Thunderclap توییت های شما را در معرض دیدگان بیشتری قرار می دهد

یکشنبه 28 خرداد 1391

آیا پیش آمده مطلب مهمی را توییت کرده باشید اما بازخورد مناسب نگرفته باشید! حرفی که ارزش شنیدن داشته اما آنچنان که باید فراگیر نشده و باز انتشار نیافته! اما افق جدیدی پیش روی شما باز شده است ...

توییتر وب سایت جدیدی با نام Thunderclap ، که نسخه ی بتای آن در اواخر ماه مارس راه اندازی شده است ، در توییتر همان کاری را می کند که Kickstarter در ترویج و انتشار ایده ها انجام می دهد. کاربران بیشتری از آنچه در توییتر امکان دیدن پیام شما را دارند ، با استفاده از این وب سایت ، پیام شما را خواهند دید و احتمال تبدیل شدن توییت شما ، به یک موضوع داغ در توییتر ، را بالا می برد.

در شروع کار شما ، Thunderclap برای تعداد لینک هایی که در روز اعمال می شود ، محدودیتی قایل نشده ، اما مسئولین این وب سایت اعلام کرده اند که برای عدم ایجاد مزاحمت برای سرورها ، تلاش می کنند تا حجم Thunderclap ها ، کنترل شده باشد.

یک پیغام در توییتر را ، هنگامی می توان Thunderclap شده نامید ، که به حدنصاب مشخصی از بازدید برسد. این تعداد ، حداقل بازدیدی است که باید مخاطبان ، در محدوده ی زمانی مشخصی ، به لینک مورد نظر شما ، رجوع کرده باشند. تنظیمات پیش فرض ، این حد نصاب را ، 500 بازدیدکننده از پیام در طی هفت روز است. وقتی پیام شما به این رقم دست یابد ، بعد از اتمام هفت روز ، به صورت خودکار ، توسط تمامی افرادی که از پیام شما پشتیبانی کرده اند ، در توییتر مورد باز انتشار قرار خواهد گرفت!

Thunderclap محصولی از De-De ، استودیوی توسعه ی محصولات مورد پشتیبانی Droga است ، که در نیویورک مستقر است. Hashem Bajwa ، به عنوان مدیر عامل De-De ، می گوید : برای اینکه Thunderclap های موفقی در توییتر را شاهد باشیم ، نیاز به حضور کاربران پشتیبان دلسوز و افرادی است که به مفاهیم ایده های مطرح شده ایمان داشته باشند. Thunderclap به آنها کمک می کند تا صدای این افراد و پیامشان بیش تر و بهتر شنیده شود.

برای مدیران برند سازمانی ، بازاریابی شرکت ها و تبلیغات سازمان های غیر انتفاعی ، ابزاری همچون Thunderclap ، می تواند یک سکوی پرش رویایی باشد ، زیرا صرف نظر از هر انگیزه ای که در انتشار پیام های خود با دیگران دارید ، Thunderclap به شما کمک می کند ، تا این راه را ساده تر و در ابعاد گسترده تری بپیمایید. همه ی کاربران توییتر می توانند ، در صورت داشتن پیامی که ارزش شنیده شدن توسط گوش هایی بیشتر را داشته باشد ، از Thunderclap استفاده کنند . نکته کلیدی در تعریف Thunderclap این است که به بزرگی یا کوچکی کاربران نگاه نمی کند! بلکه اهمیت سخن و پیامی که آنها دارند ، خود بخود ، باعث بزرگ شدن نام آنها نیز خواهد شد!

 

 


کیت فریمن
 
تعداد مقالات 4 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت

مقالات مرتبط: