Zerg Rush ، یک سرگرمی گوگلی دیگر

چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391

گوگل حتی به وقت تلف کردن شما هم می‌اندیشد و برای آن هم راه‌حل و ابزار ارائه می‌دهد. هر چند وقت یکبار، گوگل یک سرگرمی کوتاه طراحی می‌کند، که اکثراً هم بازی با صفحه سرچ سایت خودش است...

سرگرمی جدید گوگل گوگل هر از چند گاه، برای سرگرم کردن کاربران خود، در صفحه جستجوهایش، به ارایه سرگرمی‌هایی جذاب می‌پردازد. شاید موردی که امروز به شما معرفی می‌شود یکی از جالب‌ترین آن‌ها باشد.

اگر 5 دقیقه زمان اضافه دارید و می‌خواهد آن را به بهترین وجه ممکن تلف کنید! کافی ست به صفحه جستجوی گوگل رفته و عبارت " Zerg Rush" را تایپ کنید. در ابتدا اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد و نتایج جست‌وجوی شما مثل همیشه نمایش داده می‌شود، اما پس از لحظاتی خواهید دید که، شما در تله‌ی یک بازی افتاده‌اید و نتایج جستجوی شما به طرز جالبی نابود می‌شوند. البته شما می‌توانید با شلیک کردن به عوامل حمله کننده آنان را از بین برده و در این بازی نقشی فعال، داشته باشید.

جستجوی عبارت " Zerg Rush"، شما در تله‌ی یک بازی می‌اندازد و نتایج جستجوی شما به طرز جالبی نابود می‌شوند. البته شما می‌توانید با شلیک کردن به عوامل حمله کننده آنان را از بین برده و در این بازی نقشی فعال، داشته باشید

پس از پایان بازی، گوگل امتیاز کسب شده‌تان را به شما خواهد گفت. اگر یک بازیکن حرفه‌ای باشید با دیدن این بازی به یاد بازی‌های قدیمی، مانند Starcraft خواهید افتاد. ولی اگر فقط به دنبال وقت گذراندن چند دقیقه‌ای هستید، می‌توانید این بازی را امتحان کنید.

البته اگر در محل کارتان هستید، اول مطمئن شوید که رئیس یا همکار زیرآب‌زنتان مانیتور شما نمی‌بیند.

 


مت برایان
 
تعداد مقالات 3 عدد
حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت