اپل، زیر سایت جدیدی را به آیفون و اپلیکیشن‌های آن اختصاص می‌دهد

چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391

طراحی‌های خلاقانه و روزآمد اپل، امروزه تقریباً همه‌جا زبانزد است. کمتر عرصه‌ای پیدا می‌شود که، آیفون وارد آن بشود و سربلند بیرون نیاید. اپل هم قصد دارد سهم این محصول را در وب سایت خود افزایش دهد...

تبلیغ آیفوناپل، بخش جدیدی از وب سایت خود را، به طور اختصاصی برای آیفون در نظر گرفته است. این بخش از سایت، تمرکز خود را بر نحوه‌ی استفاده از آیفون در دنیای کسب و کار، معطوف کرده است. اپلیکیشن هایی که در این رابطه تولید می‌شوند، توسط این قسمت، در اختیار شرکت‌های بزرگ قرار می‌گیرند. علاوه بر اپلیکیشن، برخی از شرکت‌هایی که قبلاً به استفاده از آن پرداخته‌اند نیز، معرفی می‌شوند، تا عملکرد و نتیجه کاربرد اپلیکیشن برای سایر کمپانی‌ها ملموس‌تر شود. اپل، سعی می‌کند بیشترین جزئیات ممکن مربوط به هر APP را در این قسمت بگنجاند. ین بخش از وب سایت به چهار بخش آیفون در کار، یکپارچه سازی، اپلیکیشن‌هایی برای کسب و کار و منابع تقسیم شده است.

این بخش از وب سایت به چهار بخش آیفون در کار، یکپارچه سازی، اپلیکیشن هایی برای کسب و کار و منابع تقسیم شده است.

بخش آیفون در کار، به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از این ابزار در شغلی که دارید، استفاده کنید. اپلیکیشن های مهمی همچون Yammer، Roombi، Omnifocus و Jive در این زمینه معرفی شده‌اند. فایل‌های ویدئویی آموزشی نیز در جای‌جای این زیرسایت وجود دارد.

بخش یکپارچه سازی، در رابطه با VPNها، Microsoft Exchange ActiveSync و امنیت در شرکت‌ها با استفاده از آیفون، صحبت می‌کند. اسناد امنیتی که در این بخش از وب سایت وجود دارد، حجم زیادی از داده‌ها را در حوزه امنیت، رمزگذاری و دیگر اطلاعات و فرآیندهایی که در رابطه با حفاظت از سیستم‌ها مورد نیاز است، در بر گرفته است.

بخش اپلیکیشن‌هایی برای کسب و کار، به معرفی برخی اپلیکیشن های موجود در App store می‌پردازد، که برای تجارت و درآمدزایی شرکت‌های کوچک، کارایی زیادی دارند. مثال‌های موفق در این زمینه، JM Family Enterprises و Razorfish هستند که از اپلیکیشن‌ها به بهترین نحو بهره برداری کرده‌اند.

بخش منابع، اطلاعات خاصی ندارد، اما مرجع خوبی برای شرکت‌هایی است که مایلند به جمع آیفونی‌ها بپیوندند و از آیفون برای بهبود فرآیندهای داخلی و کاری خود بهره بگیرند.

از آنجایی که شرکت‌ها به سمت استفاده از ابزارها، به عنوان مدلی در کسب و کار هستند، آیفون و آی‌پد، گزینه‌های مناسبی در این راستا، به نظر می‌رسند. استفاده معمول از آن‌ها می‌تواند به یک رویه در سازمان‌ها تبدیل شود؛ که البته این یکی از خواسته‌ها و آرزوهای بزرگ Apple بوده و هست.

حالا اگر شما هم حس می‌کنید این سرویس جدید و راه‌حل‌های خلاقانه اپلی، ممکن است کسب و کار و تجارت شما را نیز تحت تأثیر قرار دهد، بد نیست به این سایت مراجعه کنید.

 


متیو پانزارینو
 
تعداد مقالات 3 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت