اداره ی یک فروشگاه اینترنتی موفق در کنار شغل روزانه تان

چهارشنبه 9 بهمن 1392

اداره ی یک فروشگاه اینترنتی کاری انعطاف پذیر است، پس برای کسانی که به دنبال شروع کار روی یک فروشگاه هستند و قصد دارند شغل روزانه ی خود را نیز حفظ کنند می تواند گزینه ای ایده ال محسوب شود ...

با این روش قادر خواهید بود که یک درآمد جداگانه در کنار درآمد معمول خود داشته باشید. بعد از مدتی بررسی کنید که آیا فروشگاه اینترنتی شما آنقدر قدرت یافته که تمام وقت روی آن کار کنید؟
پس بیایید با هم نکات لازم برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی موفق در کنار حفظ شغل روزانه را مرور کنیم و از درآمد بیشتر لذت ببریم.


مدیریت زمان، کلید اساسی موفقیت است

مدیریت زمان نکته ای حیاتی برای عملکرد هدفمند می باشد. برای کسب درآمد بیشتر باید روزهای خود را طوری برنامه ریزی کنید و تجارتی را شروع کنید که ارزش صرف زمان و تلاش شما را داشته باشد. برای موفقیت باید صبح ها زودتر بیدار شوید و قبل از رفتن به کار چند ساعتی را روی فروشگاه اینترنتی تان کار کنید. همچنین از آخرهفته ها و یا تعطیلات برای انجام کارهایی استفاده کنید که زمان بیشتری را می طلبند. فروشگاه اینترنتی داده ورزان به عنوان یک نرم افزار قدرتمند فروشگاهی، ابزاری را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید عملکرد خود را بهبود ببخشید و زمان خود را به شیوه ی بهتری مدیریت کنید.


نوع و تعداد محصولات خود را به خوبی مدیریت کنید

اگر به تازگی کار روی فروشگاه اینترنتی خود را شروع کرده اید، مسائل را برای خود پیچیده نکنید. تعداد محصولات را در اندازه ی مشخص نگه دارید و شاهد میزان پیشرفت و عملکرد سایت فروشگاهی خود باشید و در صورت موفقیت، تعداد و تنوع آنها را افزایش دهید.  به طور مثال اگر شما محصولات تزئینی می فروشید بهتر است در ابتدا تعداد آنها را در حد ثابتی نگه دارید و به مرور تنوع آنها را افزایش دهید. این کار باعث می شود که بتوانید محصولات خود را به خوبی مدیریت کنید و نیازی به استفاده از انبارهای بزرگ نداشته باشید. 


افراد موفق کاری را که می گویند انجام می دهند و به فرصت ها اجازه ی از دست رفتن نمی دهند اگر می خواهید یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید و تعدادی محصول را در کنار کار معمول خود بفروشید بهتر است همین امروز دست به کار شوید

برای شروع به کار نیازی به سرمایه گذاری زیاد ندارید

هنگامی که قصد شروع به کار را دارید بهتر است ذهن خود را بیش از حد درگیر جذب سرمایه نکنید. با استفاده از نرم افزار فروشگاه اینترنتی داده ورزان می توانید اطمینان داشته باشید که سرمایه گذاری صحیحی را انجام داده اید و با استفاده از ابزارهای قدرتمند آن قادر خواهید بود بیشتر موانع شروع کار را از سر راه بردارید. تلاش کنید از شبکه های اجتماعی برای قدرت بخشیدن به فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید تا مجبور به سرمایه گذاری زیاد در بخش بازاریابی و تبلیغات نباشید.

 
کارهای مربوط به شغل روزانه و فروشگاه اینترنتی خود را جدا نگه دارید

این یکی از بهترین توصیه ها برای صاحبان فروشگاه اینترنتی است که همزمان شاغل نیز هستند. حواس شما می تواند به راحتی منحرف شود پس بهتر است این دو کار را به صورت فیزیکی جدا از هم نگاه دارید. در ساعاتی که در خانه هستید روی کارهای فروشگاه اینترنتی خود متمرکز باشید و آنها را در ساعات کاری معمول خود وارد نکنید. هدف اصلی، کسب درآمد بیشتر است و در صورتی که بتوانید از شیوه های مدیریت زمان استفاده کنید، به خوبی متوجه می شوید که تجارت اینترنتی شما به هیچ وجه روی عملکرد شما در کارتان تاثیر نخواهد داشت.


همین امروز شروع کنید

یکی از دوستانم زمانی نکته ای جالب را به من یادآوری کرد و آن این بود که افراد موفق کاری را که می گویند انجام می دهند و به فرصت ها اجازه ی از دست رفتن نمی دهند. هرگز نگذارید که زمان بگذرد، اگر می خواهید یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید و تعدادی محصول را در کنار کار معمول خود بفروشید بهتر است همین امروز دست به کار شوید. عقب انداختن چنین ایده ای بسیار آسان است اما با استفاده از نرم افزار فروشگاه اینترنتی داده ورزان قادر خواهید بود که در کمترین زمان ممکن به یک فروشگاه قدرتمند و زیبا با امکانات فوق العاده درسترسی داشته باشید.
یک روز این هفته را به این کار اختصاص دهید و در آن روز همه ی مقدمات لازم از جمله طراحی سایت و وارد کردن توضیح محصولات را فراهم سازید. فروشگاه اینترنتی داده ورزان همه ی ابزارهای لازم را در اختیار شما قرار می دهد پس منتظر چه هستید؟ همین امروز به خانواده ی داده ورزان بپیوندید.
 


ناتالی بیژل
 
تعداد مقالات 11 عدد
کسری خسروی
 
تعداد مقالات 43 عدد
       
کپی رایت