اپلیکیشن آیفون تامبلربه تقلیدازنسخه آندرویدی آن آماده استفاده است

سه شنبه 30 خرداد 1391

رقابت عجیبی برای ارائه دسترسی به وبلاگ نویسان برای آپدیت وبلاگ شان از طریق گوشی تلفن همراه ، راه افتاده! در این راه بدون شک میکروبلاگ ها و مخصوصا تامبلر راه کوتاه تری را در پیش دارد!

tumblrتامبلر یک میکروبلاگ است که توسط شرکت تامبلر راه‌اندازی شده. ویژگی اصلی تامبلر ، سهولت استفاده و برخورداری از امکانات متفاوت است. به عنوان نمونه ، کاربران می توانندد مطالب خود را در قالب‌های بسیار متنوعی منتشر نموده و عموما پست‌های این وبلاگ کوتاه هستند! این وبلاگ‌ها به تامبلاگ معروفند. نکته جذاب آن این است که مدیر می تواند مطالب خود را خصوصی کرده و تعیین نماید که چه کسانی مطالب او را مشاهده و مطالعه نمایند!

دیوید کارپ ، مدیر عامل Tumblr رسما اعلام کرد که تا هفته ی آینده نسخه مخصوص iOS مربوط به اپلیکیشن Tumblr رونمایی خواهد شد . البته هم اکنون Tumblr نسخه ویژه آیفون هم دارد ، اما به نظر می رسد نسخه ی جدید ، که منتظر نمایش آن هستیم ، دچار تغییرات کاملی شده و با اینترفیسی متفاوت ، به بازار عرضه خواهد شد.

تامبلر یک میکروبلاگ است که عموما پست‌های آن کوتاه هستند! دیوید کارپ ، مدیر عامل تامبلر با انشتار خبر آماده شدن نسخه جدید اپلیکیشن iOS ، امیدها را در دل استفاده کنندگان از آیفون زنده کرد ، تا شاید ایشان هم بتوانند مانند رقبای اندرویدی شان از امکانات نسخه جدید لذت ببرند!

البته حدس این موضوع که باید منتظر چه تغییراتی ، در نسخه جدید اپلیکیشن مربوط به iOS باشیم ، کار سختی نیست! چرا که قبلاً با تغییرات مربوط به تامبلر در اندروید آشنا شده ایم. طبعا ، در نسخه ی iOS هم باید منتظر همان تغییرات باشیم ، به ویژه شخصی سازی های بیشتر اپلیکیشن ، برای کاربران و طراحی محیطی که کارایی آن در گوشی های مختلف موبایل بهینه شده باشد. David Karp از تغییرات انجام شده بر روی اپلیکیشن اندروید و امکانات جدیدی که به آن افزوده شده کاملاً راضی به نظر می رسد. جالب اینجاست که وی اعلام کرده ، توانایی های این اپلیکیشن بسیار بیشتر از چیزی است که تا کنون مشاهده کرده ایم. می توان این اپلیکیشن را نمایش شگفت انگیزی از Tumblr نامید

کارپ از یکپارچه شدن اپلیکیشن اندروید با نرم افزار تامبلر بسیار خرسند است. البته وی با اعتماد به نفس ، اعلام کرد ، مطمئن باشید اپلیکیشن آیفون هم ، از تمامی چیزهایی که در نسخه اندروید ، از آن لذت برده اید برخوردار است. در این اپلیکیشن ، سه محل برای تبلیغات در نظر گرفته شده ، اما هم اکنون فقط دو مورد از تبلیغات فعال هستند. البته نمی توان انتظار داشت که از همان روز اول ، شاهد تبلیغات گسترده ای در اپلیکیشن باشیم!!! مطمئنم شما هم کنجکاوانه در صدد دانلود این اپلیکیشن هستید! اصلا چقدر با تامبلر آشنایی دارید؟

 


امیلی پرایس
 
تعداد مقالات 1 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت

مقالات مرتبط: