فروشگاه خود را برای نمایش صحیح در تلفن های هوشمند تنظیم کنید

سه شنبه 15 بهمن 1392

در این مقاله با اهمیت نمایش صحیح سایت در تلفن های هوشمند و سایر تبلت ها آشنا می شوید. پس با ما همراه باشید تا با 4 گام اساسی برای داشتن فروشگاه اینترنتی هماهنگ با تلفن های هوشمند آشنا شویم ...
61 درصد از کاربران تلفن های هوشمند به فروشگاهی که در موبایل به خوبی نمایش داده نشود مراجعه مجدد نخواهند داشت ! در این مقاله با اهمیت نمایش صحیح سایت در تلفن های هوشمند و سایر تبلت ها آشنا می شوید. پس با ما همراه باشید تا با 4 گام اساسی برای داشتن فروشگاه اینترنتی هماهنگ با تلفن های هوشمند آشنا شویم.  


سایت شما باید به راحتی قابل دسترسی باشد

برای افزایش موفقیت در دنیای آنلاین، باید اطمینان حاصل کنید که فروشگاه شما در همه ی تلفن های هوشمند و تبلت ها (کامپیوترها، آیفون،  آیپد و ...) به خوبی نمایش داده می شود. همچنین باید این شیوه را برای سیستم عامل های مشهور نظیر آی او اس، اندروید، بلک بری، ویندوز و ... نیز به کار ببرید.


هدایت به صفحه ی اصلی سایت تنها در سه ثانیه

تقریبا 50 درصد کاربران تلفن های هوشمند تنها 3 ثانیه برای باز شدن صفحه ی یک سایت صبر می کنند. به خاطر داشته باشید که کاربران تلفن های هوشمند معمولا عجله دارند و اگر کارشان به سرعت انجام نگیرد ناراحت می شوند. به مشتریان خود اطمینان خاطر بدهید که سایت شما به کمتر از 3 ثانیه برای بارگزاری نیاز دارد.چون باز شدن یک وبسایت در تلفن های هوشمند بیشتر طول می کشد، بهتر است تعداد صفحات سایت خود را کاهش دهید. از عکس ها به طور هوشمند و تنها برای بهتر نشان دادن منظور خود استفاده کنید. 


61 درصد از کاربران تلفن های هوشمند به فروشگاهی که در موبایل به خوبی نمایش داده نشود مراجعه مجدد نخواهند داشت
 

رابط کاربری ساده

مشخصات و سایز تلفن های هوشمند در نوع رفتار کاربران تاثیر دارد. هر چه اندازه ی صفحه کوچکتر باشد، کار جستجو در سایت سخت تر خواهد بود، پس اهمیت ساده سازی رابط کاربری بالاتر می رود. کاهش صفحات سایت نیز یک راه حل کاربردی برای طراحی سایت است. فروشگاه های دیگر را در موبایل و یا تبلت خود بررسی کنید تا به یه الگوی مناسب برای فروشگاه اینترنتی خود دست یابید.


تمام محصولات خود را به مشتریان عرضه کنید

برخلاف تصور عموم، نوع دستگاهی که از آن خرید انجام می شود تاثیری در میزان خرید ندارد. مشتریان می خواهند به همه ی محصولات شما از طریق موبایلشان دسترسی داشته باشند. به مشتری های خود اجازه دهید که در هر زمان و هر مکانی، محصولات مورد نظرشان را خریداری کنند.


رشد بی سابقه ی استفاده از تلفن های هوشمند باعث شده که بیشتر صاحبان فروشگاه های اینترنتی موفق، طراحی سایت فروشگاهی هماهنگ با این دستگاه ها را در اولویت قرار دهند. فروش محصولات به کاربران تلفن های هوشمند نیازمند به کار بردن روش های خاصی است، به خصوص در بخش محتوای مطلب و طراحی کاربرپسند. این 4 روش را در فروشگاه اینترنتی خود به کار ببرید و شاهد افزایش فروش خود باشید.
 


پال پشت
 
تعداد مقالات 1 عدد
کسری خسروی
 
تعداد مقالات 43 عدد
       
کپی رایت