بدون کدنویسی، اپلیکیشن iPhone بسازید!

چهارشنبه 17 خرداد 1391

تا حالا پیش آمده که به فکر ساخت یک اپلیکیشن iPhone بیافتید؟ ایده ای را در ذهن خود پرورانده‌اید که تاکنون به دست هیچ کسی به اجرا در نیامده اما مشکل اینجاست که دانش نوشتن حتی یک خط کد را هم ندارید.

توسعه اپلیکیشن oisاگر ایده و زحمات شرکت  RadicalFlow، به ثمر برسد، پایین بودن سطح دانش کدنویسی افرادی که مایلند توسعه دهنده اپلیکیشن‌هایiOS  باشند، خیلی اهمیت نخواهد داشت. این شرکت اعلام کرده که برای به ثمر رسیدن تلاش‌های خود، به 75 هزار دلار دیگر سرمایه نیاز دارد. در همین رابطه ازKickstarter  هم برای سرمایه گذاری کمک گرفته است. 3500 دلار آن را هم از مؤسسات خیریه تهیه کرده است.

اگر ایده و زحمات شرکت  RadicalFlow، به ثمر برسد، پایین بودن سطح دانش کدنویسی افرادی که مایلند توسعه دهنده اپلیکیشن‌هایiOS  باشند، خیلی اهمیت نخواهد داشت. این شرکت اعلام کرده که برای به ثمر رسیدن تلاش‌های خود، به 75 هزار دلار دیگر سرمایه نیاز دارد. در همین رابطه ازKickstarter  هم برای سرمایه گذاری کمک گرفته است. 3500 دلار آن را هم از مؤسسات خیریه تهیه کرده است.

RadicalFlow  یک ابزار HTML5 و تحت وب است. تجربه خود را از فتوشاپ یا پاورپوینت به یاد بیاوردید؛ در این دو نرم افزار، صفحه‌ای سفید جلوی شماست و همه ابزارهای مورد نیاز هم، از قبل پیش‌بینی شده و در اختیارتان قرار گرفته تا خلاقیت خود را به نمایش بگذارید. با RadicalFlow  هم شما تنها وظیفه‌ی طراحی رابط را به عهده دارید؛ کدهای مورد نیاز به صورت اتوماتیک در پس زمینه تولید می‌شوند!

با RadicalFlow  شما تنها وظیفه‌ی طراحی رابط را به عهده دارید؛ کدهای مورد نیاز به صورت اتوماتیک در پس زمینه تولید می‌شوند!

وقتی شما اپلیکیشن آیفون، آیپد و یا آیپاد خود را ساختید، یک امتیاز دیگر هم در این برنامه برای شما وجود دارد و آن پلتفرمی برای انتشار محصول، بدون نیاز به داشتن حساب کاربری توسعه‌دهندگان اپل است.

RadicalFlow در دسته ابزارهایی قرار می‌گیرد که طراحی و توسعه اپلیکیشن‌ها را بسیار ساده و سریع می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر این ویدئو را تماشا کنید.

 


سم لارید
 
تعداد مقالات 4 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت

مقالات مرتبط: