5 اپلیکیشن برتر موبایل ارائه شده در دمو 2012

یکشنبه 17 ارديبهشت 1391

طراحی تصاویر سه‌بعدی ویژه وب، سمساری آنلاین، جستجوی بهترین دستورالعمل غذاهای ناب، تولید عکس‌های پانورامای فوق‌العاده جذاب و مبارزه قوی با بد افزارها، خدمات اپلیکیشن‌های معرفی شده هستند...

اپلیکیشن های جدید زیادی، از طرف شرکت‌های تکنولوژی در سرتاسر دنیا تولید می‌شوند. اما تنها تعداد اندکی از آن‌ها شانس ارائه و معرفی در یک کنفرانس زنده‌ی بین‌المللی و رویارویی با مخاطبین گسترده را دارند.

کنفرانس تکنولوژی DEMO، امسال بیش از هر سال بر روی ابزارهای موبایل تکیه دارد. در زیر 5 مورد از بهترین اپلیکیشن های موبایل ارائه شده در این نمایشگاه، به ترتیب حروف الفبا ارائه شدند. همان‌طور که از نام این کنفرانس یعنی DEMO بر می‌آید، جایگاهی برای ارائه‌ی محصولات جدید است. اپلیکیشن ها ارائه می‌شوند و بازخوردها و قضاوت‌های کارشناسان و مخاطبان در مورد آن‌ها گرفته می‌شود. اپلیکیشن هایی که در زیر معرفی می‌شوند، بهترین بازخوردها را دریافت کرده بودند :

Arqball Spin : یک اپلیکیشن فوق‌العاده، در زمینه‌ی تولید تصاویر سه بعدی برای ابزارهای IOS است. با استفاده از تلفن‌های دوربین دار، می‌توان به ایجاد این تصاویر اقدام نمود. تصاویر تولیدشده با این اپلیکیشن را Spins می‌نامند، چرا که در زمان لمس شدن صفحه‌ی تلفن، قابلیت zoom جذابی برای مرور تصویر به وجود می‌آورند.

طراحان این اپلیکیشن، آن را برای استفاده‌ی تصاویر در وب سایت‌هایی همچون eBay ساخته‌اند. این ابزار، رایگان است و بر روی iPhone ، iPad و نسل‌های سوم، چهارم و بالاتر iOS یعنی 4.3 و بالاتر کار می‌کند.

بهترین برنامه موبایلFribi : جایی شبیه به یک بازار است. اگر از لوازم منزل خود خسته شده‌اید، با استفاده از Fribi می‌توانید به جستجوی مشتریانی برای آن بپردازید. امکان ارایه ی محصولات و اشیا به افرادی که در لیست شبکه‌های اجتماعی شما وجود دارند نیز، در این برنامه تعریف شده است. گزینه‌ای نیز برای تعویض اجناس در آن وجود دارد. این اپلیکیشن برای Apple است و با iPhone ، iPad، صفحات لمسی نسل سوم و چهارم و iOS5 و یا بالاتر سازگاری دارد.

بهترین برنامه موبایلEdamam : این اپلیکیشن، در جستجوی دستورالعمل‌های تهیه غذا به شما کمک می‌کند. کسانی که دنبال دستورالعمل‌های ناب و متنوع تهیه غذا در سراسر دنیا هستند، با استفاده از Edamam کارشان بسیار ساده‌تر می‌شود. این نرم افزار می‌تواند به دنبال دستورالعمل‌های غذایی مختلف گشته و سپس بر اساس رژیم و کالری مصرفی، آن‌ها را دسته بندی کند.

وقتی شما یک دستورالعمل غذا را، از میان چند مورد دیگر انتخاب می‌کنید، این اپلیکیشن مواد لازم برای تهیه غذای مورد نظر را به صورت یک لیست خرید در اختیار شما می‌گذارد. این اپلیکیشن، برای iOS نسخه‌ی 3 و بالاتر به طور رایگان قابل استفاده است و همچنین Android 2.2 و بالاتر نیز امکان پیاده سازی این اپلیکیشن را دارند.

TourWrist : این اپلیکیشن ios ، جذابیت زیادی دارد. قابلیت عکاسی پانوراما 360 درجه گنجانیده شده در آن، امکان شرکت شما در تورهای مجازی را به وجود می‌آورد. این اپلیکیشن رایگان است، اما برای مدت زیادی به این شکل نخواهد ماند و به زودی پولی می‌شود.

آنتی ویروس TrustGo : برنامه‌ی امنیتی و ضد ویروس TrustGo ، به اسکن اپلیکیشن های دیگر، برای یافتن بد افزارها می‌پردازد. حاضران و ناظران در کنفرانس DEMO 2012 ، این اپلیکیشن را به خاطر فضای امن و قابلیت بالای آن در جستجوی بد افزارها پسندیده‌اند.

در زمان خرید یک اپلیکیشن از فروشگاه‌ها، می‌توانید با استفاده از این نرم افزار امن‌ترین گزینه را انتخاب و خریداری نمایید. این اپلیکیشن، برای Android 2.2 و بالاتر به صورت رایگان ارائه شده است.

 


آنتونی مایرز
 
تعداد مقالات 2 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت