• آیا یک پروژه از بیس کاستوم را برای من انجام می دهید ؟

  • نه این شرکت پروژه های از بیس کاستوم را انجام نمی دهد ، چرا که :

   1. ما ماژول های آماده را بارها می فروشیم ، اما برنامه نویسی اختصاصی مخصوص شماست : هر بار که شرکت توسعه مجازی با صرف زمانی مشخص ، یک ماژول و یا محصول نرم افزاری جدید تولید می کند و یا بخشی را به نرم افزار خود می افزاید ، بر روی فروش آن کار می کند و به دفعات از طریق فروش آن به دیگر مشتریان ، کسب درآمد خواهد کرد ، لذا اختصاص تیم برنامه نویسی به اجرای یک پروژه کاستوم ، با کارکردی مختص یک مشتری خاص که ممکن است تمایل نداشته باشد به دیگران فروخته شود و یا اصولا به درد کسی دیگر نمی خورد ، صرفا با رقمی معادل نورم قیمت دیگر ماژول ها ، صرفه اقتصادی نخواهد داشت.
   2. ماژول های آماده ما ، قبلا خطایابی شده اند ، اما برنامه نویسی اختصاصی باید جداگانه خطایابی شود : یکی از تفاوت های دیگر محصولات و ماژول های موجود شرکت با ماژول های برنامه نویسی اختصاصی ، در این است که ماژول های از پیش طراحی شده نرم افزار ، علاوه بر خطایابی و باگ گیری توسط تیم طراح ، بارها و بارها ، در عمل و در سایت مشتریان مختلف مورد استفاده قرار گرفته و کاملا رفع ایراد شده اند ، در حالی که یک ماژول برنامه نویسی اختصاصی ، حجم پشتیبانی و رفع ایراد بالایی را ، به این شرکت تحمیل می کند.
   3. ماژول های ما ، قبلا امن شده اند ، اما ماژول هایی که برنامه نویسی اختصاصی می شوند ، باید جداگانه امن شوند : برای تولید یک محصول تجاری در بازار ، صرف خواهد کرد که شرکت طراح ، سرمایه گذاری بالایی در امر امنیت آن نموده تا برای فروش در تعداد بالا آماده شود. این در حالی است که در یک پروژه برنامه نویسی کاستوم ، ا برای برنامه نویسی یک ماژول خاص برای مشتری ، می بایست سهمی قابل توجه از مبلغ پروژه ، برای احراز امنیت و به کارگیری کارشناسان خبره در این زمینه هزینه شود.

   اما پس از تمام این توضیحات ، این نکته را باید بدانید که بسیاری از مشتریان ما قبلا فکر می کرده اند که برنامه مورد نیازشان کاملا کاستوم بوده و قابلیت پیاده سازی با پرتال داده ورزان را ندارد. اما بعد از پیاده سازی کامل و بدون نقص آن با سیستم مدیریت محتوای داده ورزان، شگفت زده شده و پذیرفته اند که ترکیب قابلیت های نرم افزار ، امکانات و قابلیت های زیادی را در اختیارشان قرار می دهد. به همین دلیل نیز در مطرح کردن درخواست تان با ما راحت باشید و تصمیم گیری راجع به اینکه این کار قابل انجام هست یا خیر را به تیم فنی ما واگذارید.


دیگر پرسش ها پیرامون : سیستم مدیریت محتوا و پرتال داده ورزان