بلاگر به شما اجازه میدهد، عکس های گرفته شده با وب کم را آپلودکنید

سه شنبه 22 فروردين 1391

وبلاگ گوگل به امکانی را فراهم کرده که وب لاگ نویسان بتوانند از این پس ، عکس های گرفته شده با وب کم خودشان را در پست هایشان درج کنند...

وبلاگ گوگلوبلاگ گوگل به تازگی امکانی را در اختیار کاربران خود قرار داده که توسط آن وب لاگ نویسان می توانند ، عکس های گرفته شده با وب کم خودشان را در پست هایشان به صورت آنی اضافه کنند.

این یکی از ویژگی های سرگرم کننده و مفیدی است که به کاربران بلاگر اجازه میدهد که از لحظات خود عکس تهیه کرده و به راحتی آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.

ارسال عکس از وب کم ، به سادگی قابل انجام است. کافی است بر روی گزینه درج عکس کلیک کنید و با وب کم خود چند عکس بگیرید. بلاگر 3 عکس آخر را نگه می دارد و به شما اجازه میدهد عکس مورد علاقه خود را ار بین آنها انتخاب کنید.

نظراتی که در وبلاگ ها در مورد این امکان جالب ، اعلام شده است عمدتا مثبت است. البته کاربران به بلاگر ، پیشنهاداتی مانند افزودن قابلیت پخش زنده از طریق وب کم را ، به گوگل داده اند.

بلاگر توسط آزمایشگاه Pyra (که توسط Ev Williams تاسیس شده ، همان کسی در راه اندازی تویتر همکاری و ایفای نقش کرده است) ایجاد و در سال 2003 توسط گوگل ارائه شد.

در ماه مارس اعلام شد که فیس بوک از کاربران بلاگر خود ، خواسته که برای جلوگیری از ورود Spam از یک مرحله Captcha در هنگام ورود به حساب خود استفاده کنند. ممکن است ادامه این حرکت از طرف فیس بوک ، به ادامه جنگ دیجیتالی بین این دو شرکت منجر شود.

ارسال مطلب از بلاگر گوگل به گوگل پلاس کار بسیار آسانی است . اخیرا بلاگر هم مانند دیگر محصولات گوگل به صف پیوند به گوگل+ وارد شده است.

 


گریک گرانل
 
تعداد مقالات 32 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت