سرفصل‌های نقشه راه مایکروسافت برای سال 2012

شنبه 2 ارديبهشت 1391

اهداف ماکروسافت به عنوان یک ابرشرکت نرم افزاری، می تواند مسیر دنیای IT و وب را متاثر کند. بنابراین آگاهی از نقشه راه طراحی شده این شرکت چیزی است که تجارت ها حاضرند به هر قیمتی آن را بدست آورند...

سرفصل‌های نقشه راه مایکروسافت

یکی از برنامه های مایکروسافت که پس از گذشت چند ماه از ابتدای سال 2012 رو نمایی می‌شود، سرفصل‌های نقشه راه این شرکت است. در این رابطه Kirill Tatarinov یکی از مدیران مایکروسافت به معرفی این چشم اندازها پرداخته است.

این نقشه‌ی راه دارای تاریخ‌های دقیق و لیست وظایف مشخصی نیست و به بررسی کلی اهداف مایکروسافت در سال جاری خواهد پرداخت.

بروزرسانی ها در کسب و کار

قرار است Dynamics AX 2012 تا پایان سال 2012 تکمیل شود. چیزی که در پاییز گذشته معرفی شده و انتظار می‌رود تا پایان امسال بروز رسانی شود. Dynamics AX 2012 R2 نیز، در سه ماهه‌ی چهارم سال 2012 در دسترس خواهد بود. علاوه بر این ماکروسافت اعلام کرده است که Microsoft Dynamics NAV 2013 و Microsoft Dynamics GP 2013 بر پایه‌ی cloud در سه ماهه‌ی چهارم امسال آماده می‌شود. نسخه‌ی بعدی CRM service مایکروسافت نیز سرنوشتی مشابه سرویس‌های بالا خواهد داشت.

نه تنها روش تولید و محصولات مایکروسافت در سال 2012 به روز رسانی می‌شوند، بلکه اکوسیستم فروشندگان آن نیز دچار دگرگونی‌های متعددی خواهد شد.

فروشندگان مستقل نرم افزار

نه تنها روش تولید و محصولات مایکروسافت در سال 2012 به روز رسانی می‌شوند، بلکه اکوسیستم فروشندگان مستقل نرم افزار آن نیز دچار دگرگونی‌هایی شده و به روز رسانی های لازم در آن، تا پایان امسال انجام خواهد شد. این تغییرات به منظور افزایش رضایت خریداران در نظر گرفته شده است. سرویس جدید InsideView به Microsoft Dynamics CRM افزوده می‌شود و مشتریان می‌توانند از این طریق ارتباط بیشتری با مایکروسافت داشته باشند. مایکروسافت نیز می‌تواند دسترسی بیشتری از این طریق به مشتریان داشته و طبقه بندی‌های لازم را بر روی آن‌ها صورت دهد.

Dynamics CRM

Tatarinov در رابطه با Dynamics CRM به مخاطبین گفت که این ابزار، تا کنون 33000 مشتری و 2250000 هزار نفر به عنوان کاربر دارد. حتی تیم فرمول یک شرکت خودرو سازی Lotus نیز از این ابزار استفاده کرده و سرمایه گذاری خوبی بر روی آن داشته است. داینامیک یکی از محصولات مورد علاقه‌ی مجموعه نرم افزاری ماکروسافت است که به روز رسانی در آن مطمئناً موجبات رضایت بیشتر کاربران آن را به همراه خواهد داشت.

 


مرتضی مطیعی
 
تعداد مقالات 6 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت