بیشترین تقاضای شغلی برای اچ تی ام ال 5

چهارشنبه 20 ارديبهشت 1391

با آنکه از معرفی Html5 زمان زیادی نمی گذرد اما آمار و اطلاعات حاکی از آن است که این فناوری با استقبال چشمگیری روبرو خواهد بود. شرکت‌های طراحی وب در تلاشند تا در تسلط به آن، از هم سبقت بگیرند

وب سایت جستجو فرصت های شغلیوب سایت indeed.com، یک موتور جست و جو برای فرصت‌های شغلی است که اخیراً پس از جست و جو و انجام تحقیقات بر روی بیش از هزار وب سایت ارائه دهنده‌ی فرصت‌های شغلی، دریافته است که از ابتدای سال 2010، جستجو در باره‌ی عبارت HTML5 ، رشد چشمگیری داشته است.

در حالی که قبل از این دوره زمانی به ندرت نام این تکنولوژی شنیده می‌شد. اما آنچنان که در نمودار بالا می‌بینید از ابتدای این سال، جست و جو در این مورد رشدی جهشی را تجربه کرده است.

بر اساس گزارش indeed.com این عبارت، بیشترین موارد جستجو را در بین عبارت‌های شناخته شده، به خود اختصاص داده است. در این رابطه عبارت اپلیکیشن موبایل، در رتبه دوم قرار گرفته و Android ، جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است. کلمه‌ی iPhone نیز در مکان هشتم قرار دارد.

شما می‌توانید برای جستجو برای کلمات کلیدی از این دست، به وب سایت indeed مراجعه کرده و لیست ده شغل برتری که در رابطه با امور مربوط به اینترنت و دنیای آنلاین قرار دارد را مشاهده نمایید.

 


تانیا کامبرینک
 
تعداد مقالات 9 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت