پیشنهادی از سوی EPiServer در رابطه با SEO بلادرنگ و اتوماتیک

سه شنبه 12 ارديبهشت 1391

تکنیک‌های SEO، به صورت فزاینده‌ای در حال رشدند و دامنه دانش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را، هر روز گسترده‌تر می‌کنند. در این میان ابزارهای وب قدرتمندی نیز برای سئوی خودکار، طراحی شده‌اند...

سئو بلادرنگاگر شما هم، محتوایی بر روی وب سایت خود ایجاد کرده‌اید و برای بالاتر بردن رتبه آن در نتایج جست و جوی موتورهای جستجوگر، به فکر فرو رفته‌اید، خوب...! شما تنها نیستید. اغلب قریب به اتفاق افرادی که در صنعت وب مشغول به کار هستند، در رابطه با بهینه سازی موتورهای جست و جو یا SEO نگرانی زیادی دارند. EPiServer که متخصص بازاریابی دیجیتال است، پیشنهاد جالبی در این رابطه ارائه نموده است.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

Search Engine Optimization ، موضوعی است که بسیاری از بازاریابان، زمان زیادی را صرف آن می‌کنند. آن‌ها ساعت‌ها ، روزها و شاید هفته‌ها، برای یافتن راه‌های بهتر و جدیدتر SEO جهت جذب مخاطبین بیشتر، وقت می‌گذارند. افراد، ابزارها و امکانات متعدد و متفاوتی وجود دارند که به ارائه نکاتی در رابطه با سئو پرداخته‌اند.

پیشنهادی که EPiServer در رابطه با SEO دارد، به تولید کنندگان محتوا و سیستم‌های مدیریت محتوا، خصوصا سامانه‌های بروزرسانی خودکار، کمک می‌کند تا بهینه سازی بهتری بر روی محتوای خود، در زمان تدوین آن داشته باشند. الگوریتمی که در اینجا استفاده می‌شود، بر اساس رتبه بندی صفحات گوگل (PageRank) طراحی شده است. الگوریتمی که SiteAttention را می‌سازد و این ابزار، کاربران را یاری می‌کند تا تطبیق بهتری با نتایج موتورهای جستجو در محتوا ایجاد نمایند. البته کاربران هم مستقلاً در بهینه سازی محتوا دخالت دارند، که همین امر، پروسه‌ی بهینه سازی را تسریع و روان‌تر می‌کند. در حال حاضر این ابزار فقط با گوگل هم‌خوانی دارد و این، خود بیانگر قدرت Google و یکه تازی آن در دنیای جستجو است.

هم اکنون امکان دانلود SiteAttention فراهم شده است. این ابزار به دو صورت رایگان وpremium ارائه شده است. راهکارهای پایه‌ای SEO و بازخوردهای real-time، بدون نیاز به پرداخت هزینه‌ی خدمات، در نسخه‌ی رایگان فراهم شده است.

 


ژوزت ریگسبی
 
تعداد مقالات 2 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت