فیس‌بوک، شبکه‌ی توسعه دهندگان خود را گسترش می‌دهد

چهارشنبه 20 ارديبهشت 1391

فیسبوک، غول بزرگ رسانه های اجتماعی، برای توسعه روز افزون خود از شرکت ها و برندهای بزرگ یاری گرفته و از فناوری ها و پتانسیل های آنان بهره می گیرد. برندهای نام‌آوری در این توسعه، مشارکت دارند...

فیس بوک و شبکه های توسعه دهندگانفیس‌بوک، شبکه توسعه دهندگان ارشد خود را گسترش داده است. این برنامه که با نام PDC شناخته می‌شود، به کمک سیزده شرکت بین‌المللی وابسته به این شرکت به اجرا درآمده است. دو شرکت بزرگ Mediatonic Conversocial و Mobile Interactive Group، از جمله شرکت‌هایی هستند که در این برنامه، مشارکت داشته‌اند. این فرآیند توسعه، نشان می‌دهد که چگونه این غول بزرگ رسانه های اجتماعی، تصمیم دارد تا به بهترین شکل دلخواه، از بهترین توسعه دهندگان موجود در دنیا استفاده کند.

برنامه‌ی PDC در دسامبر سال 2009 معرفی شد و از آن زمان، شرکت‌ها و برند های مختلف، منابع انسانی مورد نیاز خود، برای ایجاد محصولات و فناوری‌های جدید فیس‌بوک را، به دست آورده و به اشتراک می‌گذارند. به گفته‌ی Matt Trainer یکی از اعضای تیم شبکه توسعه دهندگان فیس‌بوک، همچنان که کسب و کارها هوشمندتر می‌شوند و تمایل بیشتری نسبت به استفاده از فیس‌بوک از خود نشان می‌دهند، برنامه PDC نیز به طور همگام به پیشرفت خود ادامه داده و در تلاش است بهترین‌ها را از گوشه و کنار دنیا انتخاب کند.

برنامه‌ی PDC در دسامبر سال 2009 معرفی شد و از آن زمان، شرکت‌ها و برند های مختلف، منابع انسانی و دست آوردهای خود را، برای ایجاد محصولات و فناوری‌های جدید فیس‌بوک ، به اشتراک می‌گذارند

هر روز شرکت‌های جدیدی به این برنامه ملحق می‌شوند. این برنامه موجبات آشنایی بیشتر شرکت‌های توسعه دهنده، با فیس‌بوک را فراهم کرده و همکاری خوبی بین آن‌ها، برای ادامه کار با فیس‌بوک به وجود آورده است.

فیس‌بوک، به عنوان یکی از جذاب‌ترین پلت فرم‌های موجود برای بازی آنلاین و ایجاد ارتباط بین افراد و دوستان در دنیای وب، می‌تواند سکوی پرتاب شمار زیادی از افراد و برندهای علاقه‌مند به شهرت باشد؛ و در نهایت راهکارهای مدیریتی که ممکن است در طی سالیان دراز کشف شده و به اجرا درآیند در همکاری با فیس‌بوک به سرعت امکان پذیر شود.

 


گریک گرانل
 
تعداد مقالات 32 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت