• چرا شرکت شما اغلب تمایل دارد که جلسه مشاوره و دموی حضوری نرم افزار ، در محل درفتر شما برگزار گردد ؟

  • از آنجا که برگزاری جلسه مشاوره ، دمو و پرزنت حضوری ، مستلزم صرف زمان متنابهی از طرفین می باشد و از آن سو که زمان پر اهمیت ترین داشته ی یک فرد ، شرکت یا سازمان می باشد ، لذا بهره وری کامل این جلسه مستلزم موارد زیر می باشد :

   1. آرامش و سکوت در محل برگزاری جلسه: تمرکز بر موضوع جلسه ، یکی از عوامل موثر در بازده هرچه بیشتر جلسات می باشد. این در حالی است که سابقه چندین ساله کاری این شرکت نشان می دهد ، هنگام برگزاری جلسه در دفتر مشتری ، تماس های تلفنی ، مراجعین وقت و بی وقت ، سوالات همکاران و ... باعث از دست رفتن تمرکز جلسه می گردد ، که به نوبه خود برای طرفین مطلوب نمی باشد.
   2. نبود یا کمبود تجهیزات پرزنت آنلاین: ارائه پرزنت آنلاین ، نیازمند وجود برخی از تشکیلات و تجهیزات ، مانند مانیتور LCDنسبتا بزرگ دیواری یا دیتاپرژکتور ، میز کنفرانس ، بلندگوی متناسب ، کیبورد وایرلس ، ماوس بلوتوث ، کابل HDMIو ... می باشد ، که معمولا تمامی اینها در اتاق ویژه جلسات این شرکت فراهم آمده ، اما در سازمان یا شرکت شما لزوما تمامی این امکانات وجود نخواهد داشت.
   3. مشکلات گاه و بی گاه اینترنت : با عنایت به اینکه یکی از فعالیت های دیگر این شرکت ، ارائه خدمات پهنای باند اینترنتی (مبتنی بر وایرلس) می باشد و هم اکنون بیش از 30 مگابایت پهنای باند از طریق دفتر این شرکت ، در سطح شهر تهران توزیع می گردد و همچنین حضور متخصصین واحد پشتیبانی این شرکت ، لذا سرعت و کیفیت اینترنت برای مشاهده نمونه سایت ها مطلوب بوده و عدم برخورد با مشکلات قطع و وصل اینترنت ، موجب بهره وری بیشتر جلسه خواهد شد.
   4. اتلاف وقت در برقراری ارتباط لپ تاپ پرزنت این شرکت به اینترنت :با عنایت به اینکه در لپ تاپ پرزنت این شرکت ، تعدادی از لینک ها و آدرس ها به صورت Bookmarkتعریف شده اند و برخی از صفحات از قبل بر روی آن بارگذاری گردیده ، تا از زمان استفاده حداکثری به عمل آید و از طرف دیگر وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور دموی نرم افزار در سایر سیستم های کامپیوتری ، با عنایت به امکان وجود Key Loggerبر روی آن ، می تواند مشکلات جبران ناپذیر امنیتی به سیستم وارد نماید ، لذا از ملزومات جلسه دمو و پرزنت ، برقراری ارتباط لپ تاپ پرزنت این شرکت به اینترنت و وب می باید که معمولا در دفتر مشتری بخشی از زمان جلسه را مصروف خود خواهد نمود. این در حالی است که بدون شک ارتباط این لپ تاپ با اینترنت دفتر این شرکت از قبل پیش بینی شده و زمان جلسه را به خود اختصاص نخواهد داد.
   5. نیاز به حضور سایر کارشناسان شرکت :در پاره ای از موارد ، مانند مباحث گرافیکی ، ممکن است نیاز به حضور سایر کارشناسان شرکت در جلسه باشد. مانند زمانی که بحث تخصصی در ارتباط با سرور هاست وب سایت می باشد ، که تبعاً امکان حضور کلیه کارشناسان مربوطه در محل شرکت شما وجود ندارد ، در حالی که برگزاری جلسه دمو و پرزنت ، در دفتر این شرکت این اجازه را به افراد خواهد داد تا از اطلاعات تخصصی سایر نیروهای شرکت نیز در صورت لزوم بهره مند گردند.