نتایج کار رایگان طراحان

شنبه 13 اسفند 1390

Roy Barber، طراح و توسعه دهنده وب سایت؛ معتقد است؛ کار رایگان می‌تواند نتایج شگفت انگیزی در الهام گیری و بدست آوری تجربیات موثر به همراه داشته باشد. و شما را در طراحی وب سایت های حرفه ای کمک کند.

طراحی رایگان وب سایت

دانشی که در حوزه طراحی وب بین طراحان به اشتراک گذاشته می‌شود، فضایی دوستانه را به وجود آورده تا افراد به کسب دانش و ارتقا سطح علمی خود کمک کنند. اما ایجاد تجربیات رو در رو از طریق کار و یادگیری از طریق انجام پروژه‌ها نتایج وسیع‌تری در پی خواهد داشت. Roy Barber تمامی پایان هفته خود را به کار رایگان در مؤسسات مختلف مشغول بوده است. او کار در این مؤسسات را فرصتی مناسب برای هم‌نشینی با برخی از موفق‌ترین و هوشمندترین طراحان این صنعت می شمارد. در سوی دیگر آژانس‌هایی که او در آن‌ها کار می‌کند از نیروی کار بیشتر بهره برده و به آموزش این افراد می‌پردازند. Roy Barber ایده‌هایی که در خلق پروژه‌های جدید بدست آورده است را نتیجه کار در مؤسسات، به طور رایگان می‌داند. کار در زمان دانشجویی برای او بسیار موثر بوده است. او در زمان کار برای آژانس‌ها، نحوه کار به صورت یک طراح مستقل را فراگرفته است. در عین حال توانسته است با هم نشینی با بزرگان این صنعت از تجربیات آنان به بهترین نحو بهره برداری کند.

به سمت موفقیت حرکت کنید

انسان بدون طی مراحل مختلف نمی‌تواند به اهداف خود دست یابد. مراحلی که او را برای رسیدن به موفقیت می‌سازند و امکان رشد و ترقی را برای او می‌سازند. بسیاری از فارغ‌التحصیلان که دارای هیچ گونه تجربه کاری نبوده‌اند، معتقد هستند کاری که برای آن ساخته شده‌اند را باید داشته باشند تا رضایت و خوشنودی لازم را در خود حس کنند. اما لازم است بدانیم که برای رسیدن به موفقیت نمی‌توان یک باره از نقطه صفر تا صد موضوع را طی کرد. کار رایگان در فضاهایی که شما را با متخصصین و کارشناسان حرفه مورد علاقه خود هم نشین می‌کند، فرصت بسیار ارزشمند و دست یافتنی است. شرایطی که برای شما و شرکتی که در آن به طور رایگان کار می‌کنید، مطمئناً شرایط برد، برد است. چرا که شما از تجربیات بی قیمت کارشناسان شرکت بهره می‌برید و آنان نیز از شما به عنوان نیروی کار علاقه‌مند و با استعداد استفاده می‌کنند.

 


تانیا کامبرینک
 
تعداد مقالات 9 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت