راه اندازی وب سایت راهنمای استفاده از اچ تی ام ال 5 و سی اس اس 3

چهارشنبه 3 اسفند 1390

وب سایت HTML5Please، به عنوان مرجعی برای اجرا و تست خصوصیت‌های جدید Html5 و CSS3، می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. طراحان و توسعه دهندگان وب به راحتی می توانند کدهای غیراستاندارد را مشاهده نمایند.

html5

 

در وب سایت HTML5Please، برای تمامی عناصر و محتویات داخل html5، توضیحاتی ارائه شده و کاربر به راحتی از راهنمایی برخوردار می‌شود.

این وب سایت، توسعه دهندگان وب را قادر می‌سازد تا از صحت برنامه‌های Html5 و CSS3 خود اطمینان پیدا کرده و با سرعت هرچه بیشتر به برنامه نویسی خود ادامه دهند.

استفاده از پرچم‌های رنگی و نشان گرهای ویژه، شما را در رابطه با کاربردهای جانبی html5 در مرورگرها و پشتیبانی‌های لازم آن مطلع می‌کند. فیلتری که در این میان تعبیه شده، به شما این امکان می‌دهد تا با سرعت در جستجوهای خود به متن مورد نظر خود رسیده و وقت هرچه کمتری صرف کنید. امکان اضافه کردن تک کدهای جدید در این وب سایت برای توسعه دهندگان به سادگی مهیا شده است. از این رو افراد بیشتری در جمع آوری داده تلاش می‌کنند و متنی باز در پیش روی خود در این زمینه می‌بینند. یکی از اهداف راه اندازی آن، کمک به طراحان و توسعه دهندگان در جلوگیری از استفاده کدهای غیراستاندارد بوده است. توسعه دهندگان می‌توانند با تکیه بر این وب سایت از تنهایی خود خارج شده و کدهای خود را با نمونه‌های استاندارد مقایسه کنند. علاوه بر این توسعه دهندگان می‌توانند نتیجه کار خود را مقایسه کرده و زمان استفاده صحیح از کد را در برنامه ببینند. گسترش تجربیات طراحان و توسعه دهندگان وب با استفاده از به اشتراک گذاری در این وب سایت مهیا شده است. ارتباط متعامل آن با Google Annalistic نیز، به وجود آمده است. به این معنا که ابزار بهینه سازی وب سایت شما نیز در اختیارتان قرار دارد.

 


حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت