deviantART اپلیکیشن طراحی HTML5 خود را بروز رسانی می‌کند

شنبه 23 ارديبهشت 1391

وب سایت deviantART ، قابلیت جذاب جدیدی را طراحی و به امکانات خود افزوده که با استقبال خوبی از طرف کاربران مواجه شده است؛ امکان ویژه‌ای که هم تازه‌کارها و هم حرفه‌ای‌ها از آن سود خواهند، برد...

دوینت آرتdeviantART با بیش از 20 میلیون نفر عضو، جامعه‌ای گسترده از هنرمندان را گرد هم آورده است. این شرکت با ارایه ابزار "Muro" ،  نشان داده که به چیزی فراتر از افزایش مهارت‌های اعضای انجمن خود می‌اندیشد.

به‌روزرسانی جدید انجام شده، امکان ضبط و پخش طراحی‌های دیجیتال را به شما می‌دهد. Muro Redraw به کاربران اجازه می‌دهد طراحی‌های خود را ضبط کنند و در حین ساخت اثر هنری خود، آن را نیز تماشا کنند.

هنرمندان و بازدیدکنندگان می‌توانند با استفاده از قابلیت به وجود آمده، سرعت قطعات دیجیتال را به انتخاب خود کم یا زیاد کنند؛ از این طریق، کاربران می‌توانند دقت بیشتری در نحوه ساختن قطعات و پروسه‌ای که در این زمینه طی می‌شود، داشته باشند و بیشتر و بیشتر به کسب تجربه بپردازند.سایت دیوین آرت مرکز تجمع متخصصین طراحی وب سایت هنری و طراحی وب برای هنرمندان است.

این ابزار، قابلیتی ویژه برای به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و آموزش‌ها برای تازه‌کاران به حساب می‌آید. مشخص شدن مرحله به مرحله کار، باعث راحتی و آسایش بیشتر تصویرگران تازه کار شده و در عین حال جوی صمیمی به کلیّت این انجمن می‌بخشد.

"Redraw" به کاربران امکان می‌دهد تا پروسه‌ی انجام کار را قطعه به قطعه، از ابتدا تا انتها ببینند، به دلخواه خود، سرعت پخش آن را کم و زیاد کنند و به این طریق متوجه تغییرات مرحله به مرحله در آن بشوند.

"Redraw" به کاربران امکان می‌دهد تا پروسه‌ی انجام کار را قطعه به قطعه، از ابتدا تا انتها ببینند، به دلخواه خود، سرعت پخش آن را کم و زیاد کنند و به این طریق متوجه تغییرات مرحله به مرحله در آن بشوند. هم هنردوستان تازه کار و هم هنرمندان توانا و ماهر، همه از deviantART muro Redraw می‌توانند به خوبی بهره ببرند. این اتفاق با بررسی لحظه به لحظه و مرحله به مرحله کار هنرمندان رخ می‌دهد، که هم جنبه‌های آموزشی داشته و هم برای بیننده سرگرم کننده است.

Angelo Sotira مدیر عامل و شریک مؤسس deviantART می‌گوید : "تیم سازمانی ما، بنا را بر پیاده سازی نوآوری‌های هنری، گسترش دامنه آموزش برای تازه کاران و هنرمندان حرفه‌ای گذاشته است؛ و Redraw یکی از مثال‌هایی است که ما در رابطه با تعهد خود، به اجرا در آورده‌ایم. اساتید هنر سنتی نیز با ارایه تابلوهای نقاشی به عنوان الگو به ما، راه را بازتر کرده‌اند. امیدواریم بتوانیم این راه را برای الهام بخشی و تربیت اساتیدی برای نسل آینده با موفقیت طی کنیم."

این اپلیکیشن HTML5 ، به خوبی با IOS سازگار است. تمامی مرورگرهای مدرن به خوبی با آن ارتباط برقرار می‌کنند. به طور کلی آنچه فراهم شده، ابزاری مناسب برای کسانی است که به هنر آنلاین و جوامع هنرمندان تصویرگر، علاقه‌مند هستند.

این اپلیکیشن رایگان است، بنابراین امتحان آن مجانی است. اگر شما هم در زمره هنردوستان قرار دارید و یا کنجکاوی‌تان برانگیخته شده، بد نیست سری به اینجا بزنید.

 


علی نقوی الحسینی
 
تعداد مقالات 5 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت