به همراه دوستانتان از فروشگاه اینترنتی خرید کنید!

شنبه 6 خرداد 1391

آیا شما هم از آن آدمهایی هستید که از تنها خرید کردن، لذت نمی‌برید؟دوست دارید با یکی دو نفر از دوستانتان خرید کنید؟از دوستان خیلی دورید؟نمی‌توانند همراه شما بیایند؟خوب! آنها را اینترنتی همراه خود کنید!

فروشگاه مجازی - eshopاگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که از تنها خرید رفتن، لذت نمی‌برید، motilo را امتحان کنید. 

Sofia Barattieri و Maysoune Ghobash ، عاشق این بودند که با هم به خرید بروند. ولی دست بر قضا، یک اتفاق این دو دوست صمیمی را از یکدیگر جدا کرد و هر یک را به گوشه ای از دنیا فرستاد. آن‌ها از اینکه دیگر نمی‌توانستند کالاهای جدید و جالب به یکدیگر پیشنهاد کنند یا بعد از خرید، نظر یکدیگر را در مورد لوازم خریداری شده بدانند، خیلی ناراحت بودند.

اما این دوری، به جای اینکه افسردگی و گلایه را به دنبال داشته باشد، تبدیل به منبعی الهام بخش شد! آن‌ها در آوریل 2011، Motilo را راه اندازی کردند. ایده‌ی خلاقانه این وب سایت، گوی سبقت را از اغلب وب سایت‌های نوآور ربود و در جشنواره‌ی نوآوری‌های دیجیتال هم، جوایز خوبی از گاردین دریافت کرد.

بازدیدکنندگان می‌توانند در حالی که به دنبال مورد خاصی در فروشگاه می‌گردند، با دوستان خود در این وب سایت چت کنند و اگر چیز چشمگیر و جالبی دیدند، آن را به دیگران هم پیشنهاد بدهند.

در این وب سایت اطلاعات پوشاک، کیف، کفش و لوازم آرایش مُد و بروز، از سایت خرده فروشانی مثل Net-a-Porter و Farfetch دریافت شده و به عرضه گذاشته می‌شود. خانم‌های خوش سلیقه و علاقمند می‌توانند تکه‌های متفاوت پوششی را در کنار هم گذاشته و آن را تبدیل به یک ست لباس کامل کنند.

بازدیدکنندگان می‌توانند در حالی که به دنبال مورد خاصی در فروشگاه می‌گردند، با دوستان خود در این وب سایت چت کنند و اگر چیز چشمگیر و جالبی دیدند، آن را به دیگران هم پیشنهاد بدهند. نهایتاً پس از اینکه لباس‌ها و استایل مورد نظر خود را پیدا کردند، می‌توانند آن را از فروشگاه خریداری کنند.

این وب سایت طراحی خوبی دارد و اغلب محصولاتی که در آن قرار گرفته، از محصولات لوکس و مورد علاقه‌ی مشکل پسندان است. اینجا کاربران به سادگی به بحث و تبادل نظر در مورد محصولات در سایت می‌پردازند و از خریدهای موفق یکدیگر، مطلع می‌شوند.

البته وب سایت‌های مشابه دیگری هم هست ولی هیچ کدام به جامعیت Motilo نبوده‌اند. تعداد خرده فروش‌های Motilo روز به روز در حال افزایش است. شما هم می‌توانید سری به این سایت بزنید و نظرتان را در مورد آن با ما به اشتراک بگذارید.

 


لورن ایندویک
 
تعداد مقالات 2 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت