معرفی بهترین شرکت های طراح سایت همایش و کنفرانس

پنجشنبه 4 خرداد 1396

برگزارکننده همایشی هستید یا از طرف همکاران‌تان مامور شده‌اید که سایت همایش را طراحی کنید. این تصمیم دقیقه نودی فرصت کافی برای بررسی جامع به شما نمی‌دهد. به کمک شما آمده‌ایم تا تصمیمی درست اتخاذ کنید.
قبل از هرکار باید قصد خود را از طراحی سایت همایش تعیین کنید. اگر هدف‌تان صرفا اطلاع‌رسانی و ثبت‌نام آنلاین است دست نگه دارید. به‌جای طراحی سایت مجزا توصیه می‌کنیم از ایوند (مدیریت رویدادها) استفاده کنید.
در ایوند تعداد زیادی از علاقمندان به شرکت در رویدادها و کنفرانس‌ها ثبت‌نام کرده‌اند و به‌محض اینکه رویداد شما تعریف شد به ایشان اطلاع‌رسانی خواهد شد. این خود موجب می‌شود که بخش قابل توجهی از بلیط‌های همایش به فروش برسد.
از سوی دیگر ایوند مزایای زیر را نیز برای شما دارد:
  • استفاده از آن رایگان بوده و صرفا 4% از هزینه بلیط همایش دریافت می‌شود که هزینه‌های طراحی سایت شما را به شکل چشمگیری کاهش می‌دهد.
  • مکانیزم کامل و در عین حال ساده‌ای برای داوری مقالات پیش‌بینی شده.
  • شما با دریافت نماد اعتماد الکترونیک و قرارداد با بانک‌ها درگیر نمی‌شوید و ایوند مبالغ را دریافت کرده و با شما تسویه می‌کند.
  • به همایش شما آدرسی اختصاص می‌یابد (https://evand.ir/yourhamayesh) که در سالهای آتی نیز قابل استفاده خواهد بود.
اما اگر همچنان اصرار دارید که وب‌سایت همایش بر روی دامنه اختصاصی‌تان راه اندازی گردد شرکت‌های زیر سامانه تخصصی همایش ساز را در اختیار شما قرار می‌دهند:
در پایان این مهم را فراموش نکنید که هیچیک از شرکت‌های طراح سایت، منجمله خود ما، نرم‌افزاری جامع‌تر و کاربردی‌تر از 4 گزینه بالا ندارند. مراجعه به ایشان موجب اتلاف وقت و هزینه شما خواهد شد.
امیدواریم توانسته باشیم کمک اندکی به شما کرده باشیم.
 


روح الله ربیعی
 
تعداد مقالات 20 عدد
       
کپی رایت