طراحی سایت دینامیک

دوشنبه 8 دى 1393

شرکت داده ورزان متخصص در طراحی وب سایت های پویا که توسط خود مدیر سایت بدون نیاز به داشتن دانش فنی خاصی ، بسیار راحت و کاربرپسند ، قابل مدیریت و بروزرسانی است و مستقل از شرکت طراح ، قابل آپدیت است.
طراحی سایت پویا
شرکت داده ورزان ، که بیش از 11 سال است در حوزه طراحی وب پویا فعالیت حرفه ای دارد ، با بکارگیری نیروی فنی قوی ، که هر یک در کار و پیشه خود متخصص و طراز اول به شمار می آیند ، مفتخر به ارائه راه کارهای حرفه ای و نرم افزارهای قدرتمند طراحی سایت داینامیک پویا است که کسب و کار و شرکت/سازمان شما را ، اعتباری موجه و حضوری شایسته در اینترنت می دهد. لذا میتوانید با استفاده از سرویس های ما، با بهره مندی از طراحی تم گرافیکی اختصاصی و تنها ظرف مدت 2 تا 3 هفته، صاحب یک وب سایت دینامیک شوید.  اما در پاسخ به این سوال که بهترین نرم افزار طراحی سایت دینامیک کدام است و چگونگی طراحی سایت داینامیک و اطلاع از  مراحل طراحی یک سایت داینامیک  ، ملاک های دینامیک بودن سایت عبارتند از : 
 

طراحی سایت دینامیک:

ملاک های پویا بودن طراحی سایت:

 • پویایی طراحی گرافیکی سایت  : طراحی تمپلت گرافیکی کاملا اختصاصی مشتری مطابق با میل و نظر وی ، البته توسط همکاران متخصص گرافیک ما که با شناخت آخرین متدها طراحی رابط کاربری و روش های بروز وب دیزاین مانند طراحی ریسپانسیو ، طراحی پروگرسیو ، طراحی تخت ، طراحی مترو ، ماتریال دیزاین و ... با پرسش از رنگ سازمانی ، لوگو ، شعار سازمانی و رسالت سایت شما ، سایت های الگوی داخلی و بین المللی در حوزه کاری شما و ارائه پیشنهادهای متناسب حرفه ای و شنیدن نظرات و فیدبک های مشتری و اعمال تغییرات لازم تا حصول رضایت کامل مشتری از دیزاین. 
 • داینامیک گرافیکی تم : با توجه به موضوع و فیلدکاری سایت ، هدف سایت (اطلاع رسانی،فروش،تبلیغات،بازاریابی اینترنتی، فرایندهای سازمانی) و نوع محتوا (متن ، عکس ، فیلم ، صوت) و با در نظر گرفتن میزان استطاعت مشتری در تولید محتوای غنی ، تولید عکس ها و فیلم های باکیفیت و حجم و نرخ آپدیت لازم ، طوری گرافیکی سایت را مهندسی می کنند که مشتری بتواند خودش مستقل از شرکت طراح ، بعد از راه اندازی سایت و در طول مدت بهره برداری ، رنگ کلی سایت را عوض کند، لوگوی سایت را اصلاح کند ، شعار سایت را عوض کند، باکس های سایت را جابجا کند و بر باکس های یک بخش بیفزاید یا کم کند. تنظیمات هر ویجت یا باکس را در اختیار گیرد و مثلا تعداد اخبار را از 5 عدد به 7 تغییر دهد و یا به جای نمایش 7 خبر از فلان دسته ، اخبار بهمان دسته را بیاورد. 
 • داینامیک محتوا : علاوه بر امکان ایجاد ، ویرایش و حذف محتوا ، تغییر اولویت آیتم ها نسبت به یکدیگر ، جابجا کردن و کات و کپی محتوا و دسته های محتوا به جای دیگر در منو و خبر و مقاله و گالری تصاویر و تلیویزیون اینترنتی و فرم ساز الکترونیک ، امکان آرشیو کردن اطلاعات منقضی ، امکان کپی ، انتقال و یا حذف دسته ای مطالب ، امکان راه اندازی زیرسایت ، امکان بروزرسانی اتوماتیک و بدون دخالت اپراتور انسانی خبر و مقاله با رصد منابع و گردآوری مطلب از سایت های مرجع 
 • داینامیک و پویایی سئو: سئو شدن محتوای درج شده در سیستم مدیریت محتوای داده ورزان بصورت اتوماتیک و امکان بهبود سئو و مدیریت دستی و دستکاری دلخواه عنوان صفحه ، آدرس صفحه ؛ توضیح کف صفحه 
 • دینامیک ماژول ها : مشتری می تواند پکیجی را انتخاب کند و سپس در مراحل بعدی آن را به پکیج های بالاتر ارتقاء داده یا ماژول هایی را به آن بیفزاید. به عبارت دیگر امکان افزودن ماژول های جدید عنداللزوم و هنگام نیازمندی به آن ، صرفا با پرداخت مابه التفاوت ، ممکن است.
 • دینامیک و پویایی عکس : امکان افزودن عکس های لوکال به سرور ، طبقه بندی و دسته بندی فولدرهای آنلاین ، تامبنیل سازی مکانیزه بر اساس تنظیمات قابل تغیر، تامبنیل سازی های مختلف از عکس واحد بنا به محل استفاده ، امکان تغییر نام و مشخصات سئویی عکس 
 • داینامیک فیلم و پویایی مباحث مالتی مدیا : امکان افزودن فیلم و صوت ، طبقه بندی و دسته بندی فولدرهای آنلاین مدیا ، نمایش ویدیو در صفحه اول ، صفحات داخلی یا زیر یک مطلب خاص 
 • داینامیک ماهیت سایت : مشتری اگر روز اول ، سایت را با رویکرد مثلا خبری تحویل گرفته ، باید بتواند در آینده و عنداللزوم اگر خواست به همان سایت ، ماهیت فروشگاهی هم اضافه کند بتواند. به عبارت دیگر از ملاک های تشخیص یک طراحی سایت پویا این است که شرکت طراح بتواند ماهیت کلی سایت را هم بنا به درخواست مشتری عوض کند.

مهمترین نکته در طراحی سایت پویای دینامیک ، ایجاد حس بروزبودن و زنده بودن سایت در مخاطب بازدیدکننده است تا سایت را مرده ، رهاشده و نامعتبر ارزیابی نکند بلکه از فعالیت و پویایی سایت ، پی به فعال بودن و اعتبار صاحب سایت برده ، اعتمادش در مراوده با شرکت/سازمان صاحب سایت ، برانگیخته شود.  

اما سایت پویا را ، تیمی پویا متشکل از افراد پویا و شرکتی پویا با مدیریتی قوی ، طراحی خواهد کرد. لذا علاوه بر امکان بررسی میزان داینامیک بودن سایت های طراحی شده توسط یک شرکت ، می توان میزان پویا بودن نیروهای فنی و کادر اجرایی و تیم پشتیبانی آن را هم بر اساس ملاک هایی که در پی می آید سنجید. در زمانه ای که راستگویی ، کالایی کمیاب است و در کشوری که مع الاسف ، باب لاف زنی و گزافه پراکنی باز ، ممکن است همه ادعای داینامیک بودن داشته باشند و خریدار پردغدغه که دنبال پیدا کردن شرکت با اعتبار و قابل اعتماد است ، می بایست معیارهایی شفاف و قابل محاسبه از کارکرد و موجودیت واقعی شرکت های طراح وب  داشته باشد تا بتواند با تشخیص اصیل از غیراصیل ، طراحی وب داینامیک خود را به شرکتی واقعا پویا بسپارد. اتفاقی که اگر درست رخ داد ، می تواند مدیر سایت را یاری دهد تا با خیالی آسوده ،دیگر فرایندهای کاری و تشکیلاتی خود را پی بگیرد و یقین داشته باشد که بهترین تصمیم را در رویکرد وب خود گرفته است که می تواند بی ناراحتی ، بر بستر این لایه ، دیگر لایه های بیزینس خود را گسترش دهد.
طراحی داینامیک وب سایت
 

ملاک های داینامیک بودن افراد تیم طراح سایت:

 • اماده برای تغییرات کلی فناوری : در زمانه ای که تکنولوژی های وب روز به روز پیشرفت می کنند و پارامترهای تعیین کننده در معادلات وب و اینترنت ، هر روز با ورود یک فناوری جدید ، یک نرم افزار یا سخت افزار مبتکرانه ، تحت الشعاع قرار می گیرد ، اگر کادر فنی شرکت طراح وب ، پویایی لازم برای ایجاد تغییر در تیم خود ، تخصص های فنی خود ، روش اداره و نگرش خود را نداشته باشند ، بزودی از کاروان تمدن و فناوری عقب خواهند ماند و لاجرم هزینه این عقب افتادگی را مشتری متحمل خواهد شد. 
 • آماده برای تغییر روش انجام کارها  : آنچه دیروز با ابزارهای قبلی در مدت زمانی و به روشی خاص ، انجام می شد ، امروز با ابزارهای جدید و بروز ، بسیار با کیفیت بالاتر ، ظرف مدت زمان کمتر و بهینه تر قابل انجام است. لذا اگر مانوس بودن و عادت کردن کگادر اجرایی شرکت به ابزارهای قدیمی ، مانع از آپدیت ایشان به ابزارهای جدید شود ، لاجرم خروجی کار کیفیت روز خود را از دست داده و مشتری ، سایتی بروز را تحویل نخواهد گرفت. 

طراحی وب دینامیک پویا
 

ملاک های تشخیص داینامیک بودن سامانه طراح سایت:

 • عدم وجود محدودیت در طراحی گرافیک   : خود اگر نرم افزار مدیریت محتوای مورداستفاده واقعا دینامیک و پویاست پس شرکت طراح نمی بایست محدودیتی را در طراحی تم گرافیکی داشته باشد و قاعدتا مشتری باید بتواند هر نمونه سایت داخلی یا بین المللی را که در نظرش جلوه کرهد ، برای الگوگیری تیم طراح گرافیست ، معرفی کند و انتظار طراحی سایتی حرفه ای داشته باشد.  
 • مشتریان راضی : چون افراد زیادی مشتاق دیدن نمونه طراحی سایت داینامیک هستند ، تا با دیدن طراحی سایت های پویا و دینامیک ، شرکت طراح خوب را شناسایی کنند می توان به قاطعیت گفت شرکتی در ادعای خود مبنی بر پذیرش سفارش طراحی سایت داینامیک راستگوست که در صورت برقراری تماس با خریداران قبلی وی ، از روی صفحه نمونه کارها و یا معرفی پروژه هایش ، مشتریانش از پویایی خدمات او ابراز رضایت کامل کنند.
 • قیمت و تعرفه شفاف : از آنجا که افراد زیادی جویای دانستن تعرفه طراحی سایت داینامیک هستند و می خواهند بدانند قیمت طراحی وب سایت داینامیک چقدر است و با چه مبلغی می توان متحمل هزینه طراحی سایت دینامیک شد ، لازم بذکر است که یکی از ملاک های یک طراح وب داینامیک ، شفافیت قیمت و درج لیست قیمت و تعرفه ها ، قابل دسترس برای عموم ، روی سایت است. 

شرکت طراحی سایت داینامیک
 
اگر شما هم درحال تحقیق برای یافتن یک شرکت طراح وب داینامیک و خواستار ساخت یک سایت پویا هستید ،  شایسته دریافت خدمات از بهترین شرکت طراح سایت کشور هستید که خود را مفتخر به ارائه سرویس به شما می شمرد.  

آشنایی با مشتریان ما قیمت طراحی سایت حرفه ای شماره تماس طراح حرفه ای

جستجوهای مرتبط
 • طراحی سایت داینامیک
 • طراحی وب سایت داینامیک
 • تعرفه طراحی وب سایت داینامیک
 • قیمت طراحی سایت داینامیک
 • هزینه طراحی سایت داینامیک
 • چگونگی طراحی سایت داینامیک
 • سفارش طراحی سایت داینامیک
 • طراحي وب سايت دايناميك
 • طراحی و پیاده سازی یک سایت اینترنتی دینامیک
 • طراحی سایت پویا
 • هزینه طراحی سایت پویا
 • شرکت طراحی سایت پویا
 • طراحی وب پویا
 • Dynamic Web Design

 


مهدی ربیعی
 
تعداد مقالات 23 عدد
       
کپی رایت