میندازی، فروشگاهی متفاوت

شنبه 28 دى 1392

میندازی به هنرمندان پلتفرمی را ارائه می کند تا اثرهای خود را نمایش دهند و به مشتری ها جذاب ترین محصولات را ارائه می کند. راز موفقیت این فروشگاه ...
میندازی به هنرمندان پلتفرمی را ارائه می کند تا اثرهای خود را نمایش دهند و به مشتری ها جذاب ترین محصولات را ارائه می کند. میندازی همچنین عروسک های خاصی را نیز تولید می کند که قابل تغییر توسط افراد مختلف هستند. عروسک های بدون رنگ و ساده ای که هنرمندان می توانند توسط آنها خلاقیت خود را نشان دهند. کریس سانگ که بنیانگذار این وبسایت می باشد متوجه شد که یک پارچه ی مخصوص نقاشی 500 دلاری ممکن است برای همه قابل تهیه نباشد اما یک عروسک 10 دلاری برای همه قابل دسترس خواهند بود و به هنرمندان این فرصت را می دهد تا خلاقیت های خود را به شیوه ای جدید امتحان کنند.


ما میندازی را در سال 2006 راه اندازی کردیم، ما همیشه یک فروشگاه نبوده ایم. در ابتدا یه وبلاگ داشتیم و در طول مسیر با هنرمندان فوق العاده ای آشنا شدیم.وقتی که تلاش می کردم تا در زندگی هنرمندان دیگر تفاوتی ایجاد کنم احساس فوق العاده ای به من دست می داد. من واقعا می خواستم به آن بخش از دنیای خلاق کمک کنم به همین علت فروشگاه میندازی را طراحی کردیم.ما می خواستیم یک چیز باحال و خلاق رو بفروشیم ، به همین علت اسباب بازی ها رو انتخاب کردیم و ساخت اسباب بازی های دیزاینر پروسه ی فوق العاده ای بود که ما در حال وارد شدن به آن بودیم. به طور سنتی هنرمندان به استفاده از پارچه ی مخصوص نقاشی و با جنس های مختلف نظیر چوبی، چاپ شده و یا بی رنگ علاقه دارند.

یک عروسک بی رنگ هم نظیر پارچه ی مخصوص نقاشی هست. با این تفاوت که به آنها فرصت بروز خلاقیت به شیوه ی دیگری را می دهد، و به طور کلی به نظرم می آید که این شیوه باعث تولید چیز جالب تری می شود و شما شاهد خواهید بود که چیز متفاوتی از ذهن هنرمندان خارج می شود.

من به این عروسک های کوچک علاقه دارم چون همه قادر نیستند که یک پارچه ی مخصوص نقاشی 500 دلاری را خریداری کنند. اما تقریبا همه می توانند یک عروسک 10دلاری را بخرند. البته در این حالت این تنها یک عروسک نخواهد بود، بلکه چیزی خواهد بود که در آن هنر و گنج خود را قرار می دهند.

مهم ترین نکته این است که باید به خودتان اطمینان داشته باشید. اگر تلاش کنید که تا حد امکان همه چیز فوق العاده باشد نتیجه ی آن را در محصول نهایی خودتان خواهید دید. افراد زیادی در انتها این کار شما را ارج می نهند.

کریس سانگ، بنیانگذار میندازی
 

علت و کلید اصلی موفقیت فروشگاه شما چیست؟

پارسال ما به این فکر افتادیم که یک وبسایت طراحی کنیم به همین علت شروع کردیم به جستجوی یه پلتفرم تجارت الکترونیک که برای من به حد کافی انعطاف پذیر باشد. سرانجام ما شاپیفای را انتخاب کردیم. نکته ی فوق العاده در مورد شاپیفای این است که باعث شده که من هیچگونه نگرانی در مورد بخش تجارت الکترونیک سایت نداشته باشم.

وقتی که اولین سفارشم را دریافت کردم ، دقیقا حس آن لحظه را به خاطر می آورم. تنها یک سفارش برای یک جنس 30 دلاری بود اما من خیلی هیجان زده بودم. این مهر تاییدی بود بر همه ی افکار و تلاش های من. بهترین حس دنیا بود.

 
توصیه شما برای صاحبان فروشگاه های جدید چیست ؟

مهم ترین نکته این است که باید به خودتان اطمینان داشته باشید. اگر تلاش کنید که تا حد امکان همه چیز فوق العاده باشد نتیجه ی آن را در محصول نهایی خودتان خواهید دید. افراد زیادی در انتها این کار شما را ارج می نهند.


حرف آخر؟

میندازی نقطه ی اوج همه ی چیزهای خلاق اطراف من هست. این بهترین چیزی است که برای من اتفاق افتاده.
 


کریس سانگ
 
تعداد مقالات 1 عدد
کسری خسروی
 
تعداد مقالات 43 عدد
       
کپی رایت