طراحی سایت معتبر

چهارشنبه 4 تير 1393

طراحی سایت معتبر توسط بهترین شرکت طراح وب کشور با سابقه ده ساله فعالیت در صنعت طراحی وب و صاحب سیستم مدیریت محتوای داده ورزان برای شرکت ها و کسب و کارها و سازمانها و نهادهای خصوصی و دولتی معتبر کشور.
طراحی وب سایت سئو
شرکت داده ورزان، با بیش از ده سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه طراحی سایت و به عنوان بهترین شرکت طراح سایت کشور ، بسته به زمینه فعالیت اینترنتی شما ، که طراحی یک سایت اطلاع رسانی را بخواهید یا طراحی یک سایت خبری، دنبال طراحی یک فروشگاه اینترنتی باشید یا طراحی یک سایت بی تو بی ، می تواند شرکت/سازمان شما را در قالب سایتی معتبر پیاده سازی نماید. کل پروسه طراحی وب شما ، دو تا هفته بیشتر به طول نخواهد انجامید و طراحی قالب گرافیکی اختصاصی شما صورت خواهد پذیرفت. اما در ذیل بصورت تخصصی به ملاک های معتبر بودن یک سایت اینترنتی اشاره خواهد شد : 
 

طراحی سایت معتبر :

 
ملاک یک سایت معتبر :
  • رتبه بالا در موتورهای جستجو در کلیدواژه های تخصصی حوزه کاری شما با رعایت قواعد سئو در طراحی وب
  • سرعت لود بالای سایت بر اساس پهنای باند کاربر با رعایت قواعد فنی طراحی سایت سریع
  • آپدیت مداوم اطلاعات و اخبار و مقالات وب سایت با رعایت قواعد وبمستری طراحی سایت پویا
  • طراحی گرافیکی جذاب بصری مبتنی بر اصول روز طراحی وب و آخرین ورژن مرورگرهای اینترنتی و رعایت قواعد روز دنیا در طراحی سایت جذاب
  • استفاده از آخرین تکنیک ها و فناوری های روز وب مطابق با تکنیک های طراحی سایت پیشرفته

منظم بودن چیدمان صفحه ، مدرن بودن دیزاین ، آپدیت بودن المان های محتوایی ، احساس زنده بودن و پویا بودن وب سایت ، ارائه امکان دریافت و بازانتشار فیدبک یا نظرات مخاطب و سرعت لود و رتبه بالا در موتورهای جستجو ، جزئیاتی است که توسط مخاطب به اعتبار مجازی شما تعبیر میشود.

برای موفقیت در طراحي یک وب سايت معتبر، معتبر بودن شرکت های طراح وب کافی نیست. شما نیز می بایست معتبر باشید، استطاعت علمی تولید محتوای غنی و ارزشمند در حوزه کاری خودو را داشته باشید. استطاعت بکارگیری نیروهای متخصص وبمستری برای ورود اطلاعات و بهره مندی از محتوایی وب آرایی شده و زیبا را داشته باشید، استطاعت استخدام مشاور و کارشناس بازاریابی اینترنتی ، برندسازی آنلاین و استراتژی فعالیت در شبکه های اجتماعی را داشته باشید. و برای همه این موارد لازم است که قبل از اقدام به طراحی وب ، از داشتن شرکتی معتبر ، نیروی انسانی کارآمد و دلسوز  ،محصولات و خدماتی مفید و سابقه و شهرتی نیکو مطمئن باشید. تصور اینکه طراحی یک سایت زیبا می تواند به تشکیلات شما بدون وجود پشتیبانی قبلی ، اعتباری مجازی دهد ، توهمی بیش نخواهد بود.

اما اگر اسباب بزرگی را فراهم کرده اید و اکنون قصد داشتن سایتی معتبر ، در شان نام و اعتبارتان را دارید ، همکاران ما در داده ورزان ، می توانند همپای دیگر معتبرترین های این مرز و بوم ، نظیر دانشگاه صنعتی شریف ، مجتمع فولاد مبارکه اصفهان ، ایران خودرو ، روغن اویلا ، برنج محسن ، لوازم خانگی بوش ، اسنوا ، بکو و سینجر و بسیاری کارخاتجات و شرکت های معتبر دیگر ، طراحی وب سایت شما را عهده دار شوند. 

ایجاد یک سایت معتبر

ملاک های معتبر بودن یک شرکت طراح وب :
  • در بخش معرفی مشتریان و بخش نمونه کارها ، سازمان ها ، ارگان ها ، نهادها، شرکت ها ، کارخاتجات ، صنایع و برندهای معتبری که طراحی وب سایت و پرتال اطلاع رسانی یا فروش خود را به شرکت داده ورزان سپرده اند معرفی شده اند.
  • در تنها گردهمایی و مسابقه وب سنجی ایران که هر ساله برگزار می گردد شرکت داده ورزان موفق به اخذ رتبه بهترین شرکت طراح سایت شده است.
  • نرم افزار پرتال داده ورزان سامانه توسعه یافته داخلی است که بیش از سیصد ماژول دارد و کارکردهای گوناگون اطلاع رسانی + پرتال + معرفی و فروش محصول + خبری + بی تو بی و تجارت الکترونیک را بصورت یکپارچه ارائه می دهد.
  • پشتیبانی قوی و حرفه ای از مشتریان رضایتمند و سامانه سی آر ام الکترونیکی برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان
  • سامانه هلپ 1200 صفحه ای آنلاین و سامانه فیلم های آموزشی در قالب بیش از 20 ساعت فیلم شامل اپیزودهای دو تا ده دقیقه ای در مورد آموزش نحوه کاربری سیستم
طراحی سایت معتبر
 
در صورتی که فکر می کنید در حوزه کاری خود و کسب و کارتان بالاتر از دیگر رقبا هستید ، شایسته دریافت خدمات از ما هستید. می توانید: 
 

 


مهدی ربیعی
 
تعداد مقالات 23 عدد
       
کپی رایت