طراحی پورتال های شرکت های بازرگانی تجاری salam :

نام سایت : طراحی سایت شرکت نیلساکام برای برندسازی اینترنتی
کارفرما : شرکت تولیدی بازرگانی چکامه راه ابریشم
آدرس : guzel.ir
طراحی سایت در استان تهران، شهر تهران، برای شرکت نیلساکام با سیستم مدیریت محتوای تجاری و پرتال ویژه شرکت های بازرگانی نرم افزار مدیریت محتوای داده ورزان. این شرکت از طریق دفاتر نمایندگی در کشورهای مختلف بر صادرات محصولات متمرکز می باشد.
نام سایت : سامانه اطلاع رسانی گروه بازرگانی استیری
کارفرما : شرکت کیان برزین مهر
آدرس : estiri.org/
طراحی پرتال اینترنتی گروه بازرگانی استیری، که هولدینگی فعال در صنعت دام و طیور مستقر در تهران و دارای دفاتری در اصفهان می باشد، با استفاده از سیستم مدیریت محتوا ی داده ورزان، اجرا و پیاده سازی شده است. طراحی پرتال صنعتی با امکان راه اندازی هرتعداد زیرسایت
نام سایت : طراحی سایت نماینده محصولات جنیوس در ایران
آدرس : metem.ir
طراحی وب سایت اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی شرکت متم اف نماینده رسمی محصولات شرکت جنیوس در ایران به منظور معرفی محصولات الکترونیکی و دیجیتال تولید Genius با قابلیت ارتباط پورتال با نمایندگی های فروش این شرکت در کشور و فروش اینترنتی محصولات و ارائه خدمات
نام سایت : وب سایت رسمی شرکت پخش عقاب
کارفرما : شرکت پخش عقاب
آدرس : www.pakhshoghab.com
پخش عقاب با داشتن پیشینه 60 ساله شرکت حلوای (حوا شکری) عقاب در بازار ایران تاسیس گردیده است. هم اکنون نیز در حوزه پخش مواد غذایی در تهران و سراسر کشور مشغول است. هدف از طراحی وب سایت رسمی عقاب، معرفی، اطلاع رسانی و بازاریابی بهتر بوده است.
نام سایت : طراحی سایت برند آریستن
کارفرما : شرکت بازرگانی سیهاوی چابهار
آدرس : aristonco.ir/
طراحی وب سایت اینترنتی معرفی محصولات و خدمات برند آریستون در تهران برای طراحی پرتال و سایت ساز اطلاع رسانی شرکت های بازرگانی در تهران برای شرکت بازرگانی چابهار
نام سایت : سایت فوژان اکسوم
کارفرما : شرکت فوژان اکسوم
آدرس : fojhun.com
طراحی سایت بازرگانی برای شرکت بازرگانی فوژان اکسوم ، تولید کننده و نماینده انحصاری پیشرفته ترین سازندگان و عرضه کنندگان سیستمهای مدیریت اطلاعات و اسناد شامل : اسکنرهای اسناد و مدارک ، اسکنرهای رنگی و ...
نام سایت : طراحی سایت شرکت فرزانه آزما
کارفرما : شرکت فرزانه آزما
آدرس : farzanehazma.ir
طراحی سایت در استان تهران، شهر تهران، برای شرکت فرزانه آزما، با سیستم مدیریت محتوای داده ورزانسی ام اس به کمک نرم افزار طراحی سایت شرکتی پورتال داده ورزان سی ام اس با قابلیت های اطلاع رسانی و ارتباطات درونی شرکت
نام سایت : طراحی پرتال شرکت بین المللی پتروبراسان
کارفرما : شرکت بین المللی پتروبراسان
آدرس : pbi-co.ir
طراحی سایت بین المللی در تهران، برای شرکت بین المللی پتروبراسان با سایت ساز بین المللی و پرتال بین المللی داده ورزان به منظور معرفی شرکت بین المللی با سیستم مدیریت محتوای بین المللی داده ورزان
نام سایت : پروژه بازطراحی تامین سرمایه امید
کارفرما : شرکت تامین سرمایه امید
آدرس : omidib.com
شرکت تامین سرمایه نهاد مالی تخصصی است که به ارائه انواع خدمات مالی شامل ارزشگذاری مشاوره ، ادغام و تملیک و...مبادرت می ورزد ، همچنین این شرکت ها به عنوان واسطه بین ناشر اوراق بهادار و عامه سرمایه گذاران فعالیت می کند.
نام سایت : طراحی سایت شرکت توسعه تجارت مرداس
کارفرما : شرکت توسعه تجارت مرداس
آدرس : www.merdastpc.com/
طراحی وب سایت در اصفهان و طراحی پرتال اطلاع رسالنی و سایت اینترنتی با سایت ساز و سیستم مدیریت محتوا وردپرس به منظور اطلاع رسانی اینترنتی و معرفی شرکت مرداس
نام سایت : طراحی سایت شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی
کارفرما : شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی(سهامی خاص)
آدرس : sugarcane.ir/
استفاده از پرتال داده ورزان برای طراحی سایت شرکت بازرگانی توسعه نیشکر می باشد که این شرکت به سبب نیاز کشور به شکر و جلوگیری از واردات آن در سال 1369 تاسیس شد و اجرای طرح تولید نیشکر در خوزستان را بر عهده گرفت.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت دیوارساز
کارفرما : شرکت دیوارساز
آدرس : cementwallco.com
طراحی سایت شرکت سمنت وال (دیوار ساز) به وسیله پرتال داده ورزان می باشد که این شرکت، وارد کننده انواع مصالح ساختمانی اعم از فایبرسمنت برد و انواع لوازم تاسیسات و دکوراسیون می باشد. این شرکت با هدف نوآوری در صنعت ساختمان از سال 1395 آغاز به کار کرده است.
نام سایت : طراحی سایت شرکت نوآوران دارویی کیمیا
کارفرما : شرکت نوآوران دارویی کیمیا
آدرس : kimia-pharma.co/
شرکت نوآوران دارویی کیمیا با هدف ایجاد دانش فنی و تولید داروهای جدید عرضه شده به بازار دارویی دنیا شروع به کار نمود.طراحی سایت این شرکت با پرتال شرکتی داده ورزان صورت گرفته است
نام سایت : طراحی سایت اطلاع رسانی شرکت کفش ملی
کارفرما : شرکت کفش ملی
آدرس : mellishoes.ir
کفش ملی تنها در مدت چند سال با شتابی شگرف به تولید، فروش و صادرات روزانه 120 هزار جفت کفش رسید و رکوردی قابل ثبت از نظر کمیت تولید و شبکه توزیع و فروش را بر جای گذاشت، هم اکنون طراحی وب سایت این مجموعه توسط پرتال داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : طراحی سایت شرکت خرما بن جنوب
کارفرما : شرکت خرما بن جنوب
آدرس : www.dombaz.com/
طراحی سایت برای شرکت خرما بن جنوب با سیستم مدیریت محتوای تجاری و پرتال ویژه شرکت های بازرگانی نرم افزار مدیریت محتوای داده ورزان. این شرکت در جهت بسته بندی و ضدعفونی کردن خرما و تولید محصولات جدید خرما فعالیت می کند.
نام سایت : طراحی سایت ریسپانسیو هولدینگ استین
کارفرما : شرکت روان سازان صنعت اروند
شرکت روان سازان صنعت اروند در زمینه ارائه انواع روانکارهای صنعتی و خودرویی و ... فعالیت دارد که پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس صورت انجام شده و با افزونه یوست سئو گردیده است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت بازرگانی رنگ چی شیمی
کارفرما : شرکت بازرگانی رنگ چی شیمی
آدرس : rangchi.co/
بازرگانی رنگ چی در سال 1362 فعالیت خود را به شکل سنتی در بازار تهران به عنوان یک واحد تامین کننده مواد اولیه صنایع رنگ, پلاستیک, نساجی, چاپ و ساختمان آغاز نمود، طراحی وب سایت این مجموعه با شرکت داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : پرتال اطلاع رسانی گروه تولیدی صنعتی یک و یک
کارفرما : شرکت دشت مرغاب یک و یک
آدرس : 1and1group.com
شرکت دشت مرغاب (سهامی عام) با نام تجاری شناخته شده ی یک و یک، از با سابقه ترین و بزرگ ترین مجموعه های تولیدی صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی کشور محسوب می شود، طراحی وب سایت این مجموعه توسط شرکت داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت پیک دارو توسعه
کارفرما : شرکت پیک دارو توسعه
آدرس : paykdarugroup.com/
گروه پیک دارو در سال 1375 به عنوان اولین مرکز فوریتهای دارویی پس از انقلاب اسلامی ایران در بخش خصوصی فعالیت خود را آغاز کرد، طراحی وب سایت این مجموعه با شرکت داده ورزان صورت گرفته است.
نام سایت : طراحی وب سایت شرکت ستاره تجارت آسان
کارفرما : شرکت ستاره تجارت آسان
آدرس : staco-trading.com
شرکت ستاره تجارت آسان در امر واردات، صادرات با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص فعالیت می نماید، طراحی وب سایت این مجموعه با پرتال داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : طراحی وب سایت جدید برای شرکت هلدینگ گروپ سب پارس
کارفرما : شرکت گروپ سب پارس
شرکت گروپ سب پارس نماینده رسمی تفال در ایران است که پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس صورت انجام شده و با افزونه یوست سئو گردیده است.