طراحی وب سایت صنایع و کارخانجات :

نام سایت : پرتال سازمانی و سایت اطلاع رسانی مجتمع فولاد مبارکه اصفهان
کارفرما : مجتمع فولاد مبارکه اصفهان
آدرس : msc.ir
طراحی سایت اینترنتی و پرتال اطلاع رسانی و پورتال سازمانی در استان اصفهان، شهر اصفهان برای شرکت فولاد مبارکه، معروف به مجتمع فولاد مبارکه با سیستم مدیریت محتوا و پرتال داده ورزان
نام سایت : وب سایت رسمی روغن اویلا
کارفرما : صنایع غذایی کوروش
آدرس : oilaoil.com
طراحی سایت شرکت گلبرگ بهاران که از فعالان صنایع غذایی کشور و دارای دفاتری در پایتخت و اصفهان است ، به منظور معرفی محصولات روغنی خود و امکان برقراری ارتباط بین نمایندگان عمده فروش و فروشندگان محصولات شرکت،با قابلیت های ویژه پرتال شرکتی طراحی و اجرا گردید.
نام سایت : وب سایت رسمی شرکت یراق آوران پویا
کارفرما : شرکت یراق آوران پویا
آدرس : yap-co.ir
طراحی سایت شرکت یراق آوران پویا با پکیج نرم‌افزاری داده‌و رزان بر مبنای خواسته های مدیران انجام پذیرفت و با ارائه مطالب به 4زبان مختلف زمینه ساز شکوفایی فعالیت های تجاری بازرگانی این شرکت در عرصه بین الملل گردید
نام سایت : طراحی سایت مجتمع صنایع قائم رضا
کارفرما : شرکت صنایع قائم‌رضا
آدرس : www.ghaemreza.com
شرکت مجتمع صنایع قائم رضا به عنوان یکی از پیمانکاران بزرگ EPC و EPC F کشور، افتخار اجرای بسیاری از پروژه‌های ملی در صنایع معدنی، فولاد، سیمان، نفت، گاز و پتروشیمی را دارد.
نام سایت : طراحی سایت شرکت توکاریل
کارفرما : شرکت توکاریل
آدرس : tukarail.com
طراحی سایت شرکت توکاریل که هم اکنون بااستفاده از 1450 واگن و باظرفیت هر واگن 105تن ،سالیانه قادر به جابجایی 8,000,000 تن مواد معدنی در گردونه صنعت حمل و نقل ریلی و صنایع راه آهن اصفهان می باشد با هدف راه اندازی پرتال اطلاع رسانی به داده ورزان واگذار شد.
نام سایت : وب سایت رسمی شرکت کیمیا فیلتر
کارفرما : شرکت کیمیا فیلتر
آدرس : kimiafilter.com
شرکت کیمیا فیلتر تولید کننده انواع فیلترهای صنعتی می باشد که پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس صورت انجام شده و با افزونه یوست سئو گردیده است.
نام سایت : سایت پاکنام
کارفرما : شرکت پاکنام
آدرس : www.paknamco.com
در بهار سال 1341 شرکت «اسنو» توسط عده ای از صنعتگران و تولیدکنندگان محصولات شوینده بنیان گذاری شد و هنوز سال به انتها نرسیده بود که کارخانة این شرکت در فضایی حدود 4800 متر مربع در منطقة سعادت آباد تهران به بهره برداری رسید.
نام سایت : سایت جهاد سبز
کارفرما : شرکت جهاد سبز
آدرس : jsabz.com
شرکت جهاد سبز با پشتوانه تجارب چندین ساله فراوری و بسته بندی بذر و ایستگاههای تولید بذر و نهال متناسب با شرایط آب و هوایی هر منطقه قادر به طراحی و اجرای طرحهای مختلف منابع طبیعی، محیط زیست، کشاورزی و دامداری با کیفیت مطلوب می باشد.
نام سایت : طراحی سایت شرکت پوشش نیرو منورگستر
کارفرما : شرکت پوشش نیرو منور گستر
آدرس : monavargostar.com
شرکت پوشش نیرو منورگستر تولید کننده سینی کابل و نردبان کابل و سیستم ساپورتینگ می باشد که پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس صورت انجام شده و با افزونه یوست سئو گردیده است.
نام سایت : طراحی سایت شرکت لوله و اتصالات پلی اتیلن
کارفرما : شرکت تولیدی لوله و اتصالات پی اف پی
آدرس : pfpcompany.com
شـرکت تولیـدی پی اف پی در زمینی بـه مساحت 25 هـــزار متــر مربــــع در شهــــرک صنعتی نجف آباد اصفهان واقع شده است . این شرکت در سال 1359 تأسیس شـد و با استفـاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و خارجی روز دنیا و در اختیار داشتن آزمایشگاه...
نام سایت : طراحی سایت شرکت سپید صنعت
کارفرما : شرکت سپید صنعت
گروه تولیدی سپید صنعت به عنوان یکی از کارآفرینان و تولید کنندگان لوازم بلور و پلاستیک و مفتولی آشپزخانه در سال 1387 شروع به کار نموده این مجموعه در جهت توسعه کمی و کیفی خود از کادری مجرب و خلاق بهره مند گردیده است.
نام سایت : طراحی سایت اطلاع رسانی صنایع گاز اتحاد
کارفرما : صنایع گاز اتحاد
آدرس : ettehadvalve.com
گروه صنعتی اتحاد کوشش خود را در زمینه تولید شیر آلات گاز و آب در سال 1354 آغاز نمود. این واحد در ابتدا فعالیت خود را در زمینه تولید شیر آلات پیک نیک شروع و در ادامه و در پی سیاست توسعه سازمان اقدام به ایجاد تولید شیر اجاق و شیر سیلندر...
نام سایت : طراحی سایت شرکت آلومینای ایران
کارفرما : شرکت آلومینای ایران
آدرس : iranalumina.ir/
به علت خواص منحصر بفرد فلز آلومینیوم و استراتژیک بودن این فلز در دنیا ، روز به روز استفاده از آن در بسیاری از صنایع و بخصوص صنایع با تکنولوژی بالا ، گسترده‌تر شده و نیاز بازار جهانی به مصرف این فلز افزایش چشمگیری یافته است .
نام سایت : طراحی سایت شرکت مهندسی تال ایران
کارفرما : شرکت مهندسی تال ایران
آدرس : taliran.com/
تالیران در سال1369 پا به عرصه صنعت ایران گذاشت. این شرکت ضمن وارد شدن در لیست تأمین کنندگان اکثر شرکتها و سازمان های عمده داخلی در بخشهای صنعتی و عمرانی، نفت و گاز و پتروشیمی ، معادن و فلزات، و مس و فولاد و ...
نام سایت : طراحی سایت شرکت پالایش گاز فجر جم
کارفرما : شرکت پالایش گاز فجر جم
آدرس : fajrjam.ir
طراحی سایت شرکت پالایشگاه فجر جم با سایت ساز داده ورزان به منظور معرفی برند
نام سایت : طراحی سایت شرکت جهان حفار
کارفرما : شرکت جهان حفار
آدرس : jhco.ir
طراحی سایت شرکت جهان حفار با پورتال داده ورزان جهت معرفی شرکت جهان حفار به عنوان شرکتی که فعالیت هایی را در زمینه بهینه سازی و پاکسازی محیط های نفتی، در استان خوزستان بر عهده دارد.
نام سایت : طراحی پرتال گروه صنعتی پرشیان فولاد
کارفرما : گروه صنعتی پرشیان فولاد
آدرس : persiansteel.co/
شرکت پرشیان فولاد با اهدافی چون صادرات، واردات، تهیه و توزیع انواع کالاهای مجاز، ارائه خدمات تجاری شرکتها و حضور در مناقصه ها و مزایده های داخلی و خارجی، مشارکت در تولید با بخشهای خصوصی و تولیدی، اخذ امتیازات نمایندگی شرکتهای داخلی و خارجی گردید.
نام سایت : طراحی سایت شرکت صنایع پلاستیک خوزستان
کارفرما : صنایع پلاستیک خوزستان
صنایع پلاستیک خوزستان اولین و معتبرترین شرکت تولید کننده فیلم، ورق و ظروف بسته بندی درایران می باشد. طراحی سایت با پکیج نرم‌افزاری داده‌ورزان صورت گرفته است
نام سایت : طراحی سایت شرکت سیلو آسیاب آذربایجان
کارفرما : شرکت سیلو آسیاب آذربایجان
مجتمع سیلو آسیاب آذربایجان یکی از بزرگترین و مجهزترین سیلوهای غلات است که همواره در کشور مطرح بوده و در زمینه تأمین آرد ، غلات و محصولات جانبی ایفای نقش می کند. طراحی سایت با پکیج نرم‌افزاری داده‌ورزان انجام گرفته است.
نام سایت : طراحی سایت شرکت نوید رنگ پدرام
کارفرما : شرکت نوید رنگ پدرام
آدرس : pedramgrp.com
گروه مهندسی پدرام مورد تایید وزارت نفت، صنایع فولاد، آب، برق و خودرو سازی و سازمان ایمنی و آتش نشانی در تولید انواع پوشش های صنعتی تحت لیسانس شرکتهای معتبر بین المللی فعالیت دارد. طراحی سایت این شرکت با پرتال صنعتی داده ورزان صورت گرفته است.
نام سایت : طراحی وب سایت شرکت کشت و صنعت خزل
کارفرما : شرکت کشت و صنعت خزل
آدرس : neginoil.ir/
طراحی سایت شرکت کشت و صنعت خزل با نام تجاری نگین نهاوند به منظور معرفی محصولات روغنی خود و امکان برقراری ارتباط بین نمایندگان عمده فروش و فروشندگان محصولات شرکت،با قابلیت های ویژه پرتال شرکتی داده ورزان طراحی و اجرا گردید.
نام سایت : بازطراحی سایت نکوساز پلیمر صنعت آریا
کارفرما : شرکت نکو ساز پلیمر صنعت آریا
آدرس : www.nekousaz.com/
شرکت نکوساز پلیمر صنعت آریا تلاش در ارائه بهترین تجهیزات اکستروژن با کیفیت بالا از جمله پایین دست و بالادست دارد. طراحی سایت این شرکت با پرتال داده ورزان انجام گرفته است.
نام سایت : طراحی سایت شرکت پترو پاسارگاد هرمزگان
کارفرما : شرکت پترو پاسارگاد هرمزگان
شرکت پترو پاسارگاد هرمزگان به عنوان یک شرکت خصوصی مستقل برای فعالیت در زمینه تولید انواع گریدهای قیرتأسیس گردیده است. طراحی سایت این شرکت با پرتال داده ورزان انجام شده است
نام سایت : طراحی سایت گروه صنعتی تکنوتک
کارفرما : گروه صنعتی تکنوتک
آدرس : teknotakco.ir
گروه صنعتی تکنوتک طراحی و تولید انواع سنگ شکن های فکی و مخروطی و تاسیسات معادن را دارد.این مجموعه نیز بر آن شد تا در جهت اطلاع رسانی و ارائه وسیع خدمات خود، با بهره وری از این پتانسیل عظیم اقدام به راه اندازی این وب سایت با پرتال صنعتی داده ورزان نماید.
نام سایت : طراحی سایت صنایع پلاستیک پلی نیک
کارفرما : صنایع پلاستیک پلی نیک
صنایع پلاستیک پلی نیک از قدیمی ترین شرکت ها در تولید لوازم خانه و آشپرخانه پلاستیکی میباشد. پلی نیک بعد از 40سال فعالیت اکنون به برندی خوش نام در صنعت پلاستیک تبدیل شده است، طراحی وب سایت این مجموعه توسط پرتال داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت شاهین موتور
کارفرما : شاهین موتور قم
آدرس : www.shahinmotor.com
گروه تولیدی صنعتی شاهین موتور فعالیت خود را از سال 1380 به پشتوانه تجربه حاج حسن مکاریان به عنوان یکی از بنیانگذاران صنعت موتورسیکلت در زمینه تولید موتورسیکلت در ایران آغاز نمود، هم اکنون طراحی وب سایت این مجموعه توسط پرتال داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : بازطراحی وب سایت سازه آب بتن شاخص
کارفرما : شرکت سازه آب بتن شاخص
آدرس : sab-co.ir/
طراحی سایت شرکت سابکو با پرتال داده ورزان به عنوان طراح و مجری انواع سازه های صنعتی، مسکونی و خط لوله، فعالیت خود را در سطح کشور به پشتوانه دانش، تجربه و تخصص مدیران، کارشناسان و کارمندان خود انجام شده است.
نام سایت : طراحی سایت برند cubogas
کارفرما : پارس مکانیک خاورمیانه
آدرس : cubogas.ir
برند Cubogas با پشتوانه سالها تجربه در حوزه تولید کمپرسورهای CNG و با برخورداری از کادر مجرب و متعهد مفتخر به خدمت رسانی در این عرصه می باشد. طراحی سایت این برند با پرتال داده ورزان انجام گرفته است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت ایران ارتباط - سایت مادر
کارفرما : شرکت مهندسی ایران ارتباط
آدرس : iranertebat.com/
شرکت مهندسی ایران ارتباط با قریب به 40 سال سابقه در عرصه پروژه های اجرائی و طراحی در زمینه های عمرانی، صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب بصورت های P, C و EPC فعالیت داشته و طراحی سایت این مجموعه با پرتال داده ورزان انجام گرفته است.
نام سایت : طراحی سایت کارخانه قیر ایران ارتباط
کارفرما : شرکت مهندسی ایران ارتباط
آدرس : iebitumen.com/
شرکت مهندسی ایران ارتباط در زمینه های عمرانی، صنایع نفت،گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب فعالیت دارد که پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس انجام شده است
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت جنوب سازه
کارفرما : شرکت جنوب سازه
شرکت جنوب سازه با اخذ رتبه یک در رشته های ساختمان ، آب و تاسیسات و تجهیزات و رشته نفت و گاز در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید، طراحی وب سایت این شرکت با پرتال داده ورزان صورت گرفته است.
نام سایت : طراحی سایت شرکت اتحاد
کارفرما : اتحاد روان کاران ایرانیان
آدرس : lookinioil.com
شرکت اتحاد روانکاران ایرانیان واردات و پخش انواع روغن های خودرویی، انواع روغن های صنعتی، انواع روغن های پایه وارداتی در ایران می باشدکه پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس صورت انجام شده و با افزونه یوست سئو گردیده است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت گلبار شیمی
کارفرما : شرکت گلبار شیمی
آدرس : golbar-chemi.com
طراحی سایت شرکت گلبار شیمی با پورتال صنعتی داده ورزان جهت معرفی محصولات این شرکت . این شرکت با توجه به تکنولوژی بومی و به کار گیری نیروهای کارآمد و متعهد موفق به رفع نیاز کشور در واردات دی کلسیم فسفات شده است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت آریا ایده بست
کارفرما : شرکت آریا ایده بست
آدرس : idehbast.com
شرکت آریا ایده بست، شرکت پیشرو در ارائه ملزومات چاپ و بسته بندی می باشد. طراحی سایت این شرکت با پرتال شرکتی داده ورزان در جهت ارائه جدیدترین محصولات و اعتقاد به اصل مشتری مداری در کنار دیگر صنعت گران می باشد.
نام سایت : طراحی سایت مرکز تجاری خرید و فروش خودرو
کارفرما : شرکت سرمایه گذاری ساختمانی سپه
شرکت سرمایه گذاری ساختمانی سپه برای اولین بار در کشور در راستای حفظ ضوابط و قوانین شهرسازی ساختمان تجاری و پارکینگ طبقاتی اتومال را در دست اجرا دارد، طراحی وب سایت این مجموعه با پرتال داده ورزان صورت گرفته است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت الماس سبز خزر
کارفرما : شرکت الماس سبز خزر
شرکت الماس سبز خزر بزرگترین تولید و توزیع کننده مرغ بدون مصرف آنتی بیوتیک تمام سعی خود را در جهت سلامت گوشت مرغ برای مصرف کننده قرار داده و توانسته محصولی بنام مرغ سبز چیک چیک را عرضه نماید، طراحی وب سایت این مجموعه توسط پرتال داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت صنایع برق و انرژی صبا
کارفرما : شرکت صنایع برق و انرژی صبا
گروه برق و انرژی صبا با هدف سرمایه گذاری در صنعت برق و انرژی در سال 1383 تأسیس و به عنوان اولین شرکت خصوصی با خرید نیروگاه شهید مدحج ( زرگان ) اهواز فعالیت خود را آغاز نمود، طراحی وب سایت این مجموعه با پرتال داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت فراز پیشه
کارفرما : شرکت رنگ و رزین فرازپیشه
آدرس : farazpisheh.ir
شرکت رنگ و رزین فرازپیشه در سال 1382 با افتتاح فاز جدید راکتور 20 تنی خود، افزون بر تولید آلکیدهای مختلف توانایی تصفیه انواع حلال های مصرفی شرکت های همکار خود را در کوتاه ترین زمان دارد، طراحی وب سایت این مجموعه با پرتال داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : طراحی سایت شرکت مخزن فولاد رافع
کارفرما : شرکت مخزن فولاد رافع
آدرس : daboosanat.com
شرکت دانش بنیان مخزن فولاد رافع با نام تجاری دابوصنعت در صنعت تاسیسات و انرژی با هدف طراحی، ساخت و تولید انواع سیستم های گرمایشی فعالیت دارد که پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس صورت گرفته و با افزونه یوست سئو گردیده است.
نام سایت : بازطراحی ریسپانسیو سایت شرکت کولان سل
کارفرما : شرکت کولان سل
آدرس : www.koolancel.com/
شرکت کولان سل تولید کننده پدهای سلولوزی در خاورمیانه می باشد که پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس صورت گرفته و با افزونه یوست سئو گردیده است.
نام سایت : بازطراحی ریسپانسیو سایت شرکت رول محور سامان
کارفرما : شرکت صنعتی رول محور سامان
آدرس : www.rmsbearings.com
شرکت صنعتی رول محور سامان در اسفند ماه 1383 در شهرستان گلپایگان تاسیس و از سال 1384 شروع به فعالیت تولیدی خود در زمینه تامین قطعات خودرویی نموده است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت گلستان زیتون البرز
کارفرما : شرکت کشت و صنعت گلستان زیتون البرز
آدرس : sergiooliveoil.ir
شرکت گلستان زیتون به‌عنوان بزرگترین تولید کننده روغن زیتون در کشور با بهره‌مندی از ارزیابان حسی مورد تایید شورای بین المللی زیتون (IOC)، روغن زیتون برای ذائقه های مختلف با کیفیت بالا تولید می‌کند تا در افزایش سرانه مصرف این روغن ارزشمند، سهیم باشد.

طراحی وب سایت های فروش اینترنتی و فروشگاه های مجازی و ایشاپ های الکترونیک :

نام سایت : فروشگاه پارسیان تجارت شرق
کارفرما : شرکت پارسیان تجارت شرق
آدرس : parsiantejarat.com
طراحی فروشگاه اینترنتی با فروشگاه ساز داده ورزان به منظور معرفی و فروش اینترنتی محصولات دیجیتال و به ویژه دیتاپرژکتور با طراحی سایت فروشگاهی به کمک نرم افزار فر وشگاه مجازی یا فروشگاه الکترونیک داده ورزان
نام سایت : طراحی وب سایت شرکت سیهاوی نماینده برند بوش
کارفرما : شرکت بازرگانی سیهاوی چابهار
آدرس : sehawi.com
شرکت بازرگانی سیهاوی درسال 1379 و با هدف واردات لوازم خانگی تأسیس شد.شرکت بازرگانی سیهاوی با اتکا به علم تجارت روزجهانی موفق به کسب نمایندگی انحصاری لوازم خانگی بوش در ایران شد این وب سایت به منظور معرفی محصولات و خدمات پس از فروش بوش درسراسر کشور می باشد
نام سایت : طراحی فروشگاه اینترنتی off-mart
کارفرما : شرکت آف مارک
آدرس : offmart.org
طراحی فروشگاه اینترنتی در استان تهران، شهر تهران با نرم افزار فروشگاه اینترنتی داده ورزان به منظور ارائه فروشگاه اینترنتی و فروشگاه تلفنی داده ورزان، با امکان ارائه امکانات فروش اینترنتی با سیستم فروشگاهی داده ورزان
نام سایت : طراحی سایت فروشگاهی console-shop
کارفرما : شرکت ویراویژن
آدرس : console-shop.com
طراحی سایت فروشگاهی در تهران، به منظور طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از زیر مجموعه های بنیاد ملی بازیهای رایانه ای برای فروش اینترنتی محصولات رایانه ای، کنسول های بازی و بازی های رایانه ای به کمک فروشگاه ساز داده ورزان
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت طب پلاستیک
کارفرما : شرکت طب پلاستیک
طب پلاستیک تولیدکننده نمونه کشوری و صادرکننده نمونه استانی ظروف یکبارمصرف بهداشتی دارویی و غذایی، فعالیت تولیدی خودرا از سال 1377 با هدف تامین نیازهای داخلی و ورود به بازارهای رقابتی منطقه آغاز کرد
نام سایت : بازطراحی ریسپانسیو وردپرسی فروشگاه اینترنتی شرکت دیدنیها الکترونیک
کارفرما : فروشگاه دیدنیها الکترونیک
آدرس : didanihaco.com
طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی شاپ آنلاین و طراحی وب سایت فروشگاهی با فروشگاه ساز و نرم افزار پرتال فروش اینترنتی داده ورزان
نام سایت : طراحی فروشگاه گلبافت شاپ
کارفرما : شرکت نمایندگی گلبافت
آدرس : www.golbaftshop.com
طراحی سایت فروشگاهی و طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی با فروشگاه ساز داده ورزان به منظور معرفی و فروش محصولات برند گلبافت در اصفهان
نام سایت : طراحی سایت فروشگاه آثار هنری و صنایع دستی مکاسا
کارفرما : فروشگاه کیف و کفش و ساعت مکاسا
آدرس : www.makasa.ir
طراحی فروشگاه بازرگانی صنایع دستی و هنری مکاسا با پرتال فروشگاهی داده ورزان انجام گرفته است که محصولات خود را به صورت اینترنتی در معرض فروش قرار دهد.
نام سایت : طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی کنوود برای شرکت پیشگام الکترونیک
کارفرما : پیشگام الکترونیک قویم
آدرس : kenwoodpersia.ir
طراحی فروشگاه لوازم خانگی کنوود با پرتال داده ورزان برای معرفی شرکت پیشگام الکترونیک قویم است که با رویکردی نوین بعنوان نماینده ی رسمی فروش محصولات کنوود درحال فعالیت می باشد.
نام سایت : طراحی سایت فروشگاهی دکورهای آماده
کارفرما : شرکت سرای سامان فرتاک (فرتاک دیزاین)
آدرس : fartakdesign.com
شرکت سرای سامان فرتاک به عنوان تولید کننده دکوراسیون و مجری و طراح پروژه های معماری داخلی با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و با کیفیت ترین مواد اولیه فعالیت خود را آغاز نموده است، طراحی وب سایت این مجموعه با پرتال داده ورزان صورت گرفته است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت بست آژیر
کارفرما : شرکت بست آسا آژیر
بست آژیر در سال 1385 در راستای تولید نسل اول دزدگیرها تحت نام الگانس فعالیت خود را آغاز نموده و امروز نسل جدید دزدگیر تولیدی خود را تحت نام تجاری انحصاری و ثبت شده ASA راهی بازار نموده است، طراحی وب سایت این مجموعه با پرتال داده ورزان صورت گرفته است.
نام سایت : طراحی سایت فروشگاه الکترونیکی لباس برای شرکت پارس برتر کیش
کارفرما : شرکت پارس برتر کیش
آدرس : www.mcbazar.com/
شرکت پارس برتر کیش در زمینه خرید و فروش، واردات و صادرات، تهیه و توزیع مواد غذایی و کالاهای مجاز بازرگانی فعالیت داردکه پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس ووکامرس وردپرس صورت گرفته و با افزونه یوست سئو گردیده است.

طراحی وب سایت سازمان ها و راه اندازی پرتال اطلاع رسانی ارگان ها و موسسات دولتی :

نام سایت : پورتال اطلاع رسانی استانداری بوشهر
کارفرما : استانداری بوشهر
آدرس : ostb.ir
طراحی و ساخت پرتال تحت وب استانداری بوشهر و فرمانداری ها و ادارات زیر مجموعه با قابلیت های ویژه ای از قبیل گردآوری اتوماتیک اخبار ، مقالات و مطالب مرتبط با استان بوشهر این امکان را به مدیران پورتال می دهد که با تمامی مراکز تحت پوشش تحت وب در ارتباط باشند
نام سایت : سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران
کارفرما : سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی
آدرس : isipo.ir
شرکت شهرکهای صنعتی ایران باهدف ایجادهماهنگی واستفاده مطلوب ازامکانات زیر بنائی وارائه خدمات برای متقاضیان سرمایه گذاری درزمینه تولیدات صنعتی ایجادگردیده بود.این مجموعه ازسایت های اینترنتی طراحی شده باسایت ساز داده ورزانمی باشدکه شامل بخش معرفی خدمات میباش
نام سایت : طراحی پرتال اطلاع رسانی مرکز دولتی صدور گواهی الکترونیکی ریشه
کارفرما : مرکز دولتی صدور گواهی الکترونیکی ریشه
آدرس : www.rca.gov.ir
طراحی پرتال اطلاع رسانی در استان تهران شهر تهران، برای مرکز دولتی صدور گواهی الکترونیکی ریشه با سیستم مدیریت محتوا و پرتال داده ورزان به منظور اطلاع رسانی اینترنتی با نرم افزار مدیریت محتوا ی سازمانی داده ورزان
نام سایت : بازطراحی وب سایت اردوگاه شهید بهشتی اصفهان
کارفرما : اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان
آدرس : isfahancamp.com
اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان،مکانی برای پذیرش اردو از سراسر کشور با ظرفیت مناسب می باشد که پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس بازطراحی شده و با افزونه یوست سئو گردیده است.
نام سایت : پرتال امور سهام و مجامع شرکت فولاد مبارکه
کارفرما : مجتمع فولاد مبارکه اصفهان
آدرس : bourse.msc.ir
طراحی وب سایت امور سهام و مجامع مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، برای نمایش ارزش سهام شرکت فولاد مبارکه و شرکت های زیر مجموعه با قابلیت رسم نمودار و نمایش تغییرات ارزش سهام شرکت فولاد
نام سایت : طراحی پرتال اطلاع رسانی هلدینگ رفاه و گردشگری سازمان تامین اجتماعی
کارفرما : سازمان رفاه و گردشگری تأمین
آدرس : hegta.ir
طراحی پرتال در تهران و طراحی وب سایت اطلاع رسانی برای هلدینگ رفاه و گردشگری سازمان تامین اجتماعی با پکیج نرم‌افزاری داده‌ورزان
نام سایت : بازطراحی سایت موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع
کارفرما : موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور
آدرس : rifr-ac.ir/
مؤسسه تحقیقات جنگلها و مراتع اقدامات کشور متولی تحقیقات منابع طبیعی ایران ، اقدام و فعالیتهای علمی پژوهشی خود را در حوزه تحقیقات جنگل و گیاه‌شناسی سازماندهی نموده است، ضمنا طراحی سایت این مجموعه با پرتال داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : طراحی پرتال اطلاع رسانی و خبری مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی
کارفرما : مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره)
آدرس : emdadimam.ir/
کمیته امداد امام خمینی(ره) به منظور تمرکز و اداره و بهره برداری از اموال و دارائیها واحدهای تولیدی و شرکتها در جهت تقویت بنیه مالی و کمک به محرومین و مستضعفین واگذار و یا هبه و اهداء می گردد، طاحی وب سایت این مجموعه با پرتال داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : بازطراحی سایت اردوگاه استانی شهید بهشتی اصفهان
کارفرما : اردوگاه استانی شهید بهشتی اصفهان
آدرس : isfcamp.ir/
ین اردوگاه از سال 1342محل برگزاری اردوهای پیش آهنگی بوده و بعداز انقلاب شکوهمنداسلامی با مدیریت آموزش و پرورش خدمات فرهنگی و تربیتی بسیاری را به دانش آموزان ،سایر ادارات و سازمان هاعزیز ارائه نموده است .طراحی سایت با پکیج نرم‌افزاری داده‌ورزان می باشد.

طراحی پورتال های شرکت های بازرگانی تجاری salam :

نام سایت : طراحی سایت شرکت نیلساکام برای برندسازی اینترنتی
کارفرما : شرکت تولیدی بازرگانی چکامه راه ابریشم
آدرس : guzel.ir
طراحی سایت در استان تهران، شهر تهران، برای شرکت نیلساکام با سیستم مدیریت محتوای تجاری و پرتال ویژه شرکت های بازرگانی نرم افزار مدیریت محتوای داده ورزان. این شرکت از طریق دفاتر نمایندگی در کشورهای مختلف بر صادرات محصولات متمرکز می باشد.
نام سایت : طراحی سایت نماینده محصولات جنیوس در ایران
آدرس : metem.ir
طراحی وب سایت اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی شرکت متم اف نماینده رسمی محصولات شرکت جنیوس در ایران به منظور معرفی محصولات الکترونیکی و دیجیتال تولید Genius با قابلیت ارتباط پورتال با نمایندگی های فروش این شرکت در کشور و فروش اینترنتی محصولات و ارائه خدمات
نام سایت : پروژه بازطراحی تامین سرمایه امید
کارفرما : شرکت تامین سرمایه امید
آدرس : omidib.com
شرکت تامین سرمایه نهاد مالی تخصصی است که به ارائه انواع خدمات مالی شامل ارزشگذاری مشاوره ، ادغام و تملیک و...مبادرت می ورزد ، همچنین این شرکت ها به عنوان واسطه بین ناشر اوراق بهادار و عامه سرمایه گذاران فعالیت می کند.
نام سایت : طراحی سایت شرکت توسعه تجارت مرداس
کارفرما : شرکت توسعه تجارت مرداس
آدرس : www.merdastpc.com/
طراحی وب سایت در اصفهان و طراحی پرتال اطلاع رسالنی و سایت اینترنتی با سایت ساز و سیستم مدیریت محتوا وردپرس به منظور اطلاع رسانی اینترنتی و معرفی شرکت مرداس
نام سایت : طراحی سایت شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی
کارفرما : شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی(سهامی خاص)
آدرس : sugarcane.ir/
استفاده از پرتال داده ورزان برای طراحی سایت شرکت بازرگانی توسعه نیشکر می باشد که این شرکت به سبب نیاز کشور به شکر و جلوگیری از واردات آن در سال 1369 تاسیس شد و اجرای طرح تولید نیشکر در خوزستان را بر عهده گرفت.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت دیوارساز
کارفرما : شرکت دیوارساز
آدرس : cementwallco.com
طراحی سایت شرکت سمنت وال (دیوار ساز) به وسیله پرتال داده ورزان می باشد که این شرکت، وارد کننده انواع مصالح ساختمانی اعم از فایبرسمنت برد و انواع لوازم تاسیسات و دکوراسیون می باشد. این شرکت با هدف نوآوری در صنعت ساختمان از سال 1395 آغاز به کار کرده است.
نام سایت : طراحی سایت شرکت نوآوران دارویی کیمیا
کارفرما : شرکت نوآوران دارویی کیمیا
آدرس : kimia-pharma.co/
شرکت نوآوران دارویی کیمیا با هدف ایجاد دانش فنی و تولید داروهای جدید عرضه شده به بازار دارویی دنیا شروع به کار نمود.طراحی سایت این شرکت با پرتال شرکتی داده ورزان صورت گرفته است
نام سایت : طراحی سایت اطلاع رسانی شرکت کفش ملی
کارفرما : شرکت کفش ملی
آدرس : mellishoes.ir
کفش ملی تنها در مدت چند سال با شتابی شگرف به تولید، فروش و صادرات روزانه 120 هزار جفت کفش رسید و رکوردی قابل ثبت از نظر کمیت تولید و شبکه توزیع و فروش را بر جای گذاشت، هم اکنون طراحی وب سایت این مجموعه توسط پرتال داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : طراحی سایت شرکت خرما بن جنوب
کارفرما : شرکت خرما بن جنوب
آدرس : www.dombaz.com/
طراحی سایت برای شرکت خرما بن جنوب با سیستم مدیریت محتوای تجاری و پرتال ویژه شرکت های بازرگانی نرم افزار مدیریت محتوای داده ورزان. این شرکت در جهت بسته بندی و ضدعفونی کردن خرما و تولید محصولات جدید خرما فعالیت می کند.
نام سایت : طراحی سایت ریسپانسیو هولدینگ استین
کارفرما : شرکت روان سازان صنعت اروند
شرکت روان سازان صنعت اروند در زمینه ارائه انواع روانکارهای صنعتی و خودرویی و ... فعالیت دارد که پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس صورت انجام شده و با افزونه یوست سئو گردیده است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت بازرگانی رنگ چی شیمی
کارفرما : شرکت بازرگانی رنگ چی شیمی
آدرس : rangchi.co/
بازرگانی رنگ چی در سال 1362 فعالیت خود را به شکل سنتی در بازار تهران به عنوان یک واحد تامین کننده مواد اولیه صنایع رنگ, پلاستیک, نساجی, چاپ و ساختمان آغاز نمود، طراحی وب سایت این مجموعه با شرکت داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : پرتال اطلاع رسانی گروه تولیدی صنعتی یک و یک
کارفرما : شرکت دشت مرغاب یک و یک
آدرس : 1and1group.com
شرکت دشت مرغاب (سهامی عام) با نام تجاری شناخته شده ی یک و یک، از با سابقه ترین و بزرگ ترین مجموعه های تولیدی صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی کشور محسوب می شود، طراحی وب سایت این مجموعه توسط شرکت داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت پیک دارو توسعه
کارفرما : شرکت پیک دارو توسعه
آدرس : paykdarugroup.com/
گروه پیک دارو در سال 1375 به عنوان اولین مرکز فوریتهای دارویی پس از انقلاب اسلامی ایران در بخش خصوصی فعالیت خود را آغاز کرد، طراحی وب سایت این مجموعه با شرکت داده ورزان صورت گرفته است.
نام سایت : طراحی وب سایت شرکت ستاره تجارت آسان
کارفرما : شرکت ستاره تجارت آسان
آدرس : staco-trading.com
شرکت ستاره تجارت آسان در امر واردات، صادرات با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص فعالیت می نماید، طراحی وب سایت این مجموعه با پرتال داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : طراحی وب سایت جدید برای شرکت هلدینگ گروپ سب پارس
کارفرما : شرکت گروپ سب پارس
شرکت گروپ سب پارس نماینده رسمی تفال در ایران است که پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس صورت انجام شده و با افزونه یوست سئو گردیده است.

طراحی وب سایت های خبری و پرتال خبرگزاری اینترنتی :

نام سایت : سایت روزنامه آنلاین الفبا
کارفرما : روزنامه الفبا
آدرس : alfbaonline.com/
طراحی سایت روزنامه آنلاین دبستان ، که با همراهی جمعی از روزنامه نگاران جوان فعالیت خود را آغاز کرده، با پورتال خبری و خبرگزاری اینترنتی پورتال داده ورزان، طراحی شده. روزنامه آنلاین دبستان پلی ست میان روزنامه نگاری مکتوب و خبر رسانی مجازی.
نام سایت : بازطراحی سایت موسسه پژوهشی ایران-یوریکا
کارفرما : موسسه مطالعات معاصر ملل ایران-یوریکا
آدرس : eurica.ir
ایران-یوریکا نگاه ایرانی به سیاست خارجی است این سایت به صورت خبری می باشد که طراحی سایت با پکیج نرم‌افزاری داده‌ورزان انجام شده است

طراحی پرتال های دانشگاهی و راه اندازی وب سایت مراکز آموزشی و علمی :

نام سایت : پایگاه ارتباط با دانش آموزان دانشگاه صنعتی شریف
کارفرما : دانشگاه صنعتی شریف
آدرس : stu.sharif.ir
وب سایت اطلاع رسانی و پرتال اینترنتی دانشگاه صنعتی شریف به منظور برقراری ارتباط و جذب دانش آموزان نخبه از سراسر کشور منجمله اصفهان ، شامل بخش های متنوع و فعالی ازقبیل وب سایت اینترنتی ، فروشگاه مجازی دانشگاه ، پرتال اینترنتی همایش ها و سمینار ها می باشد.
نام سایت : طراحی پورتال اینترنتی سازمان سما دانشگاه آزاد
کارفرما : سازمان سما
آدرس : www.sazman-sama.org
طراحی پورتال اینترنتی و پرتال اینترانت سازمان شما کشور ، وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی ، با تمامی معاونت ها و زیر مجموعه ها با قبلیت ساب پرتال و ارائه زیر سایت به ادارات تابعه
نام سایت : وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان
کارفرما : دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان
آدرس : damghaniau.ac.ir
این دانشگاه در استان سمنان ، شهر دامغان واقع شده است. طراحی وب سایت دانشگاهی به موازات طراحی زیرسایت معاونت ها ، طراحی زیرسایت همایش ، طراحی ساب سایت همایش ، طراحی ساب پورتال اساتید و هیئت علمی انجام شده است.
نام سایت : طراحی سایت دانشگاه آزاد اسلامی گرگان
کارفرما : دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان
آدرس : gorganiau.ac.ir
طراحی سایت دانشگاه آزاد اسلامی گرگان با پورتال دانشگاهی داده ورزان، انجام شد ، که با پذیرش دانشجو در رشته کشاورزی، عمران و زیست شناسی ، به عنوان دانشگاهی برنامه محور از واحدهای دانشگاهی مطرح می باشد.
نام سایت : پرتال مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (سایت قدیم)
کارفرما : مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری
آدرس : ricest.ac.ir
طراحی پورتال تحقیقاتی در استان فارس برای شهر شیراز، برای مرکز تحقیقاتی و دانشگاهی اطلاع رسانی علوم و فناوری شیراز طراحی و پیاده سازی گردید. این سایت پژوهشی و دانشگاهی دارای امکانات مختلفی از قبیل مقالات سایت، اخبار سازمان و ارتباط با پژوهشگران می باشد.
نام سایت : سایت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری
کارفرما : دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری
آدرس : www.sanru.ac.ir
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در راستای تحقق عدالت آموزشی در سراسر کشور و راهی به سوی ارتقاء و اعتلای همه جانبه استان گشوده شد که پرتال این دانشگاه با پرتال دانشگاهی داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : بازطراحی وردپرسی پرتال اطلاع رسانی مرکز آموزش عالی شهرضا
کارفرما : مرکز آموزش عالی شهرضا
آدرس : shahreza.ac.ir/
بحث تأسیس دانشگاه دولتی شهرضا از اواخر دهه هفتاد آغاز و در سال 1383 با پیگیری های مسئولان وقت شهرستان و درخواست شورای اسلامی شهر شهرضا و متعاقب با پیگیری‌های انجام شده، در سال 1386 در جریان سفر هیئت دولت به استان اصفهان...
نام سایت : طراحی سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیکشهر
کارفرما : دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیکشهر
آدرس : nikshahriau.ac.ir/
معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیکشهر با پرتال دانشگاهی داده ورزان جهت اطلاع رسانی انجام شده است. این دانشگاه با محوریت بخشیدن به رضایت مخاطبین توانسته است به افتخاراتی دست یابد که مؤید موفقیت آن می باشد.
نام سایت : طراحی پرتال اطلاع رسانی دانشکده علوم پزشکی لارستان
کارفرما : دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان
آدرس : www.larums.ac.ir
براساس مصوبه 1388/4/27 دانشکده علوم پزشکی لارستان تشکیل و بر اساس مصوبه شورای گسترش دانشگاههای علوم پزشکی کشور به دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان ارتقاء پیدا کرد. طراحی سایت با پکیج نرم‌افزاری داده‌ورزان صورت گرفته است

طراحی وب سایت بنگاه های خصوصی و شرکت های خدماتی و مشاوره ای :

نام سایت : سایت گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایران
کارفرما : گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایرانیان
آدرس : ttico.ir
طراحی سایت گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایران ، با قابلیت معرفی تمامی شرکت های زیر مجموعه با امکان ارائه ساب پورتال اینترنتی به ایشان و اطلاع رسانی تحت وب ایشان
نام سایت : بازطراحی ریسپانسیو سایت شرکت یاوران خدمات مهر
کارفرما : شرکت یاوران خدمات مهر
ارائه کالا و خدمات بر پایه کارت های اعتباری هدف اصلی این شرکت بوده که به همین انگیزه اقدام به طراحی سایت و پورتال اینترنتی با رتبه بالا در گوگل نموده است. در طراحی این وب سایت از رنگ‌های سازمانی این شرکت تبعیت شده است
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت مقدم چرگر
کارفرما : شرکت فنی مهندسی و معماری مقدم(#)سایت چرگر
آدرس : chargar.ir
چرگر نام دهکده زیبایی در استان زنجان می باشد . از سمت تهران به زنجان ، سی و پنج کیلومتر بعد از شهرستان ابهر و پنجاه و پنج کیلومتر مانده به شهر زنجان ، در هشت کیلومتری سمت شمالی جاده ترانزیت و شش کیلومتری سمت شمالی اتوبان قزوین به زنجان واقع شده است .
نام سایت : طراحی سایت شرکت مهندسی کسرا
کارفرما : شرکت کیمیاگران سرزمین رایانه
آدرس : kasraco.ir/
شرکت مهندسی کسرا از سال 1379 توسط گروهی از کارشناسان و متخصصان حوزه IT تاسیس گردید و از آن زمان فعالیت خود را با ارائه راهکارها و نرم افزارهای حوزه منابع انسانی آغاز نمود، طراحی وب سایت این مجموعه با شرکت داده ورزان انجام شده است.
نام سایت : طراحی سایت چگونه
کارفرما : سایت مجله الکترونیک سبک زندگی
آدرس : www.chegoneh.com
طراحی سایت در اصفهان، برای وب سایت اینترنتی و پرتال اطلاع رسانی چگونه به منظور راهنمایی کاربرانن به منظور بهبود سبک زندگی ایشان تا بتوانند درباره چگونگی انجام کارها اطلاعات مفیدی به دست آورند.
نام سایت : طراحی سایت شرکت بازارگان کالا
کارفرما : شرکت بازارگان کالا
آدرس : bazargankala.com
شرکت بازارگان کالا با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در صنعت کشاورزی؛ تجارب کارشناسان خبره و تماس با کشاورزان، تمام تلاش خود را صرف شناخت مسائل کشاورزان و تبدیل کشاورزی به صنعتی سودآور کرده است. پرتال این شرکت با پرتال شرکتی داده ورزان صورت گرفته است.
نام سایت : طراحی سایت شرکت عمران شهر جدید فولادشهر
کارفرما : شرکت عمران شهر جدید فولادشهر
طراحی سایت شرکت عمران با پرتال داده ورزان می باشد که این شرکت در شهر جدید فولادشهر شرکت سهامی ، دولتی و زیر مجموعه شرکت عمران مادر تخصصی شهرهای جدید کشور و دارای شخصیت حقوقی مستقل می باشد که بر اساس اساسنامه و قوانین و مقررات مربوطه فعالیت می نماید.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت مدیران 21
کارفرما : شرکت مدیران 21
آدرس : www.modiran21.com
شرکت مشاوره مدیریت مدیران 21 در سال 1379 توسط آقای سیدرضا خلیلی با هدف ارائه خدمات مشاوره مدیریت عملیاتی به شرکت‌های کوچک و متوسط خصوصی ایرانی، تأسیس شد و طراحی سایت این شرکت با پرتال داده ورزان انجام گرفته است.
نام سایت : طراحی وب سایت شرکت روژان
کارفرما : شرکت روژان الکترونیک سپاهان
آدرس : rozhanco.com
شرکت روژان الکترونیک سپاهان با هدف ایجاد نوآوری در سیستمهای اتوماسیون اداری و صنعتی، بالا بردن ضریب امنیتی این سیستم ها و استفاده از تکنولوژیهای بومی تاسیس شد که طراحی سایت این شرکت با پرتال داده ورزان انجام گرفته است.
نام سایت : طراحی سایت مرکز نوآوری لیزر
کارفرما : موسسه نوآوری لیزر یکتا ایرانیان
آدرس : icli.ir
مرکز نوآوری لیزر ایران، مجموعه‌ای حرفه‌ای است که بهترین امکانات را برای شکوفایی ایده‌های خلاقانه در زمینه گسترش و ساخت دستگاه‌های پرکاربرد با بهره‌گیری از توانمندی‌های صنعت لیزر و فوتونیک فراهم آورده است
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت مدیریت فناوران دنانفیس
کارفرما : مدیریت فناوران دنانفیس
شرکت مدیریت فناوران دنا نفیس در سال 1389 در همکاری مشترک موسسه توسعه فناوری نخبگان و مجموعه هلدینگ نفیس تشکیل شده و شروع به کار نمود، طراحی سایت این شرکت با پرتال شرکتی داده ورزان انجام گرفته است
نام سایت : بازطراحی ریسپانسیو سایت شرکت به سامان رهیاب
کارفرما : شرکت به سامان رهیاب
آدرس : www.rahyaab.net/
رهیاب، مجموعه‌ای است تخصصی در زمینه راهکارهای جامع فن‌آوری اطلاعات. پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس صورت انجام شده و با افزونه یوست سئو گردیده است.

طراحی وب سایت های فرهنگی و پورتال های مذهبی :

نام سایت : بازطراحی وب سایت موسسه فرهنگی هنری خیبر - ریحانه
کارفرما : موسسه فرهنگی هنری کاربردی خیبر
آدرس : www.reihane.ir/
موسسه فرهنگی هنری خیبر موسسه‌ای مردمی است که با عنایت حق تعالی و به همت جمعی از دانشجویان بسیجی ، فعالیتهای پژوهشی- کاربردی خود را در قالب پروژه‌های تحقیقاتی از قبیل خانواده، عفاف و حجاب، نقد فمنیسم، صهیونیزم و ... انجام داده است
نام سایت : سایت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی
کارفرما : پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی
آدرس : shmoton.ir
هدف اصلی ایجاد این مرکز برداشتن گامی در راستای تحقق بند 4 اصل 3 قانون اساسی مبنی بر تقرب روح بررسی و تتبع و ابتکار در زمینه های علمی,فنی,فرهنگی و اسلامی است.
نام سایت : طراحی سایت موسسه انصارالحسین
کارفرما : موسسه انصار الحسین علیه السلام
آدرس : mah-as.com
طراحی سایت مذهبی در استان تهران، شهر تهران برای موسسه مذهبی انصار الحسین با سیستم مدیریت محتوا ی مذهبی پورتال داده ورزان به منظور اطلاع رسانی فعالیت های مذهبی موسسه انصار الحسین تحت وب و اینترنت

طراحی پرتال های تجارت الکترونیک و طراحی وب سایت های B2B :

نام سایت : پرتال بی تو بی B2B استون پل
کارفرما : شرکت دنیای تجارت استون پل
آدرس : bpolb.com
پورتال تجارت الکترونیک استون پل ، یک سایت بی تو بی مانند نمونه های B2B بین المللی نظیر علی بابا ، گلوبال ترید و تریدکی است که برای برقراری ارتباطات ، بیزینس ها ، صنایع و شرکت های مستقر در نقاط مختلف کشور از جمله اصفهان ،طراحی و پیاده سازی و اجرا شده است.
نام سایت : سایت اصناف، شرکتهاو جامعه مهندسین
کارفرما : شرکت بلوط رایانه
آدرس : balootsazeh.com
طراحی سایت تجارت الکترونیک یا طراحی وب سایت بی تو بی در استان تهران، شهر تهران، برای شرکت کامپیوتری بلوط رایانه با نرم افزار تجارت الکترونیک یا پرتال بی تو بی سیستم مدیریت محتوای داده ورزان
نام سایت : سایت بازار پشتیبان سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
کارفرما : معاونت پشتیبانی وزارت بهداشت
آدرس : hsm.behdasht.gov.ir
طراحی وب سایت خبری در تهران و طراحی پرتال خبررسانی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با پرتال خبری و سیستم مدیریت محتوای خبری داده ورزان
نام سایت : طراحی سایت بی تو بی شرکت پارامد
کارفرما : شرکت پارامد دات آی آر
آدرس : www.paramed.ir
طراحی سایت بی تو بی و طراحی پرتال تجارت الکترونیک و b2b در تهران برای شرکت پارامد برای معرفی تجهیزات آزمایشگاهی و سایت تجارت الکترونیکی پزشکی

طراحی وب سایت بیمارستان ها و مراکز پزشکی درمانی :

نام سایت : سایت جهان پردازطب
کارفرما : جهان پرداز طب
آدرس : jahanpardazteb.com
طراحی سایت مراکز درمانی و پزشکی در تهران، برای شرکت جهان پرداز طب، فعال در زمینه های پزشکی و دندانپزشکی در شهر تهران، با سیستم مدیریت محتوای داده ورزانسی ام اس، انجام پذیرفته.
نام سایت : طراحی سایت شرکت آرمان بهبود
کارفرما : شرکت آرمان بهبود آریا
آدرس : armanbehboud.com
شرکت آرمان بهبود با انجام تحقیقات دقیق و مطالعه همه جانبه در پی تهیه و خرید تجهیزات و لوازم منحصر به فرد پزشکی و بهداشتی از معتبرترین کارخانجات اروپایی برای پاسخگویی به نیاز مردم و بیماران می باشد
نام سایت : طراحی پرتال انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
کارفرما : انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
آدرس : igda.ir
طراحی سایت پزشکان در تهران و طراحی وب سایت پزشکی برای انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با سایت ساز پزشکی و پرتال مراکز درمانی و پزشکی به وسیله سیستم مدیریت محتوا ی داده ورزان
نام سایت : سایت مرکز تحقیقات آسم و آلرژی دانشگاه علوم پزشکی تهران
کارفرما : مرکز تحقیقات ایمونولوژی،آسم و آلرژی دانشگاه علوم پزشکی تهران
آدرس : iaari.tums.ac.ir
انجمن آسم و آلرژی ایران در مرداد 1375 با مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تأسیس شد و شامل اعضای پیوسته، ناپیوسته و افتخاری است.
نام سایت : طراحی سایت انجمن آسم و آلرژی
کارفرما : انجمن آسم و آلرژی
آدرس : isaa.org.ir/
طراحی وب سایت در تهران با سیستم مدیریت محتوا و پرتال داده ورزان برای طراحی سایت انجمن آسم و آلرژی با سایت ساز درمانی و مراکز پزشکی داده ورزان
نام سایت : بازطراحی سایت جامعه گیاه درمانی ایران
کارفرما : جامعه گیاه درمانی ایران
آدرس : www.ihms.ir/
نام سایت : طراحی سایت شرکت آیریانیک
کارفرما : شرکت آیریانیک
آدرس : irenicco.com/
طراحی سایت آیریانیک با پرتال داده ورزان با هدف معرفی این شرکت در جهت ارائه خدمت رسانی به جامعه، با واردات انواع محصولات شیمیایی در زمینه ضدعفونی کننده های بیمارستانی با برندهای Borer Chemi و Hech hygiene می باشد.
نام سایت : سایت جدید شرکت آیریانیک آسیا
کارفرما : شرکت آیریانیک آسیا
آدرس : irenicasia.com​/
طراحی پرتال شرکت آیریانیک آسیا با پرتال داده ورزان برای معرفی این شرکت به عنوان نمایندگی انحصاری برندهای معتبر اروپایی Elma آلمان و Twin Cruser فرانسه، Santevia کانادا می باشد.
نام سایت : بازطراحی وردپرسی سایت شرکت رهاورد دانش پزشکی
کارفرما : شرکت رهاورد دانش پزشکی
آدرس : rahaward-dp.co.ir/
طراحی سایت شرکت رهاورد دانش پزشکی با پرتال داده ورزان جهت معرفی شرکت می باشد فعالیت های شرکت رهاورد دانش پزشکی تأمین کننده طیف وسیعی از محصولاتی با شاخصه های جهانی شامل تجهیزات پزشکی و نیز تولید محصولات یک‌بار مصرف بیمارستانی و کلینیکی گسترش یابد.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت فرآورده بافت ایرانیان
کارفرما : شرکت فراورده بافت ایرانیان
آدرس : regen.ir
این شرکت دانش بنیان در زمینه فراهم سازی بافت های انسانی از دهنده زنده و یا از جسد فعالیت می کند که این بافت ها را در محیط آزمایشگاه کشت داده و بافت های جدیدی تولید می کند. پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس انجام شده است.
نام سایت : طراحی سایت اطلاع رسانی مطب دکتر الهیار گرامی
کارفرما : مطب دکتر گرامی
طراحی سایت مطب دکتر الهیار گرامی با پرتال داده ورزان جهت معرفی ارتودنسی و مطب دکتر برای خدمت به بیماران صورت گرفته است.
نام سایت : بازطراحی سایت شرکت بیوسان فارمد
کارفرما : شرکت بیوسان فارمد سهامی خاص
یوسان فارمد یکی از شرکت های هلدینگ دارویی برکت می باشد که پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس صورت انجام شده و با افزونه یوست سئو گردیده است.
نام سایت : طراحی سایت ریسپانسیو شرکت تدبیر گستر درمان ایرانیان
کارفرما : شرکت تدبیر گستر درمان ایرانیان
آدرس : www.tgdarman.com
شرکت تدبیر گستر درمان ایرانیان، تامین کننده انواع تجهیزات پزشکی شامل، ست های ترزیقی، محصولات مراقبت از زخم، مکملهای ورزشی و استومی ها، با سابقه فعالیت درخشان در عرصه صنایع پزشکی کشور به خدمت رسانی مشغول است. طراحی سایت با پکیج نرم‌افزاری داده‌ورزان است.
نام سایت : طراحی ریسپانسیو فروشگاه اینترنتی داروخانه سلامت
کارفرما : داروخانه سلامت
داروخانه سلامت با هدف تسهیل ارتباط مخاطبان با محصولات داروخانه شروع به فعالیت نمود. لذا با این هدف وب سایت داروخانه سلامت اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی، آرایشی، مکمل، ارتوپدی و تجهیزات پزشکی داروخانه در محیط وب نموده است .

طراحی وب سایت نهادها و طراحی پورتال موسسات ، انجمن ها و کانون های دولتی و مردمی :

نام سایت : طراحی وب سایت کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار تهران
کارفرما : کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار
آدرس : seba.ir
کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار بر اساس بند 5 ماده 1قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران مصوب آذرماه 1384 در آذر ماه 1386 با شماره ثبت 10584 از سازمان بورس و اوراق بهادار شروع به کار نموده است.
نام سایت : بازطراحی سایت جامعه مشاورین رسمی مالیاتی ایران
کارفرما : جامعه مشاورین رسمی مالیاتی ایران
آدرس : www.iactc.ir/
جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران از افراد متخصص و آگاه به قوانین مالیاتی ایران – مالیات بر درآمد و مالیات بر ارزش افزوده – و بازنشستگان رده بالای نظام مالیاتی ایران، تشکیل شده است.

طراحی وب سایت شخصی :

نام سایت : بازطراحی سایت شرکت تک سیستم
کارفرما : شرکت تک سیستم
آدرس : taksystem.ir/
فروشگاه تک سیستم با پشتوانه سالها تجربه در حوزه فروش تجهیزات جانبی کامپیوتر و با برخورداری از کادر مجرب و متعهد مفتخر به خدمت رسانی در این عرصه می باشد که طراحی سایت با پکیج نرم‌افزاری داده‌ورزان صورت گرفته است
نام سایت : طراحی سایت دکتر گرامی
کارفرما : مطب دکتر گرامی
آدرس : www.dr-geramy.ir/
طراحی وب سایت شخصی در تهران، با سایت ساز پزشکان به منظور معرفی دندانپزشک و سوابق ایشان برای دکتر گزامی استاد دانشگاه علوم پزشکی
نام سایت : طراحی سایت مطب سید علیرضا مهدویانی
کارفرما : طراحی سایت مطب سید علیرضا مهدویانی
آدرس : drmahdaviani.ir
دکتر سید علیرضا مهدویانی فوق تخصص آلرژی اسم و ایمونولوژی بالینی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، دانشیار دانشگاه و عضو انجمن اسم و آلرژی ایران میباشد.
نام سایت : طراحی ریسپانسیو سایت تعمیرگاه تخت جمشید
کارفرما : تعمیرگاه تخت جمشید
آدرس : isfahansafkari.com
تعمیرگاه و صافکاری و رنگ آمیزی تخت چمشید، با داشتن بیش از نیم قرن سابقه کار، خدمات خود را به تمام دارندگان خودرو ارائه می‌کند که پرتال این مجموعه با استفاده از نرم افزار اپن سورس وردپرس صورت گرفته و با افزونه یوست سئو گردیده است.