Waytag، تبدیل آدرس‌ها و مختصات GPS به تگ‌های قابل اشتراک گذاری

پنجشنبه 14 ارديبهشت 1391

اگر دادن آدرس، برای شما یکی از خسته‌کننده‌ترین کارهای دنیاست و یا به خاطر سپردن و پیدا کردن آدرس، خیلی برایتان سخت است، فناوری طراحی شده توسط سایت وی‌تگ، بهترین چاره کار است...

وی تگممکن است اغلب برای شما اتفاق هم بیفتد که بخواهید دیگران را از مکان فیزیکی و جغرافیایی دقیق خود مطلع کنید. با استفاده از Waytag ، انجام این پروسه بسیار ساده و در سریع‌ترن زمان، ممکن می‌شود.

Peter McFall و Warren Venter مؤسسان Waytag هستند، هدف آن‌ها از ایجاد این ابزار، ساده کردن فرآیند ارسال آدرس‌ها و مختصات جغرافیایی GPSی برای دیگران است. از این پس شما با استفاده از این ابزار می‌توانید به سادگی بر روی تلفن iOS و یا Android، مکان جغرافیایی دقیق خود را در هر لحظه از شبانه روز، برای هر کسی که مایل باشید از محل شما اطلاع پیدا کند، ارسال کنید.

کاری که Waytag در تبدیل مختصات GPS ای به تگ‌های آسان، انجام می‌دهد، شبیه به همان کاری است که دامین‌ها‌ برای وب سایت‌ انجام می‌دهند. برای دسترسی به یک وب سایت، ما به جای تایپ کردن آدرس IP آن، کافی‌ست نام دامنه آن را، در نوار آدرس وارد کنیم. نامی که به خاطر سپردن آن بسیار ساده‌تر از اعداد و ارقام یک آدرس IP است.

کاری که Waytag در تبدیل مختصات GPS ای به تگ‌های آسان، انجام می‌دهد، شبیه به همان کاری است که دامین‌ها‌ برای وب سایت‌ انجام می‌دهند. ما به جای تایپ کردن آدرس IP وب سایت، کافی ست نام دامنه آن را، در نوار آدرس وارد کنیم.

پس از انجام فرآیند تبدیل آدرس در Waytag ، امکان اشتراک گذاشتن آن با دوستان، به سادگی وجود دارد و شما می‌توانید آن را از طریق ایمیل، پیامک، فیس‌بوک، توییتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته و یا حتی مکانی که در آن قرار گرفته‌اید را، به عنوان یک مکان عمومی با همگان به اشتراک بگذارید.

وی تگ

تولید کنندگان این ابزار معتقدند کاری کرده‌اند که اطلاع رسانی در مورد مکان یک فرد به دیگران، بسیار آسان شده و این روش می‌تواند به عنوان روشی فراگیر، در دسترس و استفاده همگان قرار گیرد.

Waytag با شرکت TomTom قراردادی چهار ساله بسته، به این معنی که این ابزار، توسط نقشه‌های TomTom نیز پشتیبانی می‌شود. از این پس، شما می‌توانید در حین مکالمه تلفنی، به جای آدرس دادن و راهنمایی‌های پرپیچ و خم، Waytag خود را برای فرد مقابل، ارسال کنید. تلفن هوشمند او نیز، به طور خودکار آدرس را دنبال کرده و به محلی که شما در آن قرار دارید، خواهد رسید. بنابراین از این به بعد می‌توانید موقع گذاشتن قرار، برای دوستتان کلی کلاس بگذارید و تکنولوژیک بودنتان را به رخ بکشید!

از این ابزار می‌توان در حوزه‌های مختلف و نامحدودی استفاده کرد که تحویل کالا به مشتریان، آژانس‌های تلفنی و شرکت‌های حمل و نقل، فقط مثال‌های ساده‌ای از این موضوع هستند.

اگر مایلید در مورد Waytag بیشتر بدانید این ویدئوها را از دست ندهید.

 


نانسی مسی
 
تعداد مقالات 3 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت