اخبار :

قرارداد طراحی وب سایت اینترنتی و افزایش رتبه سایت شرکت آتا تجارت سلوط در موتورهای جستجوگر ، منعقد گردید. یکشنبه 19 آذر 1391
شرکت داده ورزان ، دارنده نرم افزار مدیریت محتوای داده ورزان، با در نظر گرفتن آخرین استانداردهای وب و اینترنت ، سعی در طراحی و پیاده سازی وب سایت اینترنتی قدرتمندی نموده است که طی آن ، اهداف شرکت آتا تجارت سلوط از بازاریابی اینترنتی و کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو و جذب ترافیک بیشتر ، محقق گردد.

 

شرکت داده ورزان ، دارنده نرم افزار مدیریت محتوای داده ورزان، با در نظر گرفتن آخرین استانداردهای وب و اینترنت ، سعی در طراحی و پیاده سازی وب سایت اینترنتی قدرتمندی نموده است که طی آن ، اهداف شرکت آتا تجارت سلوط از بازاریابی اینترنتی و کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو و جذب ترافیک بیشتر ، محقق گردد. در این راستا آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با محصولات و خدمات شرکت آتا تجارت سلوط انجام پذیرفت و رقبای شرکت آتا تجارت سلوط ، به لحاظ رتبه فعلی وب سایت ایشان ، در موتورهای جستجوگر و بهینه سازی سایت موجودشان برای موتورهای جستجوگر ، مورد تحلیل و برآورد فنی قرار گرفت.
بر اساس این تحقیقات ، راهکارهای افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوگر ارائه و استراتژی شرکت آتا تجارت سلوط در بالا آوردن سایت ایشان در موتورهای جستجو تدوین گردید. بر این اساس ، ماژول های سیستم مدیریت محتوای داده ورزان که بر اساس آخرین متدهای سئو طراحی ، برنامه نویسی و پیاده سازی شده اند ، در قرارداد ایشان گنجانده شد تا ابزارهای ایشان برای بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو ، کامل و بی تقص باشد.
شرکت داده ورزان ، امیدوارانه منتظر راه اندازی پرتال تحت وب شرکت آتا تجارت سلوط خواهد بود تا موفقیت تجاری ایشان را نظاره گر باشد.

اخبار مرتبط :

وب سایت رسمی قاب آسمان بر پایه امکانات مدیریت محتوای داده ورزان و ماژول‌های انتشار مولتی‌مدیا باز طراحی شد
وب سایت رسمی شرکت پخش عقاب با بهره‌گیری از ماژول‌های اطلاع رسانی و سئو راه‌اندازی شد
با استفاده از ماژول‌های معرفی کالا و خدمات و قابلیت‌های تعامل با کاربران، وب سایت اینترنتی شرکت کاریز باز طراحی شد
قرارداد طراحی پرتال اینترنتی شهرک صنعتی غرب تبریز ، با پورتال داده ورزان نهایی و عملیاتی شد.
قرارداد طراحی و برنامه نویسی پرتال دانشگاهی دانشگاه علمی کاربردی ایلام 2 بااین شرکت منعقد شد.