10 سایت HTML5 که می‌توانند الهام بخش شما باشند

سه شنبه 23 اسفند 1390

مدیران سایت ها این روزها خواستار آن هستند تا،وب سایت خود را با استفاده از HTML5 به روزرسانی کنند و از امکانات HTML5 به بهترین نحو استفاده نمایند.در ادامه وب سایت های طراحی شده با HTML5 را خواهید دید.

طراحی سایت با html5

Pupunzi

آدرس سایت : http://pupunzi.com

Matteo Bicocchi طراح گرافیک ایتالیایی و از بنیان‌گذاران زبان جادویی جاوا می‌باشد. او از این تجربه استفاده کرد و برای به قدرت رساندن HTML5، یک تجربه واقعاً زیبا در Pupunzi.com خلق کرد، اینجا مکانی بود که او کار و خلاقیت خود را به نمایش گذاشت. بیانی ساده در این زبان بسیار تأثیر گذار است و حتی شما می‌توانید در کامپیوترهای با سرعت پایین هم مشاهده کنید که، چطور این زبان برنامه نویسی می‌تواند خود را به عنوان یک قابلیت فلش جدید معرفی کند.

 

طراحی سایت با html5

Bifter

آدرس سایت : http://www.bifter.co.uk

Bifter سایتی است که بر مبنای گرافیک مقایسه پذیر یا SVG به وجود آمده است این سایت با بهره گیری از HTML5، CSS3 و RDF و همچنین از یک Screenredear یک سایت بسیار جذاب را به وجود آورده است. بهتر از همه این است که با برجسته کردن صفحات به ارزش آن‌ها می‌افزاید و ما را به دوران کودکی بر می‌گرداند. این نکته در کنار کدهای هوشمندانه HTML5 می‌تواند برای توسعه هر وب سایت بسیار مفید باشد.

 

طراحی سایت با html5

Emberwind

آدرس سایت : http://www.timetrap.se/emberwind

در این سایت شما می‌توانید طرحی از یک بازی آنلاین را مشاهده کنید. شهری بزرگ که اطراف آن حصاری قرار گرفته است و اتفاقاتی که در طول این بازی رخ می‌دهد، این جذابیت را برای بیننده ایجاد می‌کند که به سمت این سایت گرایش پیدا کند. این وب سایت توسط تیم اپرا و HTML 5 و با پورت WebGL طراحی شده است. تا در تمامی مرورگرها به نمایش گذاشته شوند.

 

طراحی سایت با html5

UCE Mag

آدرس سایت : http://ucemag.com/scarlet-fever

UCE یک مجله 100% دیجیتالی است که کاملاً به مباحث مد، طراحی و فرهنگ اختصاص داده شده است. پیاده سازی کامل این مجله با HTML5 و همچنین رویکرد نمایش صفحات به صورت اسلاید یک منظره کاملاً جذاب را به وجود آورده است.

 

HTML5 Site

The Wilderness Downtown

آدرس سایت : http://thewildernessdowntown.com

 

HTML5 Site

Adobe ExpressiveWeb

آدرس سایت : http://beta.theexpressiveweb.com

صفحه وب Adob، ویترین برخی از قابلیت‌های HTML5 و همچنین انیمشین های سرگرم کننده می‌باشد. این سایت همچنین منابعی را برای توسعه دهندگان و همچنین افرادی که تعهد می‌دهند تا از فلش دوری کنند و به سمت این فن آوری سوق پیدا کنند را دارد.

 

طراحی سایت با html5

HTML5 Readiness

آدرس سایت : http://html5readiness.com

HTML5 به این سمت در حرکت است که تعامل خود را با مرورگرها بیشتر کند و از طریق نمودارهای تعاملی، به بینندگان این اجازه را می‌دهد تا به صورت بصری، از ویژگی‌های CSS3 و HTML5 استفاده کنند؛ و تنها باید صبر کرد تا اتفاقات پیش رو را دید. .بنابراین شما می‌توانید ببینید که چگونه مرورگرها در طول زمان تکامل پیدا می‌کنند.

 

طراحی سایت با html5

20things I learned

آدرس سایت : http://www.20thingsilearned.com/en-GB

در این وب سایت که به وسیله تعداد زیادی از توسعه دهندگان HTML5 و جاوا اسکریپت و HTML ساخته شده است، به شما این اجازه را می‌دهد که صفحه مرورگرتان را به یک کتاب واقعی تبدیل کنید. شما می‌توانید صفحات موجود در این کتاب را به راحتی ورق زده و این کا را تا جایی که علاقمندید ادامه دهید، در این صورت شما صاحب یک کتاب الکترونیکی بسیار زیبا شده‌اید.

 

HTML5 Site

Deaxon

آدرس سایت : http://deaxon.com

Deaxon یک زمین بازی برای Benjamin De Cock می‌باشد که در آن به منبع کدها نگاهی گذرا شده است؛ و این یک تحول شگفت انگیز در استفاده از CSS3 می‌باشد.

 

HTML5 Site

All is not lost – OK GO

آدرس سایت : http://www.allisnotlo.st/index_en.html

در این سایت که حاوی یک طرح رقص از آهنگ All is not lost – OK GO می‌باشد. با استفاده از این سایت یک تعامل عالی با Google Chrome به وجود آمده است.

 


مرضیه سادات نوابی
 
تعداد مقالات 4 عدد
       
کپی رایت