کمپانی بازی سازی RockYou ، Ryzing را خرید

چهارشنبه 31 خرداد 1391

باید منتظر ارائه بازی های جذاب تری از شرکت RockYou باشیم ، چرا که این شرکت پلتفرم تولید بازی شرکت Ryzing را خریداری کرده! بازی مشهور Bingo ، یکی از محصولات Ryzing است.

Ryzing در پلت فرم تولید بازی خود ، به کاربران این اجازه را می دهد ، تا شانس خود را برای برنده شدن و دریافت جایزه به بوته آزمایش بگذارند. همین اقدام ، جذابیت زیادی را برای بازی های تولید شده بر بستر این پلتفرم ، به ارمغان آورده.

RockYou یک شرکت معروف در زمینه ساخت بازی در شبکه های اجتماعی است. این شرکت در اقدامی جدید ، Ryzing را خریداری کرده است. اگرچه جزئیات این قرارداد منتشر نشده ، اما بنا بر اعلام RockYou ، دلیل این اقدام علاقه ی این شرکت به پلت فرم بازی سازی Ryzing می باشد.

Ryzing در پلت فرم تولید بازی خود ، به کاربران این اجازه را می دهد ، تا شانس خود را برای برنده شدن و دریافت جایزه به بوته آزمایش بگذارند. همین اقدام ، جذابیت زیادی را برای بازی های تولید شده بر بستر این پلتفرم ، به ارمغان آورده است. برای آشنایی بیشتر شما با این پلتفرم ، کافی است بدانید ، بازی مشهور Bingo که یکی از محصولات Ryzing است روزانه بیش از 75 هزار کاربر فعال را به سمت خود می کشد.

 
 


تریسی دری
 
تعداد مقالات 2 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت

مقالات مرتبط: