اخبار :

کسب رتبه بهترین سایت دسته خانواده در جشنواره وب ایران سه شنبه 8 اسفند 1391
پورتال خبری کودک مدیا ، نمونه سایت طراحی شده با نرم افزار خبری سیستم مدیریت محتوای داده ورزان سی ام اس ، در روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱، (اختتامیه جشنواره) طی مراسمی به عنوان بهترین سایت برگزیده هیات داوران در پنجمین دوره جشنواره وب ایران ، انتخاب شد.

با تلاش پیگیر و خستگی ناپذیر تیم فنی و پشتیبانی شرکت داده ورزان، طراحی سایت خبری کودک مدیا ، طراحی شده با پرتال داده ورزان، در پنجمین جشنواره وب ایران، به عنوان بهترین سایت دسته خانواده به انتخاب هیات داوران ، برگزیده شد. جشنواره وب سایت های ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون پنج دوره آن از سال ۱۳۸۷ برگزار گردیده است. پنجمین جشنواره وب ایران با همکاری مرکز رسانه های دیجیتال ورازت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود. امسال نیز پنجمین دوره جشنواره در مقیاسی بزرگتر و با برنامه های متنوع تر در سرتاسر کشور برگزار خواهد شد و وب سایت های ایرانی در  گروه های مختلف به رقابت خواهند پرداخت تا برترین های امسال نیز در پایان داوری در روز اختتامیه جشنواره، چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱، طی مراسمی، معرفی و از آنها تقدیر گردد.

مراسم اختتامیه جشنواره در سالن همایش شورای عالی فضای مجازی ایران (واقع در انتهاي خيابان كارگر شمالی) برگزار میشود. مهمانان این مراسم شامل مهمانان ویژه و کاندیدا های داوری جشنواره میباشند و داشتن دعوت نامه برای حضور در مراسم الزامیست.
هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران،  تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی می باشد. این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه می باشد.

تصویر گواهی این رتبه را در این صفحه مشاهده نمایید.