برنامه ریزی و زمان‌بندی self-service به Drupal اضافه می‌شود

شنبه 2 ارديبهشت 1391

یکی از روش‌های خلاقانه Apple، همگام کردن مشتریان با برنامه زمان‌بندی صاحبان وب سایت‌ها است. TimeTrade، ماژولی را طراحی و به Drupal افزوده است که قابلیت فوق را داراست...

امکان جدید Drupleاگر شما از Drupal استفاده می‌کنید و مایلید که از روش هوشمندانه‌ی Apple در هماهنگ کردن مشتریان با برنامه‌ی زمان‌بندی خودتان، بهره ببرید، باید خودتان را خوش‌شانس بدانید. TimeTrade که در زمینه‌ی تخصصی سازی برنامه ریزی آنلاین فعالیت می‌کند، ماژولی را به Drupal افزوده است که قابلیت فوق را داراست.

ماژول جدید TimeTrade ، صاحبان وب سایت‌ها را قادر می‌سازد تا زمان‌بندی قرارهای خود را برای فروش، پشتیبانی و یا دیگر بخش‌ها ، به سادگی تنظیم نمایند. امکان زمان‌بندی فوری نیز در این ماژول گنجانیده شده است که قابلیت بهتری نسبت به ارسال ایمیل و یا پر کردن فرم‌های ارتباطی، برای کاربران فراهم می‌کند.

افزوده شدن قابلیت برنامه ریزی و زمان‌بندی selfservice نه تنها تجربه‌ی کاربران از وب سایت را بالاتر می‌برد، بلکه سرعت تبدیل شدن بازدیدکنندگان وب سایت به علاقه مندان وفادار آن را افزایش داده و در عین حال به طور هم‌زمان رضایت مخاطبین را به طور فزاینده‌ای ارتقاء می‌دهد.

ماژول جدید TimeTrade ، صاحبان وب سایت‌ها را قادر می‌سازد تا زمان‌بندی قرارهای خود را برای فروش، پشتیبانی و یا دیگر بخش‌ها ، به سادگی تنظیم نمایند.

برای استفاده از این ماژول ، صاحبان وب سایت باید آن را نصب کرده و امکان اتصال Outlook و یا تقویم Google را برای کاربران به وجود آورند. پس از نصب و پیکربندی این نرم افزار، دکمه‌ای با عنوان "کلیک برای زمان‌بندی" بر روی وب سایت ظاهر خواهد شد. این دکمه را می‌توانید برای هماهنگی با طراحی وب سایت خود تغییر دهید و آن را با وب سایت هماهنگ کنید. برای دریافت جزئیات بیشتر از ماژول ارایه شده می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این محصول در وب سایت TimeTrade مراجعه کنید.

 


ژوزت ریگسبی
 
تعداد مقالات 2 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت