اخبار :

وب سایت رسمی شرکت پخش عقاب با بهره‌گیری از ماژول‌های اطلاع رسانی و سئو راه‌اندازی شد دوشنبه 25 ارديبهشت 1391
این وب سایت از ماژولهای اطلاع رسانی، فرم ساز، گزارش ساز، نمایندگی ها و خدمات SEO بهره برده است
طراحی سایت

شرکت پخش عقاب، با برخورداری از پیشینه 60 ساله شرکت حلوای عقاب در ایران، تاسیس شده است. این شرکت که تمایز  اصلی خود را "منظر علمی به بازار" می داند، موفقیتهای شایان توجهی در عرصه تولید، توزیع و فروش مواد غذایی کسب کرده و نقاط طلایی متعددی را در کارنامه کاری خود دارد.

تلاش وافر مدیران و پرسنل و بهینه سازی مستمر فرآیندها موجب شده که این شرکت، علاوه بر خدمت فوق واردات محصولات سوپرمارکتی و صادرات محصولات عقاب را نیز در حیطه فعالیت خود برگزیند.

از آنجا که عقاب امتیاز عمده خود نسبت به رقبایش را مدیریت علمی بازار می داند و از بدو تاسیس با بهره گیری از مشاوران خبره واحدهای اختصاصی مانند تحقیقات بازار، تبلیغات، بازرگانی خارجی و... را ایجاد و فعال کرده است، جهت طراحی وب سایت رسمی خود نیز از میان فعالان عرصه وب، خبرهترین شرکت مشاور و مجری طرحهای وب را برگزید و به جمع مشتریان پرتال داده ورزان پیوست.

در طراحی دیزاین گرافیکی وب سایت این شرکت، استانداردهای بازاریابی و سیاستهای تبلیغاتی این شرکت لحاظ شده طوری که در نگاه اول، دیدگاه شایستهای از این شرکت به بازدیدکننده ارائه دهد. استفاده مناسب از رنگهای سازمانی، طراحی نمادها و لوگوهای اختصاصی، کاراکترسازی زیبا و توجه به برندسازی تنها بخشی از ویژگیهای ظاهری این وب سایت چشم نواز، محسوب میشود.

در سایت پخش عقاب، تلاش شده تا از برخی امکانات اطلاع رسانی پرتال داده ورزان به خوبی استفاده شود. به طور مثال اهداف، بیانیهها، شرح فعالیت، معرفی واحدها و... تماماً پوشش یافته است.

معرفی نمایندگیها به صورت طبقه بندی شده در قالب استانها، شهرها و مناطق صورت پذیرفته و محل نمایندگی ها و مراکز وابسته به شکلی گویا،کاربردی و در دسترس بر روی نقشه گوگل جانمایی شده است.

موتور جستجوگر قوی سایت در یافتن اطلاعات مورد نیاز کاربران به طرز شایان و کارآمد عمل کرده و در سریعترین زمان ممکن دادههای درخواستی را در هر گوشهای از وب سایت که باشد، ارائه مینماید. همچنین این شرکت در وب سایت خود به منظور جذب و استخدام نیروی انسانی مورد نیاز خود، از فرم ساز الکترونیک (eForm) و گزارش ساز پویا (Report Generator) داده ورزان کمک گرفته است.

در بخش ارتباط با ما نیز امکانات درج نقشه گوگل و QRcode در ادیتور متن، مورد استفاده قرار گرفته و همچنین ماژولهای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر (Search Engine Optimization - SEO) در این وب سایت فعال گردیده که بهرهمندی از رتبه بالا در موتورهای جستجو را برای آن به ارمغان خواهد آورد.


اخبار مرتبط :

وب سایت رسمی قاب آسمان بر پایه امکانات مدیریت محتوای داده ورزان و ماژول‌های انتشار مولتی‌مدیا باز طراحی شد
با استفاده از ماژول‌های معرفی کالا و خدمات و قابلیت‌های تعامل با کاربران، وب سایت اینترنتی شرکت کاریز باز طراحی شد
قرارداد طراحی وب سایت اینترنتی و افزایش رتبه سایت شرکت آتا تجارت سلوط در موتورهای جستجوگر ، منعقد گردید.
قرارداد طراحی پرتال اینترنتی شهرک صنعتی غرب تبریز ، با پورتال داده ورزان نهایی و عملیاتی شد.
قرارداد طراحی و برنامه نویسی پرتال دانشگاهی دانشگاه علمی کاربردی ایلام 2 بااین شرکت منعقد شد.