• پرتال داده ورزان نسبت به سیستم های مدیریت محتوای کشور چه مزیاتهای خاصی دارد

  • آخرین ویرایش سیستم مدیریت محتوای داده ورزان، برای راه اندازی انواع وب سایت های تجاری و پرتال های اطلاع رسانی دارای بروزترین امکانات طراحی سایت های نرم افزاری و قوی ترین سیستم های گردش کار است ولی بعضی ویژگی های منحصربفرد ان ، سیستم مدیریت محتوای داده ورزانرا از سایر سیستم های مدیریت محتوا متمایز می کند. این ویژگی ها عبارتند از :

   سیستم گردآوری اتوماتیک اطلاعات : در مکانیزمی هوشمند و قوی ، این امکان فراهم شده است که در موارد استفاده از منبع یا منابع محتوایی دیگر ، که شما محتوا را خود تولید نمی کنید بلکه از منبع محتوایی دیگری عینا و یا با کمی تغییرات نقل قول می کنید ، بتوانید این منابع محتوایی را ، اعم از وب سایت های داخلی و یا بین المللی ، فارسی یا هر زبان دیگری ، محتواهای رسمی یا هر سایت محتوایی ، با استفاده از نرم افزار طوری هدف گیری کنید که موتور خزنده داخلی نرم افزار ، هر روز با رصد این منابع ، جدیدترین آپدیت های محصولات و نیازهای ایشان را از RSS و یا از صفحات بی توبی بدون RSS ، دریافت کرده و نه تنها خلاصه مطلب را ، بلکه متن کامل مطلب ، عنوان مطلب ، نویسنده مطلب ،عکس یا عکس های مطلب و دیگر جزئیات را ، در بانک اطلاعاتی شما ذخیره کند ، تا پس از تایید شما و احیانا پذیرش تغییراتی از جانب شما ، در دسته محصولات و یا نیازهای دلخواه از سایت شما منتشر شود.
   تعیین کلیدواژه ها و بهینه سازی برای موتور جستجو : یکی دیگر از قابلیت های متمایز کننده نرم افزار مدیریت محتوای داده ورزاناز سیستم های مدیریت محتوای دیگر ، فناوری وب 3 است. ساز و کاری هوشمند که امکان تشخیص و انتخاب کلیدواژه های محتوا را بدون نیاز به نیروی انسانی ، فراهم می آورد و با بکارگیری آخرین تکنیک های قانونی و نه فریبکارانه ، رتبه صفحات این کلیدواژه ها را در موتورهای جستجو به شدت بهینه سازی می کند طوری که می توانید مطمئن باشید اگر در موضوعی یا عبارتی به انتشار مطلب در سایت خود پرداختید ، هر کسی عبارت یا موضوع مورد نظر را در گوگل یا دیگر جستجوگرها جستجو نمود در صفحه اول و جزء ده نتیجه اول صفحه ای از صفحات سایت شما را خواهد دید که حاوی آن مطلب باشد. از آنجا که هدف از راه اندازی هر پرتال پر محتوا ، اطلاع رسانی و رسیدن به بازدید حداکثری است ، این ویژگی متضمن موفقیت سایت در نیل به این هدف اساسی خواهد بود.
   شخصیت شناسی کاربر در حوزه محتوایی سایت : با توجه به مجهز بودن سامانه مدیریت محتوای Dadevarzan ، به فناوری ثبت ردپای کاربران و با عنایت به تشخیص هوشمندانه کلیدواژه های متن مطالب ، سامانه داده ورزان دارای گزارشاتی قابل تامل از گرایشات فکری و مطالعاتی کاربر است ، به نحوی که سایت می تواند در عکس العمل به شناخت نرم افزاری که از شخصیت کاربر خود ، طی مدتی از زمان ، بدست اورده می تواند سرویس های ویژه ای به هر کاربر داده ، صفحه اول را خاص او رندر کرده و پیشنهادات خاصی به او می دهد که کاملا مطابق با سلایق اوست.
   توزیع مدیریت و سطوح دسترسی : یکی از قابلیتهای پیشرفته این نرم افزار ، مدیریت چندگانه پورتال محتوایی و تعیین میزکارهای ویژه مدیران ، اپراتورها ، خوانندگان ، اعضا ، صاحبان مشاغل و ... می باشد. که این امکانات برای سایت هاید محتوایی بسیار حیاتی و ویژه بوده و مدیریت پرتال های سازمانهای بزرگ را بسیار بهینه تر و آسان تر می نماید. امکان تعیین دسترسی هر گروه از کاربران ، تایید چندمرحله ای مطالب ، مشخص بودن ویرایش های گوناگون مطلب ، معماری چندلایه امنیتی و سیستم پیشرفته لاگ ، از کارکردهای این ویژگی پیشرفته است.
   ارتباط با دیگر ماژول های سیستم مدیریت محتوا ی داده ورزان: این ویژگی ، به معنای ارتباط سامانه اطلاع رسانی دیگر توانمندی های پرتال داده ورزان و قابلیت گسترش آن به روشی بسیار انعطاف پذیر است طوری که قابلیت گسترش سایت و توسعه ان از یک پرتال صرفا محتوایی به سامانه تجارت الکترونیک ، درآمدزایی ، تبلیغات ، فروش اینترنتی و یا شبکه اجتماعی را تضمین می نماید. این جدای از ویژه سازی پورتال و سفارشی سازی ، تولید پورتلت ها و کلیه امور امنیتی و حفاظتی است که توسط متخصصین ما و برای هر مشتری انجام خواهد گرفت.
   سیستم فرم ساز الکترونیک پیشرفته : بهره مندی از ماژول فرم ساز الکترونیک که امکان تعریف انواع EForm ، از ایفرم های ساده Flat تا ایفرم های پیشرفته Master-Detail ، و همچنین بکارگیری سامانه گزارش ساز پیشرفته که امکان تعریف انواع گزارش های کلی و یا خاص بر اساس فیلدها و با پشتیبانی از شرایط را می دهد ، به سامانه بی تو بی Dadevarzan امکان استفاده از اطلاعات ارسالی کاربران را داده است. استفاده از مطالب ارسالی اپراتورهای دورکار ، امکان ثبت نام یا فرم دریافت اطلاعات یا فرم تقاضای عضویت و یا فرم های نظرسنجی پیشرفته از مزایای بهره مندی از این امکان است. از دیگر ویژگی های Report Generator ، امکان چاپ گزارش ، دانلود گزارش در فرمت مایکروسافت ورد یا جداول اکسل و یا در قالب فایل تکست قابل ایمپورت در انواع دیتابیس ها می باشد.
   استفاده از اخرین فناوری های روز : معماری شی گراء و ساختار چند لایه ای پیشرفته نرم افزار پورتال بی تو بی داده ورزان ، امکان استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در حوزه وب را فراهم آورده است. استفاده از فناوری آژاکس ، امکان به اشتراک گذاری محتوای تجاری با تمامی سرویس های خبرخوان و شبکه های اجتماعی دنیا ، امکان مشاهده عناوین و متن مطالب روی گوشیهای تلفن همراه ، پشتیبانی از پخش مولتی مدیا و صوت و فیلم علاوه بر عکس ، رادیو و تلویزیون اینترنتی ، خصوصی سازی رنگ و جای باکس ها در صفحه اول و دیگر صفحات به میل کاربر و ده ها فناوری دیگر ، باعث خواهد شد سایت شما همپایه قوی ترین سایت های بی تو بی دنیا بتواند به کاربران سرویس به روز و رضایت بخش ارائه کند.


دیگر پرسش ها پیرامون : سیستم مدیریت محتوا و پرتال داده ورزان