با 3 ابزار رایگان به سایتتان حال وبه تجارت الکترونیکتان رونق دهید

یکشنبه 11 فروردين 1392

آیا در این دوره زمانه کسی هم پیدا می شود که امکانات و ابزار رایگان را دوست نداشته باشد؟! من که گمان نمی کنم. به ویژه وقتی این ابزار در خدمت کسب و کار تان باشد و بهره وری تجاری شرکت ها را افزایش دهد.
اصولاً در دنیای بی انتهای وب، نرم افزارهای رایگان ولی مفید و کاربردی فراوانی وجود دارد که کاربران با استفاده از آنها می توانند کارهای بزرگ و حتی به ظاهر غیرممکنی را انجام دهند. از این مقدمه که بگذریم، در این نوشتار قصد دارم شما را با سه اپلیکیشن جالب و کاربردی، برای انتشار مطالب سایت ها و موبایلی کردن انها آشنا کنم.

Dudamobile

امروزه کاملاً واضح است که اگر شرکت شما یک سایت مخصوص ابزارهای همراه، مانند موبایل، تبلت و... نداشته باشد، در واقع بخش زیادی از مخاطبان خود را از دست خواهد داد. با این حال، خبر خوش آن است که شما برای راه اندازی نسخه موبایلی سایت شرکت تان، هیچ نیازی به استخدام یک طراح وب ندارید و الزامی هم نیست که خود شما با فوت و فن های طراحی وب سایت آشنا باشید چرا که این کار خطیر را می توانید به Dudamobile بسپارید.
 سایت Dudamobile افزونه های متعدد و امکانات زیادی را به رایگان در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آن می توانید در چند دقیقه، وب سایت موبایلی خود را طراحی و راه اندازی کنید. هر چیزی که توسط این سایت بسازید، در تمام موبایل ها و سیستم های عامل کار خواهد کرد و شما می توانید نمونه ای از آن را نیز مشاهده کنید. اگر چه این سایت امکانات زیادی ارائه می دهد، اما کار با آن بسیار ساده است.
  • هزینه: استفاده از سرویس های اولیه Dudamobile رایگان است ولی این سایت سرویس های غیررایگان نیز دارد که در آن امکانات بیشتری در اختیار شما قرار می گیرد.

Wibbitz

برخی وبلاگ نویسان و مدیران سایت ها، دوست دارند مطالب و پست هایشان را به صورت فایل های ویدئویی در اختیار مخاطبان خود قرار دهند. شاید خود شما هم جزو همین دسته باشید.
بسیار خوب، ایده جالب توجهی است ولی پرسش اصلی این است که با کدام روش و با استفاده از چه ابزاری می توان به این هدف دست یافت؟
پاسخ من این است: Wibbitz به آسانی این کار را برای شما انجام می دهد. با استفاده از این سایت می توانید با چند قدم ساده، متن را به ویدئو تبدیل کنید.

اگر دوست دارید مطالب سایت یا وبلاگتان، به صورت فیلم برای کاربران پخش شود، به سایت Wibbitz سری زنید.

در واقع Wibbitz آخرین مطالب وبلاگ و سایت را حتی در صورت به روز شدن، به صورت کلیپ های ویدئویی نمایش می دهد. برای این کار کافی است آدرس اینترنتی سایت یا وبلاگ خود را در صفحه اصلی Wibbitz وارد کنید. در عرض چند ثانیه کلیپ شما آماده می-شود. به همین سادگی و سرعت!
یک روبات متن های وبلاگ را می خواند. البته متن خوانی روبات ممکن است چندان جالب نباشد ولی به هر حال ارزش دارد که این سرویس را محکی بزنید. این برنامه همچنین از تصاویر موجود در سایت استفاده می کند تا جذابیت بصری آنچه را که روبات می خواند، افزایش دهد. Wibbitz را می توان بسیار سفارشی نمود و موزیک به کار رفته در کلیپ، اندازه صفحه نمایش و ... آن را تغییر داد.
شرکت سازنده مدعی است که ویدئوهای تولیدشده توسط Wibbitz در تمام دستگاه ها از جمله گوشی های هوشمند و تبلت ها، قابل اجراست.
  • نکته: تجربه من نشان می دهد که این ابزار با وبلاگ ها بهتر کار می کند تا با سایت ها.
  • هزینه: رایگان

گوگل درایو

قالب های رایگان گوگل درایو، یک ابزار مناسب برای به اشتراک گذاری داده ها محسوب می شود ولی آیا هیچ می دانید گوگل درایو وظیفه ای فراتر از به اشتراک گذاری مستندات بر عهده دارد؟
Google Drive دارای یک سری قالب های تجاری است که برای کسب و کارها بسیار مناسب است زیرا در آن، الگوهای اولیه انواع فاکتورها، کارت های حضور و غیاب کارمندان، پایگاه های داده و غیره تعبیه شده است.
  • هزینه: رایگان
 


جنین پوپیک
 
تعداد مقالات 3 عدد
مهدی ربیعی
 
تعداد مقالات 78 عدد
       
کپی رایت