فیس‌بوک طراحی تایم لاین جدید خود را آزمایش می‌کند

پنجشنبه 11 خرداد 1391

دست اندر کاران فیسبوک، تغییرات ظاهری خاصی، برای بخش‌های متفاوت این شبکه اجتماعی، در نظر گرفته‌اند. اعمال برخی خلاقیت‌ها در تایم لاین فیسبوک در راه است...

تایم لاین جدید فیسبوکفیس‌بوک اعلام کرده که سری جدید تغییرات و تزئیناتی که قرار است در بخش بالایی تایم لاین کاربران اعمال شود، در راه است و بزودی ارائه خواهد شد در نسخه‌ی جدید آنچنان که در تصویر زیر می‌بینید، مشخصات کاربران یعنی نام، شغل ،میزان تحصیلات و موقعیت آن‌ها در گوشه‌ی تصویر پس زمینه‌ی هر کاربر نمایش داده می‌شود.

آیکون‌های کوچکی که نشان دهنده‌ی دوستان، تصاویر ، مکان‌ها، لایک ها و غیره هستند، به صورت فشرده زیر این مطالب آمده‌اند. البته تصاویری که قبلاً‌ به جای این آیکون‌ها قرار می‌گرفتند، حذف شده و جای خود را به این نشانگر های کوچک داده‌اند.  علاوه بر این، بخشی به نام خلاصه وضعیت یا Summary نیز به این لیست افزوده شده است. این خلاصه حاوی اطلاعات کلیدی و رخدادهای مهم زندگی کاربران در تایم لاین آن‌هاست.

باید دید که تغییرات در نظر گرفته شده برای تایم لاین، می‌تواند کنترل بهتر و فعالیت کارآمدتر برای کاربرانش به ارمغان آورد؟

نسخه جدید

تایم لاین فیسبوک

نسخه قدیمی

تایم لاین فیسبوک

کنجکاویم بدانیم آیا به طور مثال کاربران می‌توانند رنگ به خصوصی که در بالای cover photo آن‌ها نمایش داده می‌شود را تغییر دهند. نظر شما در رابطه با تغییرات جدید در تایم لاین فیس‌بوک چیست؟ آیا این مدل جدید باب طبع شما هست؟ اگر تصاویر کوچکی که قبلاً در بالای تایم لاین می‌دیدید، حذف شوند چه حسی به شما دست می‌دهد؟

 


لورن ایندویک
 
تعداد مقالات 2 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت

مقالات مرتبط: