باهم بنویسیم:هم اکنونGoogle Docsبرای آمدن همه به سوی آن فراهم است

چهارشنبه 9 فروردين 1391

قابلیت جدید گوگل پلاس کار را برای کاربران این وب سایت، ساده تر کرده است. به این صورت که، شما در این شبکه اجتماعی ساده تر می توانید، اسناد و دیگر فایل های مورد نظر خود را با دیگران به اشتراک گذارید.
گوگل پلاس

Google+ هرروز به مکانی بهتر، برای جمع شدن افراد تبدیل می شود.این تصویر جدید که به وسیله مدیر عامل، به نمایش گذاشته شد، توسط تیم اختصاصی Google+ یک سورپرایز و راه جدید را برای چت تصویری با دیگران است.آخرین نسخه از معرفی Google Docs ، مجموعه ای جمع آوری شده از تجربه ی افراد است.این یکی از ویژگی های نسخه بتا آن در هفته گذشته بوده و به نظر می آید که این یک خصوصیت، رایگان و عمومی می باشد و حالا این موضوع به یک قسمت از تجربه های Google + تبدیل شده است.

برای استفاده از این ویژگی لازم است که، فقط آن را start کرد و قتی که شما در آن هستید، لازم است که بر رویDocs کلیک کنید و لیستی از Document های موجود را دریافت کنید .شما در مرحله اول انتخابهای کمی را دراختیار دارید.

- شما میتوانید یک سند موجود را اضافه یا بار گذاری کنید.

- اسناد اضافه شده به صورت لیستی در سمت جپ شما در دسترس می باشند.

-شما میتوانید ویرایش اسناد متعدد را با switch کردن انجام دهید.

وقتی که شما بر روی یکDocument کلیک می کنید همه می توانند آن را ببینند و شما می توانید عکس ها را در مقابل همگان ویرایش کنید. مشاهده گردش کار، می تواند درباره این سند صحبت کند. این استراتژی مانند این است که شما در حال ویرایش سفرنامه خود هستید و این بسیار لذت بخش است.

 


روح الله ربیعی
 
تعداد مقالات 5 عدد
       
کپی رایت