اخبار :

وب سایت رسمی قاب آسمان بر پایه امکانات مدیریت محتوای داده ورزان و ماژول‌های انتشار مولتی‌مدیا باز طراحی شد سه شنبه 12 ارديبهشت 1391
در این وب سایت، از قابلیت‌های ویژه همچون تلویزیون اینترنتی، فرم ساز الکترونیک، گزارش ساز پویا، گالری تصاویر و فلش خبری استفاده شده است
طراحی وب سایت

مؤسسه فرهنگی هنری قاب آسمان، در سال 1389 تأسیس و از آن زمان

تاکنون مشغول فعالیت در زمینه ساخت فیلمهای سینمایی و سریالهای تلویزیونی میباشد.

این موسسه سینمایی که توسط جواد نوروزبیگی، مدیریت شده و از مشاوره بزرگان و ستارگان سینما همچون پرویز پرستویی و فاطمه معتمدآریا بهره میبرد، تولیدات بزرگی را در کارنامه خود ثبت نموده است. فیلمهای موفقی مانند "پستچی سه بار در نمیزند" و "یک وجب از آسمان"، سریالهای تلویزیونی محبوب "شوق پرواز" و "آشپزباشی" از محصولات این موسسه میباشد. قاب آسمان همچنین مجری طرح فیلمهای سینمایی "آواز گنجشکها"، "به همین سادگی" و "خداحافظ رفیق" هم بوده است.

قاب آسمان به منظور حضور پررنگ و فعالتر در عرصه وب، تصمیم گرفت همانگونه که کارگردانی فیلمهای موفق خود را به بزرگان سینما سپرده است، باز طراحی وب سایت خود را نیز به مجربترین شرکت طراحی وب کشور، بسپارد.

در وب سایت اینترنتی قاب آسمان، علاوه بر امکانات عمومی و پایه CMS داده ورزان، امکانات ویژهای که ابعاد اطلاع رسانی این مجموعه را به شایستگی پوشش میدهد، نیز مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین قواعد مربوط به طراحی وبسایت هنری در طراحی این سایت بکار گرفته شده است.

از جمله این امکانات میتوان به ویترین خبری فلش، اشاره نمود که میتواند اخبار و تازههای سایت را با افکتهای زیبا و متنوع خود، به نمایش گذارد. استفاده از این ابزار، بر خلاف نام آن، هیچ نیازی به داشتن کوچکترین دانش فلش و اکشن اسکریپت نداشته و وبمستر سایت به راحتی با حداقل دانش دیتااینتری، قادر است زیباترین اسلایدهای خبری را تولید و تنظیم نماید.

تلویزیون اینترنتی از دیگر قابلیتهای تعبیه شده در این پرتال اطلاع رسانی است. داده ورزانiTV ، قادر است، فرمتهای استاندارد مولتی مدیای تحت وب را پشتیبانی و با کیفیت بسیار مطلوب آنها را آرشیو و پخش کند. این وب سایت از پلن وسیع و فضای بالای میزبانی، برای نگهداری تیزرها و انونسهای خود، برخوردار است به نحوی که حجم بسیار زیادی از فایلهای فیلم را در پرتال خود آرشیو میکند.

در این سامانه اطلاع رسانی، از فرم ساز الکترونیک داده ورزان، به منظور دریافت فیلمنامهها، فیدبکهای بینندگان تلویزیونی و تماشاگران سینما بهره برده شده است.

قاب آسمان با استفاده از بخش اخبار و تازهها به خوبی توانسته، آخرین رویدادهای کاری و گزارش روند اجرایی پروژه خود را منتشر و در اختیار علاقهمندان قرار دهد. این پرتال فرهنگی هنری، تازهترین خبرهای خود را به طور اتوماتیک از طریق RSS داده ورزان، تولید و ارائه میدهد تا علاقهمندان بتوانند در وبلاگها، سایتها، ایمیلها و موبایلهای خود، اخبار این وب سایت را دریافت کنند.


 


اخبار مرتبط :

وب سایت رسمی شرکت پخش عقاب با بهره‌گیری از ماژول‌های اطلاع رسانی و سئو راه‌اندازی شد
با استفاده از ماژول‌های معرفی کالا و خدمات و قابلیت‌های تعامل با کاربران، وب سایت اینترنتی شرکت کاریز باز طراحی شد
قرارداد طراحی وب سایت اینترنتی و افزایش رتبه سایت شرکت آتا تجارت سلوط در موتورهای جستجوگر ، منعقد گردید.
قرارداد طراحی پرتال اینترنتی شهرک صنعتی غرب تبریز ، با پورتال داده ورزان نهایی و عملیاتی شد.
قرارداد طراحی و برنامه نویسی پرتال دانشگاهی دانشگاه علمی کاربردی ایلام 2 بااین شرکت منعقد شد.