بهینه سازی وب سایت طراحی شده برای بینگ

چهارشنبه 26 مرداد 1390

موتور جستجوگر بینگ متعلق به مایکروسافت است. در این مقاله به روشهای طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت های طراحی شده و عوامل افزایش رتبه پورتال ها تحت وب در موتورهای جستجوگر به ویژه بینگ پرداخته ایم.

محتوا

به نظر می رسد بینگ به حجم محتوا و اطلاعات موجود در یک صفحه وب بیش از دیگر موتور های جستجو اهمیت می دهد. و به عنوان یک پیشنهاد فکر می کنم بد نباشد اگر که مطالب شما حداقل 300 کلمه داشته باشد تا بتواند موقعیت مناسبی در نتایج جستجو داشته باشد.

 

عمر

دومین شواهد حاکی از آن است که بینگ به عمر یک دامنه اینترنتی اهمیت زیادی می دهد چون هر چه یک دامنه اینترنتی عمر بیشتری داشته باشد به این معناست که صاحب آن تجربه بیشتری دارد بنابراین فکر بدی نیست اگر بخواهید یک دامنه اینترنتی با عمر بالا را خریداری کنید.

 

تیتر مناسب

تیتری که با موضوع صفحه تناسب داشته باشد در نتایج جستجو موقعیت خوبی کسب می کند. بنابراین سعی کنید تیتر هایی بنویسید که مختصر و مفید اطلاعات و موضوع صفحه را توصیف کند.

 

لینک های خارجی

بسیاری از موتور های جستجو از جمله گوگل اگر با تعداد زیادی لینک در صفحات شما روبرو شوند از رتبه این صفحات می کاهند و به رتبه سایت های طراحی شده ای که به آنها لینک داده شده است می افزایند ولی در بینگ این گونه نیست و این لینک ها تاثیر مثبتی در رتبه سایت طراحی شده ی شما دارند. بنابراین پیشنهاد می کنم برای ایجاد شرایط بهینه تعداد مناسب لینک به وبسایت های طراحی شده ای با رتبه مناسب قرار دهید. که در اکثر موتور های جستجو از جمله بینگ تاثیر مثبت در رتبه وبسایت های طراحی شده ی شما دارد.

 

متن لینک

هنگامی که به صفحات داخلی وبسایت های طراحی شده خود لینک می دهید بسیار مهم است که متنی که برای نمایش لینک به کار می برید متناسب، گویا و مرتبط باشد سعی کنید هنگام لینک دادن به صفحات داخلی خود در متن لینک به اندازه کافی دست و دلبازی کنید و این متن ها را خیلی خلاصه نکنید چون این متن ها نه تنها در بینگ بلکه در بسیاری موتور های جستجوی دیگر می تواند تاثیر گذار باشد

 

وبلاگ نویسی نه!

آن گونه که از بررسی در نتایج جستجوی بینگ بر می آید وبلاگ نویسی در بینگ خیلی با ارزش نیست و به وبلاگ ها رتبه خوبی اختصاص نمی دهد. آنچه گفته شد فقط یک سری توصیه برای بدست آوردن رتبه بهتر در نتایج جستجوی بینگ بود و البته قرار دادن مطالب جدید و متنوع و به روز رسانی منظم وب سایت طراحی شده برای هر موتور جستجویی بسیار مهم است و نباید از آن غافل شوید.

 
 


امیرحسین آجودانیان
 
تعداد مقالات 3 عدد
       
کپی رایت

مقالات مرتبط: