پنج گام اساسی برای موفقیت بیشتر فروشگاهتان در سال 2014

چهارشنبه 9 بهمن 1392

با پایان یافتن سال 2013، زمان آن رسیده تا مشتاقانه منتظر سال 2014 باشیم و با خود عهد ببندیم که سال جدید، سالی با موفقیت های بیشتر باشد. برای کسب موفقیت بیشتر در این سال باید ...
به مشتری های وفادار خود پاداش بدهید

با رشد سهم تجارت اینترنتی، خریداران با تعداد زیادی انتخاب روبرو هستند. پس باید راهی بیابید که این خریداران مدام به فروشگاه اینترنتی شما بازگردند. به خاطر داشته باشید که حفظ یک مشتری قدیمی از پیدا کردن یک مشتری جدید ساده تر است. وقتی برای مشتری ها ارزش قائل باشید، در حقیقت خود را از سایر رقبا متمایز ساخته اید و غیر مستقیم آنها را برای خرید دوباره تشویق می کنید. 


قبول تغییر، بخش مهمی از یک تجارت موفق محسوب می شود. شیفته ی ایده های خود نشوید و از اطلاعات دقیق برای درس گرفتن از اشتباه های خود استفاده کنید

از مطالب با ارزش استفاده کنید

برای متمایز ساختن فروشگاه اینترنتی تان از سایر رقبا چه کارهایی انجام می دهید؟ از چه مطالبی برای جلب توجه مشتریان استفاده می کنید؟

به مشتریان خود چیزی را بدهید که به آن نیاز دارند : نکات با ارزش، آموزش های مفید و جزئیات دقیق از محصولات و خدماتی که به انها ارائه می کنید. از ویدیوها، عکس ها و متون مختلف استفاده کنید تا واکنش مشتریان به این نوع مطالب را بسنجید. با این کار نه تنها نظر مشتریان را جلب می کنید بلکه باعث افزایش رتبه ی سایت خود در موتورهای جستجو و به ویژه گوگل خواهید شد.


از استراتژی های جدید برای تست روش های خود استفاده کنید

قبل از هر چیزی باید این را در نظر داشته باشید که قبول تغییر، بخش مهمی از یک تجارت موفق محسوب می شود. شیفته ی ایده های خود نشوید و از اطلاعات دقیق برای درس گرفتن از اشتباه های خود استفاده کنید. روش های مختلفی را به کار ببرید تا نقاط ضعف و قدرت آن را تشخیص دهید. به عنوان یک شروع خوب از روش های جدید برای شناسایی موارد زیر استفاده کنید :

علت برگشت محصولات
چه مواردی یک مشتری را به یک خریدار دائم تبدیل می کند؟
میزان موفقیت خبرنامه های فروشگاه
چه لینک هایی بیشترین بازدید را داشته اند؟


از تصاویر مناسب برای محصولات خود استفاده کنید

یکی از مهم ترین وظایف صاحبان فروشگاه اینترنتی، استفاده ی هوشمندانه از تصاویر برای معرفی محصولاتشان است. اجازه ندهید که بزرگ بودن سایز یک پروژه شما را از کار کردن روی آن باز دارد. استفاده از تصاویر مناسب برای محصولات فروشگاه تاثیر زیادی روی میزان فروش و موفقیت شما دارد. اگر تصاویر شما جذاب نیستند هم اکنون وقت تغییر آنها فرا رسیده است.


روی کاربران تلفن های هوشمند و تبلت ها تمرکز کنید

بیشتر صاحبان فروشگاه های اینترنتی به این درک رسیده اند که باید حضوری موثر در دنیای آنلاین داشته باشند. اما قضیه به همین جا ختم نمی شود. پس بهتر است امسال عهدی با خود ببندید تا حضوری موثرتر در بین کاربران تلفن های هوشمند و تبلت ها داشته باشید و تجربه ی خرید متفاوتی را به آنها ارائه کنید.
 
 


ناتالی بیژل
 
تعداد مقالات 11 عدد
کسری خسروی
 
تعداد مقالات 43 عدد
       
کپی رایت