10 راه کار، برای موفقیت برند خود در یوتیوب

یکشنبه 14 اسفند 1390

بینندگان youtube از میان 60 ساعت ویدئوهایی که در هر دقیقه در وب سایت یوتیوب قرار داده شده است، فیلم‌هایی را انتخاب می‌کنند.در ادامه به ارائه راه حل هایی برای موفقیت بیشتر شما در یوتیوب خواهیم پرداخت

یوتیوببرای اینکه سهم بازدید را از میان 4 میلیارد بازدیدکننده‌ای که در ماه February به دست آمده است، جهت بازاریابی برندهای خود به دست آورید، باید از خلاقیتی خاص استفاده کنید.

از این رو پس از مصاحبه با کارشناسان Mediabistro's AvantGuild 10 راه برای استفاده تجاری از youtube به دست آمد که توجه شما را به آن جلب می‌کنم.

1 : تخصیص دادن بخشی از استراتژی و مجموعه اهداف و مقاصد رسانه اجتماعی خودتان، به طور خاص به سایت youtube

2 : دانلود فایل راهنمای YouTube's Creator Playbook برای دستوراتی که به سیستم داس داده می‌شود تا تنظیمات ریز شبکه خود را از دست ندهید.

3 : صفحه‌ای را برای برند خود ساخته و احساس شخصیتان را درباره شرکتتان در آن بنویسید.

4 : ویدئویی را طراحی کنید که برای مخاطبانتان جالب و مورد استفاده باشد. به خاطر داشته باشید این کار عملی است که بسیار مهم و باعث درخشانی کار شما می‌شود.

5 : تمرکز بر روی ساختن 15 ثانیه اول ویدئو بسیار مهم است به طوری که تمام توجه بیننده در این لحظات خرج می‌شود.

6 : آمار بازدید از صفحه خود را به عنوان یک استراتژی برای جذب بینندگان ایجاد کنید.

7 : جوایزی را برای بازدیدکنندگان خود از طریق مسابقه پیش بینی کنید.

8 : یک نظم و ترتیب خاصی برای سرگرمی‌های مخاطبان و پست‌های به کار رفته در صفحه خود به کار ببرید.

9 : برای تبلیغات در صفحه youtube خود از سایت شخصی، شبکه رسانه‌های اجتماعی و یا از سیستم بازاریابی سایت youtube استفاده کنید.

10 : موفقیت خود را با youtube آنالیزور تخمین بزنید.

همچنین در این مقاله رایان هالیدی (مدیر بازاریابی شرکت American Apparel )کلیپی از بیشترین بازدید برندها را در سال 2011 به اشتراک گذاشته است. برای پیشنهادهای بیشتر و استفاده از تجربیات افرادی مانند بالجیت سینک (مدیر تولیدات گروه youtube) به دیگر مقاله‌ها AvantGuild مراجعه کنید.

 


حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت