بازی “A Google a Day“ و وارد شدن به شبکه اجتماعی گوگل پلاس

یکشنبه 31 ارديبهشت 1391

آیا تا به حال به توانایی جستجو خود و دوستانتان در گوگل فکر کرده اید؟! گوگل این امکان را با استفاده از بازی "A Google A Day" فراهم کرده است.

A Google A Dayاگر شما هم از کاربران حرفه ای گوگل باشید حتماً تا کنون در رابطه با بازی "A Google a Day" چیزهایی شنیده‌اید. در این بازی شما امکان استفاده از موتور جستجوی گوگل را بدون محدودیت در اختیار دارید. این بازی در حقیقت روشی جالب برای آزمایش سطح توانایی‌های جستجوی شما در استفاده از موتور جستجوگر گوگل است.

امروز گوگل عنوان کرده است که قصد دارد این بازی را با تغییرات و تحولاتی مواجه ساخته و با وارد کردن آن به گوگل پلاس جنبه های اجتماعی بیشتری به آن ببخشد. در ادامه آنچه در این رابطه توسط گوگل ارائه شده است آمده است

«اکنون شما می‌توانید در مسابقه با دوستانتان سطح توانایی خود و آن‌ها را در جستجوی حقایق مختلف در زمینه‌ی ادبیات، تاریخ و یا دانش عمومی بسنجید. توانایی‌های هر یک از شما در جستجو با استفاده از گوگل بیشتر باشد به رده‌ی بالاتری از جدول صعود می‌کنید. سرعت یافتن اطلاعات با استفاده از سؤالات و عبارت جستجوی مطرح شده در گوگل خود یکی از مهارت‌های مهم در این رابطه است. در یافتن مطلب مورد نظر هیچ محدودیتی در جستجو ندارید پس تلاش کنید هر سؤالی دارید از گوگل بپرسید.»

 در یافتن مطلب مورد نظر هیچ محدودیتی در جستجو ندارید پس تلاش کنید هر سؤالی دارید از گوگل بپرسید

به وجود آمدن امکان رقابت با دوستان در این بازی جستجو گر و امکان به اشتراک گذاری نمراتی که در آن کسب کرده‌اید دیگر نیازی به وصف احوال توانایی خود در جستجو برای دیگران نخواهید داشت. بلکه آنان مستقیماً در می‌یابند که با چه کسی طرف هستند. البته بر خلاف نام این بازی شما بیش از یک بار هم می‌توانید در روز با آن کار کنید از این رو شاید بهتر باشد نام این بازی را به چند گوگل در روز تغییر دهند.

 
 


دری الانف
 
تعداد مقالات 11 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت