• من قابلیت های بهینه سازی برای موتورهای جستجو را خریداری کرده ام ولی بعد از گذشت چند هفته هنوز در رتبه های اول گوگل نمی آیم

  • قابلیت های بهینه سازی برای موتورهای جستجو ، همچون یک موتور قوی در اختیار شماست تا بتوانید بر آن سوار شده و به مقصد خود برسید. بدیهی است حتی قدرتمندترین خودروها نیز نیاز به بنزین و راننده ای خواهد داشت که با توانایی های این موتور قدرتمند به مکان مطلوب خود رانده شود. در نرم افزار داده ورزاننیز کلیه راهکارهای بهینه سازی برای موتورهای جستجو تعبیه شده و کاربران می توانند با استفاده از این راهکارها ، رتبه سایت خود را در موتورهای جستجوگر ارتقا بخشند. بهترین شاهد بر این مدعا نیز رتبه خود سایت ParsCMS.com در کلیدواژه های طراحی سایت می باشد که بدون شک پر رقابت ترین کلمات در موتورهای جستجو محسوب شده و بهترین متخصصین سئو در کشور برای دستیابی به این جایگاه رقابت می کنند.

   بنابراین شما نیز هیچ کم و کاستی برای دستیابی به بالاترین رتبه در موتورهای جستجوگر ندارید. کافی است با تولید محتوای با کیفیت و به روز نگه داشتن این محتوا (به روزرسانی دائمی مطالب و محتوای سایت) ، گوی سبقت را از رقبا  بربایید. چرا که در مکانیزم های جدید رتبه بندی گوگل با نام پاندای 2 ، اهمیت فعالیت های نرم افزاری کاهش یافته و میزان تاثیرگذاری مطالب شما در شبکه های اجتماعی و بالتبع جذب لینک از ایشان بزرگترین تاثیر را بر افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو خواهد داشت که مسلما مربوط به این شرکت نبوده و لازم است تا توسط کارشناسان شما انجام پذیرد.

   البته راهکاریهای دیگری نیز وجود دارد که برخی از شرکت ها به شکل کلاهبردارانه از آن استفاده کرده و بدون اینکه لازم باشد شما کمترین فعالیتی را بر روی وب سایت خود انجام دهید ، رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو ارتقا خواهند داد. اما بدیهی است ایتفاده از این راهکارها علاوه بر متقلبانه بودن ، یک فعالیت مقطعی است و پس از چند ماه مشخص خواهد شد که کیفیت کار شما نیست که موجب افزایش رتبه سایت تان در گوگل گردیده ، بلکه راهکارهای جانبی را برگزیده اید که مسلما مورد نظر موتورهای جستجو نبوده و پس از چندی شما را در لیست سیاه خود وارد نموده و برای همیشه شانس یافت شدن حتی یک صفحه از سایت تان را نیز از دست خواهید داد.

   بدون شک گوگل به مدت زمان متنابهی نیاز خواهد داشت تا نرخ آپدیت مطالب سایت تان را تحت نظر قرار داده و رتبه سایت شما را افزایش دهد. کافی است کمی صبر و تامل به خرج داده و با فعالیت مستمر بر روی وب سایت تان ، سراغ استفاده از راهکارهای کلاهبردارانه نروید و یک رتبه پایدار را تضمین نمایید.


دیگر پرسش ها پیرامون : بهینه سازی برای موتور های جستجوگر