پیدا کردن کارآموزان ماهر برای شرکت شما

سه شنبه 2 خرداد 1391

آیا شده است که تا کنون برای شرکت خود به دنبال کارآموزان ماهر و مسلط بگردید؟ تاکنون یافتن چنین کارآموزانی کاری سخت و معمولا نشدنی بوده است، اما وب‌سایت Teens in tech آمده است تا شرایط را تغیر دهد...

وب سایت Teens in Tech اگر شما هم به عنوان مدیر یک شرکت فعالیت می‌کنید حتما یکی از مسائلی که ذهن شما را به خود مشغول می‌کند، بحث نیروی کار است. فرقی نمی کند که شما مدیر یک شرکت تازه تاسیس کوچک باشید یا یک شرکت بزرگ با تعداد کارمندان زیاد، مطمئنا بارها به فکر استفاده از کارآموزان ماهر و توانا افتاده اید.

یکی از فواید بهره بردن از نیروی نوجوانان در مشاغل، این است که باعث می‌شود تا یک سری از وظایفی که برای کارمندان تمام وقت، دست و پا گیر است از دوش آن‌ها برداشته شده و به نوجوانان تازه کار محول شود و دوم آنکه با ورود نیروی جوان به شرکت، می‌توان به محیط شرکت جان تازه بخشید. زیرا انرژی فوق‌العاده زیاد آن‌ها جو محل کار را به کلی تغییر خواهد داد.

مسلماً این کار برای کارآموزانی که تا این سن فرصت کار به معنای واقعی را نداشته‌اند هم تجربه‌ خوبی خواهد بود.

وب سایت Teens in Tech که توسط Daniel Brusilovsky جوان تأسیس شده و مدیریت می‌شود شرایطی را فراهم آورده تا جوانان بتوانند استعداد های خود را شناسایی کرده و به نیازهای خود جهت تأسیس شرکت‌های خود در آینده ای نزدیک پی ببرند.

در ماه ژانویه، این سایت کلاس‌هایی را جهت آموزش تازه کاران و متقاضیانی که بین 13 تا 19 سال سن داشتند برپا کرد.

امروز این تیم خبر از به راه اندازی بخش "Teens in Tech Jobs" در سایت خود می‌دهد، همان‌طور که از نام این قسمت پیداست به معرفی یک سری از مشاغل فنی می‌پردازد که برای نوجوانان از سوی شرکت‌های نو پا آگهی شده است. هدف از این بخش ایجاد پیوند میان کارآموزان و شرکت‌های تازه تاسیس شده می‌باشد که به این وسیله هم شرکت‌ها از توانایی نوجوانان در برخی از حرفه‌ها بهره برند و هم نوجوانان کار کردن در دنیای واقعی را تجربه نمایند. صفحه کار (jobs) این وب سایت (Teens in Tech) این امکان را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند که فهرستی از مشاغل مورد نیاز خود را به قیمت 15 دلار برای مدت سی روز به نمایش عموم بگذارند و آگهی دهند. که به نظر پیشنهاد معقول و به صرفه ای می‌رسد.

بروسیلووسکی در یک گفتگوی اینترنتی که همزمان با ایجاد این بخش جدید انجام شد اعلام کرد:

"در شرایط فعلی شرکت‌های تازه کار زیادی را می‌بینم که به دنبال چنین فرصت‌هایی می‌باشند تا با صرف هزینه‌ی کمتر از توانایی کارآموزان نوجوان در زمینه های گوناگون مهندسی، بازاریابی و ... استفاده جویند و بنابراین وظایفی که واگذاری آن‌ها به کارمندان رسمی نیازمند صرف حداقل حقوق در حد 65 دلار می‌بود حال با صرف تنها 15 دلار کار فوق‌العاده به صرفه ای برای آنان خواهد بود.

هدف ما این است که شرکت‌هایی نوپا در زمینه‌ی تکنولوژی نقطه‌ی عطفی برای کارفرمایان جوان و کارآموزان زبده باشد و به این ترتیب راه کسب تجربه و مهارت برای نسل جوان ایجاد خواهد شد.

Teens in tech
 

شرکت‌ها برای آنکه بتوانند فهرستی از مشاغل مورد نیاز خود را به مدت یک ماه در انجمن فنی نوجوانان آگاهی دهند و به این صورت به صدها نوجوان آماده به کار دسترسی یابند می‌بایست مبلغ 15 دلار را بپردازند."

Backplane ، AppHeroو SEOmoz از جمله شرکت‌هایی هستند که در حال حاضر با این سایت در حال همکاری می باشند.

وب سایت Teens in Tech پلی است ارتباطی میان نوجوانان با استعداد و شرکت‌های جا افتاده که سعی دارد فضای خالی میان آن‌ها را پر کرده و هر دو را گرد هم آورد.

 


دری الانف
 
تعداد مقالات 11 عدد
زینب السادات طیبی
 
تعداد مقالات 13 عدد
       
کپی رایت