با Qmerce، خودتان بازی بسازید

چهارشنبه 24 خرداد 1391

دوست دارید خودتان بازی طراحی کنید؟ یک بازی وبی جذاب؟ برنامه نویسی نمی‌دانید؟ فرصت یادگیری آن را هم ندارید؟ ناامید نباشید! سایتی را معرفی می‌کنیم تا در حداقل زمان و بدون کدنویسی، بازی‌تان را بسازید

بازی فیسبوک Qmerce نام یک پلت فرم جدید و نوپاست که به وسیله آن می‌توانید به سادگی و بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی، بازی دلخواهتان را بسازید. بازی‌هایی که توسط Qmerce ساخته می‌شوند هم جنبه سرگرمی دارند و هم می‌توانند به عنوان ابزاری برای بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، مورد استفاده قرار بگیرند. در زیر نمایی از home page وب سایت Qmerce را می بینید. 

کار با این ابزار بسیار راحت است. ابتدا تم دلخواهتان را انتخاب می‌کنید سپس عناصری که در طول بازی به آنها نیاز دارید را می‌سازید. پس از آن مرحله به مرحله به ساخت بازی می‌پردازید. در همان لحظه طراحی می‌توانید خروجی را مشاهده کنید. Qmerce تضمین کرده که آنچه شما در لحظه طراحی می‌بینید همان چیزی است که در زمان اجرا مشاهده خواهد شد.

کاربران می توانند ترنمنت های ویژه ای با سلیقه خود بسازند و برای برندگان بازی، جوایز مشخصی تعیین کنند. بازاریابان به خوبی می توانند به نفع خود و شرکت مطبوعشان از Qmerce استفاده کنند.

یک سری آبجکت‌های پیش فرض هم توسط سازندگان Qmerce آماده شده و در اختیار کاربران قرار گرفته تا راحتر و سریعتر بازیشان را بسازند. به طور مثال شما می‌توانید بنرهای متنوعی که از قبل موجود است را شخصی سازی کنید و با جایگزین کردن تبلیغات شرکت خود، به برندسازی بپردازید.

کاربران می توانند ترنمنت های ویژه ای با سلیقه خود بسازند و برای برندگان بازی، جوایز مشخصی تعیین کنند. بازاریابان به خوبی می توانند به نفع خود و شرکت مطبوعشان از Qmerce استفاده کنند.

بازی فیسبوک

می توان گفت بازی هایی که با Qmerce ساخته شده‌اند چیزی از دیگر بازی‌های فیس بوک کم ندارند و به همان اندازه سرگرم کننده و جذاب هستند. از این نظر می توان اطمینان داشت که در آینده این پلت فرم، برای مقاصد تبلیغاتی، مورد استفاده شرکت های کوچک و بزرگ قرار بگیرد.

بازی فیسبوک

از همین الان هم شرکت‌های بزرگی مثل Pizza Hut – Visa و Crocs - به Qmerce علاقه‌مند شده اند. این استقبال را هم در دوره‌ی آزمایش ویژه قبل از تولید و هم در زمان ورود نسخه‌ی بتا در ماه می گذشته، شاهد بودیم.

بر اساس گزارش Qmerce ، تاکنون حدود 300 هزار بازی بر روی این پلتفرم منتشر شده‌ که در 47 صفحه‌ی متفاوت در فیس بوک، توسط 375 هزار بازیکن مورد آزمایش قرار گرفته است.

بازی فیسبوک

Qmerce درتلاش است تا با تمام قدرت، خود را به عنوان یک ابزار بازاریابی قابل اعتماد و یک پلت فرم سرگرمی دیجیتال، معرفی و اثبات کند. بر اساس گزارش این شرکت، در حال حاضر هر بازیکن به طور متوسط 40 دقیقه، صرف این ابزار می کند. اگر این خبر صحت داشته باشد، Qmerce باید بیش از این ها به آینده‌ی خود امیدوار باشد. بر اساس گزارشات منتشر شده، بازی‌های Qmerce بیش از 20 هزار بار به اشتراک گذاشته شده‌اند و بیش از 800 هزار ساعت صرف بازی در این پلتفرم شده است.

 


آنا هیم
 
تعداد مقالات 3 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت

مقالات مرتبط: