• من یک ایده عالی اینترنتی دارم و نگرانم که نکند با مطرح کردن آن با شما ، ایده ام را خودتان اجرا کنید و سر من بی کلاه بماند!

  • دوست عزیز ، بالاخره مجبورید این کار را به یک شرکت طراح وب بسپارید! اما چند دلیل برای شما نقل می کنیم که از بازگو کردن آن با ما راحت باشید :

   • هر روزه ایده های خوب و نابی با شرکت ما در میان گذاشته می شود که اگر بخواهیم تمام آنها را پیاده سازی نماییم ، می بایست دهها برابر این نیرو استخدام نماییم!
   • پیاده سازی نرم افزاری یک ایده آنلاین ، 10% از کل مسیر موفقیت یک سایت است. مانند کوه یخی که صرفا قله آن از آب بالا بوده ولی عمده پیکره آن زیر آب مخفی است. بخش کوچکی از ایده های آنلاین توسط ما انجام می پذیرد ، اما بخش عمده آن توسط شما پیگیری ، مدیریت و تجاری سازی می شود. بنابراین ، نگران ایده خود نباشید.
   • در پایان نیز ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بدانید ، شرکت توسعه مجازی ، درآمد خود را از وب داشته و آنقدر از این درآمد راضی هست که نیازی به کسب درآمد از سایر طرق نبیند.
   • به محض راه اندازی یک سایت موفق ، تعداد زیادی سایت از ایده آن کپی کرده و شرط موفقیت یک سایت در وب ، سرویس دهی بهتر و به روز ماندن افکار و ایده های آن می باشد. جالب است بدانید ده سال سابقه ما در وب به ما اثبات کرده که هیچگاه نمونه های کپی گرفته شده از یک ایده آنلاین خوب ، موفق نبوده و در واقع موفقیت یک سایت مدیون مغز متفکر و ایده پرداز پشت آن می باشد ، نه نرم افزاری که کد نویسی شده! چرا که این فکر نواندیش در آینده نیز سرویس های خوبی را به مشتریان ارائه می دهد.

   اما شرکت توسعه مجازی برای اینگونه مشتریان ، دو توصیه دارد :

   1. در قراردادتان ، کپی رایت و مالکیت معنوی ایده را در نظر بگیرید و برای خودتان محفوظ بدارید.
   2. ایده خود را ثبت کنید ، تا خیالتان از بابت شرکت طراه و حتی و سایر شرکت های طراح وب راحت باشد.

   اما حالا که خیالتان راحت شد ، چه باید بکنید ؟

   ابتدا ایده خود را به شکل کامل و طی یک سند مایکروسافت وورد ، تحت عنوان آر اف پی (RFP) ، بنویسید و برای شرکت های طراح وب یا شرکت های مورد اعتمادتان ایمیل کنید. این شرکت ها سند شما را بررسی خواهند کرد و به شما پاسخ خواهند داد. البته هرچقدر این توضیحات کاملتر و جامعتر باشد ، پاسخ های رسیده نیز دقیق تر و کم خطاتر خواهد بود.

    


دیگر پرسش ها پیرامون : سیستم مدیریت محتوا و پرتال داده ورزان