• چرا وقتی من یکی از کلیدواژه های صنعت خود شما را جستجو کردم ولی در گزینه های اول نبودید؟

  • باید این موضوع را اینچنین بررسی نمایید :

   1. ممکن است شما این کلیدوازه را به صورت لاگین شده تایپ نموده اید! یعنی در گوگل لاگین هستید و سرچ می کنید. چرا که نتایج هنگام لاگین با نتایج عادی گوگل متفاوت است.
   2. از سوی دیگر چک کنید که آیا حتما در موتور جستجوی گوگل سرچ کرده اید؟ چون این شرکت تمام توان خود را بر روی این موتور جستجو قرار داده نه سایرین مثل بینگ!
   3. نمایش نتایج گوگل ، بسته به محل های جغرافیایی متفاوت بوده و ممکن است هنگام جستجوی یک کلیدواژه ، سایت ما ، در یکی از شهرهای کشور بالا بوده و در شهرهای دیگر رتبه خیلی بالایی نداشته باشد. چنانچه دفاتر نمایندگی در شهرهای دیگر دارید ، نیز می توانید این موضوع را تست فرمایید.
   4. به هر حال گوگل برای بهینه سازی مکانیزم های خود دائما در حال ایجاد تغییرات در الگوریتم محاسبه رتبه می باشد. به شکلی که ادعا می شود حتی گوگل گهگاه در روز ، یک یا دوبار این الگوریتم را به میزان بسیار اندک تغییر می دهد. شرکت توسعه مجازی نیز دائما با این الگوریتم های جدید همراه شده و سعی در متناسب کردن شرایط خود با آخرین الگوریتم ها می نماید.
   5. به هر حال گوگل نیز تغییراتی را در رتبه های سایت ها اعمال می کند که به رقص گوگلی معروف است و قصد آن توزیع بار بین سایتهای خوب و با رتبه بالاست. این موضوع نیز موقتی بوده و ممکن است فردا همین موقع که جستجو می کنید نتایج با آنچه امروز می بینید اندکی تفاوت نشان دهد!

دیگر پرسش ها پیرامون : بهینه سازی برای موتور های جستجوگر