عرض اندام Samsung Galaxy S3 و آیفون 5

یکشنبه 3 ارديبهشت 1391

پس از اعلام زمان ارائه iPhone 5 توسط اپل، سامسونگ قصد دارد در اقدامی رقابتی، سوپرفون طراحی شده خود را یک ماه زودتر از اپل، رونمایی کند. شایعات زیادی در خصوص امکانات این محصول در وب منتشر شده است...

Galaxy S3 و iPhone 5

سامسونگ تاریخ ورود به بازار سوپرفون جدید خود یعنی Galaxy S3 را فاش کرد. یک ماه زودتر از ورود iPhone 5 به بازار، باید منتظر این سوپرفون سامسونگ باشیم. این روزها وقتی یک تلفن هوشمند جدید می‌خواهد وارد بازار شود، کارهای نمادین متعددی صورت می‌گیرد . به این منظور کافی ست به صفحه‌ی هواداران سامسونگ در فیس‌بوک مراجعه کنید؛ و دعوتی که از علاقه‌مندان برای مراسم رونمایی Galaxy S3 به عمل آمده است را ببینید.

اعلام نیمه رسمی سامسونگ درباره‌ی این تلفن جدید حاوی پیام‌های متفاوتی است. انگیزه سامسونگ از اینکه در کمتر از یک ماه آینده این تلفن را رونمایی می‌کند، سبقت از آیفون تلقی شده است. وقوع رویداد رونمایی از تلفن در تاریخ 3 می برابر با 14 اردیبهشت قطعیت یافته و دعوت نامه‌های سامسونگ به طور رسمی ارسال شده است.

در حالی که Galaxy S3 به عنوان یکی از بهترین تلفن‌های موجود در بازار شناخته می‌شود پس از اعلام Apple مبنی بر ورود iPhone 5، سامسونگ پیش دستی کرده و قصد عرضه محصول جدید خود یک ماه زودتر را دارد. با توجه به تجربه‌ای که کاربران از نسخه‌ی قبلی تلفن سامسونگ داشته‌اند، انتظار می‌رود فروش افسانه‌ای برای نسخه‌ی جدید آن نیز اتفاق بیفتد. مطمئناً آخرین نسخه از Android که با عنوان Ice Cream Sandwich شناخته می‌شود بر روی این تلفن مورد استفاده قرار خواهد گرفت. برای چشمگیر بودن و جذب مشتریان بیشتر، حتماً جلوه‌ی ظاهری این تلفن نیز تغییرات خاصی خواهد داشت. برای آنان که به دنبال تلفنی با آخرین امکانات و cachet های سخت افزاری و نرم افزاری هستند Galaxy S3 می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب باشد.

انتظار می‌رود فروش افسانه‌ای برای Samsung Galaxy S3 نیز اتفاق بیفتد. مطمئناً آخرین نسخه از Android که با عنوان Ice Cream Sandwich شناخته می‌شود بر روی این تلفن مورد استفاده قرار خواهد گرفت

اگرچه ممکن است قدرت پردازش این تلفن از یک cpu دو هسته‌ای و یا چهار هسته‌ای تأمین شود و یا امکانات گرافیکی خیره کننده‌ای را در خود جای داده باشد، همچنان قدرت سامسونگ در تحت تأثیر قرار دادن کاربران مهم‌ترین فاکتور پرفروش شدن این Super phone خواهد بود. احتمال استفاده از متریال سرامیک در این ابزار جدید، شاید تکنیک جدید سامسونگ در جذب کاربران باشد. برای دانستن تمامی مشخصات تلفن مورد بحث باید تا دو هفته‌ی دیگر انتظار بکشیم.

رقابت سازنده دو ابر کمپانی Apple و Samsung اغلب به نفع مشتریان و کاربران این دو تمام شده است. هر چند تلاش‌های سامسونگ به منظور گسترش بازار فروش خود، بی ثمر نبوده ولی تا این لحظه نتوانسته بازار اپل را کوچک‌تر کند. آیا این محصول درخشش شایانی خواهد داشت؟ آیا اپل ظرف این یک ماه طلایی، سامسونگ را غافلگیر نخواهد کرد؟ عکس‌العمل مشتریان چه خواهد بود؟ اگر شما خریدار باشید چه می‌کنید؟ به محض ورود Samsung Galaxy S3 آن را می‌خرید و یا منتظر رونمایی iPhone 5 می‌مانید؟

 


کریس نایت
 
تعداد مقالات 3 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت