دانلود نرم افزار :

Portable TeamViewer 5.0 Build 8625 Final

TeamViewer ابزاری کم حجم سبک و خوش ساخت است که تحت ویندوز و مک به شما امکان دسترسی به هر کامپیوتری که به اینترنت وصل و این ابزار بر رویش نصب باشد را با در اختیار داشتن ID و شماره رمز آن کامپیوتر فراهم می کند. از TeamViewer می توانید برای برطرف کردن مشکلات دوستان و آشنایان خود با کامپیوترشان از راه دور، ارائه پرزنتیشن از راه دور بر روی کامپیوتر فرد دیگری، انتقال فایل بین دو کامپیوتر و همینطور راه اندازی VPN شخصی بهره بگیرید

نکته ی مهم اینکه TeamViewer را می توانید روی هر کامپیوتری که بخواهید بدون اینکه سطح دسترسی Admin در آن داشته باشید اجرا کنید چون بی نیاز از نصب می باشد، و این یعنی خیلی راحت از کافی نت ها و سایر جاهای دیگر که دسترسی به اینترنت فراهم باشد می توانید به کامپیوتر مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.

  ضعف TeamViewer در اینجاست که فقط به شما اجازه ی برقراری تماس با یک سیستم را می دهد و اگر بخواهید سیستم دومی را ریموت کنید باید ارتباط خود را با سیستم اول قطع نمائید. ضمنا می توانید با استفاده از آن کامپیوتر دوستان آشنایان را کنترل کنید و یا دسکتاپ خود را به آنها نمایش دهید. یا اینکه بدون نمایش دسکتاپ خود به دیگران و مشاهده دسکتاپشان فقط به نقل و انتقال فایل بپردازید.

مراحل نصب و کار با نرم افزار به شرح زیر می باشد :
1.    ابتدا نرم افزار را  دانلود نمایید .
2.    بر روی فایل دانلود شده دوبار کلیک کنید تا مراحل نصب شروع شود.
3.    در مرحله اول در صورتی که فایروال ویندوز فعال باشد یک پیام مبنی بر ارائه مجوز نصب از شما می خواهد . شما بر روی دکمه Run کلیک نمایید .
4.    پنجره نصب باز شده و شما بدون تغییر در گزینه ها دکمه Next را کلیک فرمایید .
5.    گزینه personal / non-commercial use را انتخاب نمایید و دکمه next را بفشارید .
6.    در صفحه بعدی که از شما می خواهد در ارتباط با لایسنس نرم افزار تاییدیه ای را صادر نمایید ، هر دو گزینه موجود را تیک زده و باز هم دکمه Next را بفشارید .
7.    در صفحه بعدی اجازه دهید که همان گزینه Normal Installation به صورت پیش فرض انتخاب شود .
8.    در صفحه بعدی نیز گزینه Full Access را تغییر ندهید .
9.    پنجره برنامه باز می شود ، در این پنجره و در باکس آبی رنگ ، یک ID و یک پسورد نمایش می یابد .
10.    این ID و Password را در اختیار واحد پشتیبانی شرکت قرار دهید تا بتوانند بهترین پشتیبانی را از شما به عمل آورند .