5 ویرایشگر آنلاین کد

سه شنبه 23 اسفند 1390

کار با یک مرورگر بر پایه نرم افزار می‌تواند موثر و دائمی باشد.این در حالیست که برخی از افراد الزاماً برای انجام برخی امور خود ناچار به استفاده از وب می‌باشند.در ادامه 5 وب سایت آنلاین کد بررسی می شود

روزانه تکنولوژی مرورگرها، درهای زیادی را به روی توسعه دهندگان وب برای اینکه بتوانند کاربردهای زیادی را به آن‌ها اضافه کنند ، باز کرده است. ما از این موارد به عنوان برنامه‌های نصب شده بر روی کامپیوتر که در حقیقت بر روی وب قرار دارند و باعث کاهش هزینه‌ها می‌گردند، استفاده می‌کنیم.

این مجموعه از ویرایشگرهای کد، که بر روی ابر پایه گذاری شده، به وسیله ذهن توسعه دهندگان ایجاد و به نمایش گذاشته شده است. که این نشاند دهنده توانایی‌های نرم افزار و کاربردهای آن است.

وب سایت آنلاین ویرایش کد

Ace / Cloud 9

آدرس سایت: http://cloud9ide.com

آدرس سایت: http://ace.ajax.org

این سایت کاملاً با جاوا اسکریپت نوشته شده است. Bespin و Ace در حال حاضر با یکدیگر ادغام شده‌اند. این یک پروژه Open Source است. مانند یک پرده نقاشی به وسیله DOM از یک پایه کد برای آن استفاده شده است. برای مشارکت و دانلود Github در دسترس است و می‌تواند با جزئیات زیادی بر روی Cloud9 حضور داشته باشد. در حالی که Cloud9 هر دو حالت رایگان و استفاده تجاری را در اختیار کاربران قرار می ده دو به توسعه دهندگان نرم افزار های چندگانه این فرصت را می‌دهد که، بتوانند از راه دور پروژه‌ها را مدیریت کنند.

وب سایت آنلاین ویرایشگر کد

Kodingen

آدرس سایت: http://kodingen.com

Kodingen یک CDE یا محیطی است که توسعه آن مبتنی بر، ابر است. بنابراین توسعه دهندگان می‌توانند به راحتی و به سرعت و بدون دردسرهای قدیمی آن‌ها را به اجرا در بیاورند. هم چنین راه اندازی و پیکربندی سرور نیز در این محیط توسعه می‌یابد. این در حالی است که بسیاری از ما روزانه با آن‌ها روبرو هستیم. Kodingen با همه میزبان‌هایی که در ابر وجود دارند، سرورها را در کنار هم تنظیم می‌کند و به آسانی به شما اجازه می‌دهد که یک فایل را ایجاد کنید، حتی می‌تواند قابلیت ویرایش عکس، در مرو گره ای Pixlr و Aviary را هم پشتیبانی کند و تمامی Source ها می‌توانند به وسیله SVN,Github و دیگر کدهای سیستم عامل میزبانی شوند.

وب سایت آنلاین ویرایش کد

BuildorPro

آدرس سایت: http://buildorpro.com

سایت London بر اساس BuildorPro طراحی و از این طریق به رسمیت شناخته شده است و به صورت یک نرم افزار نهایی سرانجام در اختیار طراحان و توسعه دهندگان بر روی وب قرار گرفت. چرا ما نباید این کدها را به صورت کامل، همراه با گردش کاری آن و کدهای ایجاد شده به خوبی بر روی مرورگرها قرار بدهیم؟ نه تنها فقط این سایت بلکه این یک ایده ابتدایی است که عملکرد آن به دقت مورد بازتاب قرار گرفت که آیا حاضر است تصاویر دیجیتالی خانگی را مانند Dreamweaver به نمایش بگذارد و این که می‌تواند با کدهای تلفیقی به عنوان بخشی از رابط کاربری، یک دید گاه یکپارچه را طراحی کند.

وب سایت آنلاین ویرایش کد

CodeRun

آدرس سایت: http://www.coderun.com

CodeRun، هم به عنوان IDE در مرورگرها و هم به عنوان کدهای به اشتراک گذاشته، برای توسعه دهندگان مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی جز به جز به وسیله. NET می‌تواند ذهن را گسترش دهد هم چنین می‌تواند بازتابی از نرم افزار Visual Studio باشد، که بسیاری از شما در خانه از این نرم افزار استفاده می‌کنید. تأمین یک پشتیبانی خارج از این محیط برای. NET3.5 (C#),PHP5.1.JavaScript,HT و همچنین پشتیبانی از ASP.NET, WFC ,Silverlight , WPF را برای توسعه و گسترش مرورگرها و زیبایی بخشیدن به آن‌ها را در این مکان وجود دارد. پایگاه داده آن نیز به وسیله SQL server 2005 , Amazon Simple D پشتیبانی می‌شود. دستاورد قابل توجهی که به وسیله CodeRun به دست آمده است، می‌تواند به عنوان یک سناریو برای توسعه وب و برنامه‌های کاربردی مورد استفاده قرار بگیرد.

وب سایت آنلاین ویرایش کد

PHPAnywher

آدرس سایت: http://phpanywhere.net

پی اچ پی در بیشتر مرورگرها به شما اجازه‌ی ساختن اپلیکیشن های پی اچ پی را می‌دهد. مثلاً دو روز پیش پشتیبانی برای کد کردن آن به طور مستقیم بر روی آی پد ایجاد شد. برای این سرویس حساب‌های رایگان و پریمیوم وجود دارند و این البته بستگی به این موضوع دارد که شما برای آپلودها به چه میزان پهنای باند احتیاج دارید. پی اچ پی 5 پشتیبانی می‌شود و همچنین ویرایشگر کد، خطاهای شناخته شده، شماره خط و کامپایل به صورت خودکار را پشتیبانی می‌کند

اگر می‌خواهید پروژه‌های کوچک برنامه نویسیتان در تمام نقاط قابلیت انتقال و دسترسی باشند، به پی اچ پی نگاهی عمیق‌تر بیندازید.

 


حسن چلونگر
 
تعداد مقالات 243 عدد
       
کپی رایت