15 رکورد برتر برای تعداد tweet در ثانیه

شنبه 27 خرداد 1391

رخدادهای مختلف، توییت‌های توییتر را تحت تاثیر قرار می‌دهند. یک لیست 15 تایی توسط سایت mashable طراحی و ارائه شده که نشان می‌دهد بیشترین توییت‌ها در یک ثانیه متعلق به چه موضوعاتی بوده است...

صد میلیون کاربر در توییتر فعال هستند که روزانه نیمی از آنها دراین وب سایت حاضر شده و از 140 کاراکتر خود، برای ارسال توییت‌هایشان استفاده می کنند. کاربران این رسانه اجتماعی، تاکنون موفق به ثبت رکوردهای متفاوتی در تعداد توییت در ثانیه شده‌اند. موضوعات متفاوتی همچون موضوعات ورزشی، سرگرمی  و کشور ژاپن بیشترین تعداد توییت در ثانیه را به نام خود ثبت کرده‌اند.

در حال حاضر بالاترین رتبه متعلق به نمایش تلویزیونی فیلم انیمیشنی به نام "Castle in the Sky" است . وقتی این فیلم انیمیشنی در تاریخ 9 دستامبر 2011 از تلویزیون ژاپن پخش شد، تعداد 25 هزار و 88 توییت در یک ثانیه برای این فیلم ثبت شد.

قبل از "Castle in the Sky" ، دریافت جایزه‌ی Beyonce از MTV، رکوردار تعداد توییت بود. رکورد MTV هم اکنون در رده‌ی پنجم این لیست قرار دارد.  در حال حاضر سه خبر ورزشی بالاتر از این رکورد قرار گرفته‌اند. دیگر رکوردهای ثبت شده در این لیست 15تایی مربوط به اخباری همچون نمایش‌های تلویزیونی خوانندگان محبوب، جام جهانی، فوتبال زنان، استعفای استیب جابز، شروع سال نو در ژاپن، قهرمانی بارسلونا، لیگ قهرمانان اروپا، درگذشت استیب جابز ، فینال بازی‌های MBA و زلزله ی ژاپن است.

 


برین هرناندز
 
تعداد مقالات 1 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت

مقالات مرتبط: